Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Membership search!

Soovitatud postitused

Otsin kedagi usaldusv22rset (tehinguid v6iks ka parasjagu olla), kes teeks mind

KREDIITKAARDIGA memberiks. 2rge palun tulge pakkuma p2p pine, sest mu acci ei saa enam pinidega memberiks teha :001_unsure: ..Maksaksin IRL rahas.

Palun v2heste tehingutega tyypidel mitte tylitada, sest ei viitsi eriti MM-idega jamada.

Lihtsalt keegi usaldusv22rne, et siis saaks ise enne raha yle kanda jne jne.. :biggrin:

 

NB: Mul on Hanza pank, nii et parem oleks kui myyjal oleks ka Hanza.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui pin blocked siis cc ka , aind bank transver ja e gold

 

hmmm... See kiri mis mulle saadeti Jagexi poolt. Seal oli kirjas et enam ei saa PINIGA teha..Millegi muu kohta seal kirjutatud ei olnud..


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otsin kedagi usaldusv22rset (tehinguid v6iks ka parasjagu olla), kes teeks mind

KREDIITKAARDIGA memberiks. 2rge palun tulge pakkuma p2p pine, sest mu acci ei saa enam pinidega memberiks teha :001_unsure: ..Maksaksin IRL rahas.

Palun v2heste tehingutega tyypidel mitte tylitada, sest ei viitsi eriti MM-idega jamada.

Lihtsalt keegi usaldusv22rne, et siis saaks ise enne raha yle kanda jne jne.. :biggrin:

 

NB: Mul on Hanza pank, nii et parem oleks kui myyjal oleks ka Hanza.

 

Võin pakkuda aga kahjuks kasutan SEBd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellele v6ib isegi moelda. Aga mis arvad kui t2na kannaksin raha yle, siis kaua l2heks et yle tuleks. Homseks tuleks yle? ooooooor nvm. Saan vist tglt SEB-ist ka kanda. Kle ma saadan sulle pm-iga oma msn seal r22gime hinnast jne.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.