Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millist läpakat osta max 500euro eest?

Soovitatud postitused

Nii , sooviks siis osta läpakat , vähemalt I3 protsessoriga , mis sobiks nii mänguks/tööks kui ka video töötlusprogrammide jaoks. Läpaka screensize võiks olla vähemalt 15,6tolli.

 

Ärge pakkuge kallimaid kui 500eur , arvuti peab olema eestis(hea oleks kui tallinnas)kätte saadav , mittekasutatud , uhiuus.

 

Oleks väga tänulik kui jätaksite linki või poe nime kus seda läpakat müüakse jne :)

 

ty.(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kirjas et 0tk alles ja ma ei leia miks see parem on.

 

ATF Arvutisalong OÜ - 503€. Loodan, et 3 eurot ei ole probleem. :D

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BCle-%20ja%20tahvelarvutid/S%C3%BClearvutid/183495/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ATF Arvutisalong OÜ - 503€. Loodan, et 3 eurot ei ole probleem. :D

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BCle-%20ja%20tahvelarvutid/S%C3%BClearvutid/183495/

 

Minu omal parem videokaart, prose ning ekraan on 15.6". Windows on küll sinu omal peal ja rohkem rami ning ka kõvaketas suurem.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on ramil siis suur vahe? mis sellest oleneb? Kui parem ram.. sry olen algaja , ei tea palju. Aga arvutipoes kuulsin et tavalin I dualcore on pask ja ei soovitata üldse, jääb vägapalju alla I3-le.

 

Jah nii on, et tavaline dualcore on sitem, kui i3.

Kui kavatsed osta 3GB+ RAM-iga arvuti, siis pane endale operatsioonisüsteem, mis on 64bit. 32bitisel ei oleks mõtet.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ütleme nii, et mu enda läpparil on 4GB Ram-i ning oleme ausad, 4 on rohkem kui piisav. Pole vist kunagi konkreetselt üle 2 GB läinud

 

aga muidu, suht püss hinna suhtes: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID-15-ekraaniga-sulearvutid118/Toshiba-Satellite-L750-12Z-Bright-Silver-156-HD-TrueBrite-1366x768-LED-125937

 

laptop%20reliability%20chart-420-90.jpg

(madalam on parem)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.