Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

n0tpk.com by Freddy & Est Pker - UUS TEEMA

Soovitatud postitused

Olen pettunud serveri omanikes.. Tänu summoningu buggile, millest ma varem ei teadnud kaotasin mõned enda donator asjad, põhimõtteliselt minu kaotus oli 8,75€ väärtuses donator tokeneid, mille eest Freddy oli raha saanud. Tegin isegi pildid juhtumist ja rääkisin neile, kuidas kõik täpselt toimus, kuid nii nagu mina aru sain, siis on minu enda süü, et Summoning on bugged! Õigluse nõudmise peale sain MSNist omanikelt blokki.

Niiet ma ei tea, minu arvamus selle serveri kohta langes ikka totaalselt nullilähedaseks.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen pettunud serveri omanikes.. Tänu summoningu buggile, millest ma varem ei teadnud kaotasin mõned enda donator asjad, põhimõtteliselt minu kaotus oli 8,75€ väärtuses donator tokeneid, mille eest Freddy oli raha saanud. Tegin isegi pildid juhtumist ja rääkisin neile, kuidas kõik täpselt toimus, kuid nii nagu mina aru sain, siis on minu enda süü, et Summoning on bugged! Õigluse nõudmise peale sain MSNist omanikelt blokki.

Niiet ma ei tea, minu arvamus selle serveri kohta langes ikka totaalselt nullilähedaseks.

 

ep!c :D vaatasin jah et ajasid seal est pkeri ja freddyga jura :) ehk seletad summoning bugi et teised selle ohvriks ei lange ?

 

Ei saanud täna hommikul serverisse sisse ... why ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
võta rahulikult, eks eesti privadest rääkides on selline asi üsna normaalne..

 

Täitsa õigus sul, igav oli proovisin aga siis järsku mõtlesin mida vi**u ma teen, ajaraisk priva - panin cliendi kinni kohe ja delete


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ep!c :D vaatasin jah et ajasid seal est pkeri ja freddyga jura :) ehk seletad summoning bugi et teised selle ohvriks ei lange ?

 

Ei saanud täna hommikul serverisse sisse ... why ?

 

Mul oli panga juures välja Summitud Lava titan. Telesin Godwarsi, kõik oli ilus, Sum pet jooksis mul järgi. Bandose ruumis teda enam polnud. Mõtlesin, et proovin uuesti summida siis. Vajutasin Summoning skilli peale ning kõik freezis kinni ning lõpuks viskas serverist välja. Koheselt üritasin sisse saada, kuid esimesed 10x vähemalt tuli " Account already logged in " vms .. Siis klõpsisin edasi " Log In " -i ja hakkas viskama " No response from server " vms. Lõpuks kui serverisse sain olin surnud, koheselt jooksin bandosesse tagasi ja hakkasin eluga asju korjama, kuid üle 75% itemitest jõudis ära kaduda.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli panga juures välja Summitud Lava titan. Telesin Godwarsi, kõik oli ilus, Sum pet jooksis mul järgi. Bandose ruumis teda enam polnud. Mõtlesin, et proovin uuesti summida siis. Vajutasin Summoning skilli peale ning kõik freezis kinni ning lõpuks viskas serverist välja. Koheselt üritasin sisse saada, kuid esimesed 10x vähemalt tuli " Account already logged in " vms .. Siis klõpsisin edasi " Log In " -i ja hakkas viskama " No response from server " vms. Lõpuks kui serverisse sain olin surnud, koheselt jooksin bandosesse tagasi ja hakkasin eluga asju korjama, kuid üle 75% itemitest jõudis ära kaduda.

 

no luck :) selleks kasutatakse spirit terrorbirdi :)

 

omg kui see veel kaua kinni siis ma küll lõpetan n0tpk mängimise ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli panga juures välja Summitud Lava titan. Telesin Godwarsi, kõik oli ilus, Sum pet jooksis mul järgi. Bandose ruumis teda enam polnud. Mõtlesin, et proovin uuesti summida siis. Vajutasin Summoning skilli peale ning kõik freezis kinni ning lõpuks viskas serverist välja. Koheselt üritasin sisse saada, kuid esimesed 10x vähemalt tuli " Account already logged in " vms .. Siis klõpsisin edasi " Log In " -i ja hakkas viskama " No response from server " vms. Lõpuks kui serverisse sain olin surnud, koheselt jooksin bandosesse tagasi ja hakkasin eluga asju korjama, kuid üle 75% itemitest jõudis ära kaduda.

mul juhtus corbis sama, õnneks ei surnud tho.

nüüd olen selgeks saanud, et enne corpi v godwarsi ei lähe kui summoning familiar läinud, ja summin sees uuesti välja ta.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Norm server, aga võiks up olla hetkel ei kurda, est pker viskas kyll korraks ta laivi aga mingi hetk jälle maas.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VPS jamad

48h max siis uus vps

Nii et niikaua peab selle vps hakkama saama

Ega eesti serverites ainult selline jama pole et server kinni läheb

Ja see pole meie teha et vps jamab

Ikka juhtub ega keegi ära ei sure, et server maas vahepeal

 

---------- Post added 17-10-11 at 14:27 ----------

 

selliseid asju ei tohiks juhtuda ...

 

Palju asju ei tohiks juhtuda, aga paratamatult juhtub:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VPS jamad

48h max siis uus vps

Nii et niikaua peab selle vps hakkama saama

Ega eesti serverites ainult selline jama pole et server kinni läheb

Ja see pole meie teha et vps jamab

Ikka juhtub ega keegi ära ei sure, et server maas vahepeal

 

---------- Post added 17-10-11 at 14:27 ----------

 

 

Palju asju ei tohiks juhtuda, aga paratamatult juhtub:D

 

 

soo,server up ? :):):)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.