Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relax servu aminnidest !

Soovitatud postitused

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Relax.eu

[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.gm-project.net

[AMXBans] Reason: 'Cheater'

[AMXBans] Duration: '1 ora'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14512268'

[AMXBans] Your IP: '81.21.249.97'

[AMXBans] =======================================

 

MIS KURADI PUTSIS ADMINNID TEIL SEAL ON MAI SAA ARU ? TRA SAAVAD ÜHE KORRA ÜLE JA KOHE BANNIVAD ! SELLISTEL TULEKS ÕIGUSED KOHE EEMALDADA . Lasin relax.eu adminni ühe korra maha , ta ise hüppas mu nina ette ja lasin maha ja vend pani mulle banni ja reason cheater , mida vittu toimub :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sms adminid, mida sa ootad üldse ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna juba suht terve päev servus 10 inimest ainult, väga hea, server langeb. Lõppuks ometi said inimesed sellest aru, nau ai em häppi

 

22:00 Seisuga oli igas serveri 10+ inimest , server tõuseb. Lõpuks ometi said inimesed sellest aru ,et aktiivsus tõuseb!:)

 

Lõpeta see serverite maha tegemine ja lõpeta ka oma koodimine! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Info

 

Kas teadsid? Et meie serveris võetakse ainult normaalseid adminne? Ole meie serveris ja võid saada mõnikuu adminiks! :) Liiga tõsine lause teie kodukal võiksid muuta vähe et ei võta normaalseid :D


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Info

 

Kas teadsid? Et meie serveris võetakse ainult normaalseid adminne? Ole meie serveris ja võid saada mõnikuu adminiks! :) Liiga tõsine lause teie kodukal võiksid muuta vähe et ei võta normaalseid :D

 

See ,et sulle seal ei meeldi. See ei tähenda ,et seal normaalseid pole!:) Pole mängind , ei tea sa midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa pigem lepi sellega et kui sa oled adminn , siis see kui sa HS-i saad ei tähenda koodimist , ning vavealt sa omaala parim oled

22:00 Seisuga oli igas serveri 10+ inimest , server tõuseb. Lõpuks ometi said inimesed sellest aru ,et aktiivsus tõuseb!:)

 

Lõpeta see serverite maha tegemine ja lõpeta ka oma koodimine! :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa pigem lepi sellega et kui sa oled adminn , siis see kui sa HS-i saad ei tähenda koodimist , ning vavealt sa omaala parim oled

 

Siinkohal tekib küsimus mis HS'i? Ma isegi ei mängi pubis?

Olen ma seda väitnud ,ma lihtsalt tõin oma fakti vastu! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teema võiks sulgeda! :) Kontaktandmed on igalpool mul olemas. On olemas ka foorum kuhu postitada saab.

 

Hea Tõõ lõpuks tegid foorumi tagasi, :) (sa hakkad arenema :D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea Tõõ lõpuks tegid foorumi tagasi, :) (sa hakkad arenema :D )

 

Sul on väga kena komme lauseid lõpetada komaga (sa hakkad taandarenema :D )

Suht jamad serverid on need kelle omanikud üritavad mingit ilget pappi kokku ajada.. Siin mõtlen k2skat hetkel, sest tema adminite kohta on olnud päris mitu kaebust ja midagi pole muutunud. Relax serverite kohta ei oska ma ühtegi halba sõna öelda.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on väga kena komme lauseid lõpetada komaga (sa hakkad taandarenema :D )

Suht jamad serverid on need kelle omanikud üritavad mingit ilget pappi kokku ajada.. Siin mõtlen k2skat hetkel, sest tema adminite kohta on olnud päris mitu kaebust ja midagi pole muutunud. Relax serverite kohta ei oska ma ühtegi halba sõna öelda.

 

hahah tegid nalja :D:D eem eile/täna sai päris paljud rikkujad oma õigustest vabaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetage serverit või tehke ise endale server, hea nõuanne lihtsalt!

 

Üle viskab juba, et iga serveri adminnist tehakse eraldi teema..


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.