Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem FastDL'ga(Ei saa peale )

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma saatsin sulle lingi, et mis teha. Ma ei jõua kõike ka ära teha.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei imesta!

Sa ikka ei saa jah ? Räägime siis avalikult miks sa nii solvunud oled. Julgesin siis nimelt christeni käest küsida, et kuna serveri eest tasub. Tema arust oli see nii suur privileeg, et kui tema maksab alati õige aeg ära siis oli kohe vaja hakata tatistama. See peakski olema loomulik , et makstakse õige aeg mitte ei peaks pidama seda privileegiks. "Kas ma tahan sind üle lasta" jne jne. Temale ei mahtunud kokkuvõtteks pähe see, kui ma julgesin küsida kuna serveri eest tasud.

 

 

 

Heh , Funny , Sa pole mingit linki saatnud :)

 

 

Omateada olen teinud seda. Eks msnis aitan.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ikka ei saa jah ? Räägime siis avalikult miks sa nii solvunud oled. Julgesin siis nimelt christeni käest küsida, et kuna serveri eest tasub. Tema arust oli see nii suur privileeg, et kui tema maksab alati õige aeg ära siis oli kohe vaja hakata tatistama. See peakski olema loomulik , et makstakse õige aeg mitte ei peaks pidama seda privileegiks. "Kas ma tahan sind üle lasta" jne jne. Temale ei mahtunud kokkuvõtteks pähe see, kui ma julgesin küsida kuna serveri eest tasud.

 

Ma ütlesin aint, et ma ei imesta, et sul pole aega, sest sul polegi aega. Sattusid veits hoogu. :)

 

---------- Post added 09-10-11 at 18:24 ----------

 

criss on lihtsalt next puberteet kes mõtleb et on isa :D

 

Olen midagi öelnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.