Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Haigelt win dice

Soovitatud postitused

3_8_runehax_logo.png

 

Mulle muidu ei meeldi, et see on KOLMAS niiöelda " naljanumber " aga ehk erineme kahest esimesest pisut. Millega ? Sellega, et me oleme globaalsed, jea, globaliseerumine on raske otsus, kuna .. see lihtsalt on eepiliselt raske.

 

A miks me oleme paremad, kui teised ? Haha, eriti lihtne ju. Me paneme sellise raju kommjuuniti püsti, et ise ka imestame, no muidugi koos teie abiga, eks (L)

 

Seda peaksin kaa mainima, et Hetkeseisu arvestades, on KAKS aksepteeritud hosti, kellel on raha natukene. meil oleks au leida endale kambajõmme, kellel on raha .. kasvõi natukenegi. näiteks alustaks nii 300 - 500M omamisest .. seda pole küll palju, kuid piisavalt, et täringuvärki käima panna.

 

tsiteerin pisikese jupikese meie foorumist :

 

X2´ing

 

Offical hosts can call 59x2

Freelancers can call max 55x2

Always check up your host! We are not responsible of any scam goin to imposter!

Always using " Two 10-sized dice for 1 - 100 "

 

Wagering

 

Only Officals can wager @ rune h a x

Always check up your host! We are not responsible of any scam goin to imposter!

Always using " Two 6-sized dice "

 

More/Less

 

Only Officals can do more/less than 7 @ rune h a x

rolling 7 = host wins

Always check up your host! We are not responsible of any scam goin to imposter!

Always using " Two 6-sized dice "

 

Guessing number

 

Only Officals can do number guessing game @ rune h a x

Right guess = 10X win, wrong guess = loss

Always check up your host! We are not responsible of any scam goin to imposter!

Always using " Two 6-sized dice "

 

 

ÜHESÕNAGA! igasugused ei tohi mängida midagi, peale X2, miks ? sest muu kraam on liiga scamable. ja no muidugi kõik random " hostide, kes tahavad teenida ranki ja reppi " potid peavad olema alla 10m - miks ? sest no jumal, mul on isegi random host fury potiga loginud :D . see selleks.

SAIDI AADRESSI MA EI POSTITA, KUID JEA, PÕHIMÕTTELISELT ON MEIL NII LEGIT TEEMA, ET RUUNSKEIP JA FOORUM ON NIIÖELDA ÜHENDUSES. KELLEL HUVI, SIIS PM MULLE ! PS, MEIL ON TARVIS KA 1 - 2 FOORUMI MODET. JA PSPSPSPS VAHVLI TIIIIIIM, MA EI ADVERDI AUSALT KAA ÜHTEGI VÕÕRAST SAITI AVALIKULT ! @@@@ SADASDASDDDDASDASD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas siim pinmär?

 

ja dice poison vägagi hea fc, niiet ära tule teisi halvustama...kust reeglid copisid?

 

edit: sinu juttu arvestades, oled mingi 14-15 selline scammi ealine tüüp

edt 2: pilt ka googlist võetud, lameeeeee


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kas siim pinmär?

 

ja dice poison vägagi hea fc, niiet ära tule teisi halvustama...kust reeglid copisid?

 

edit: sinu juttu arvestades, oled mingi 14-15 selline scammi ealine tüüp

edt 2: pilt ka googlist võetud, lameeeeee

 

Sinu õnneks või kahjuks ma pole Siim pinmär. ma polegi mittttte kui midagi öelnud halba Dice Poisoni kohta :) reeglid .. arvatavsti kirjutasin täitsa ise umbes 2 tundi tagasi .. general foorumi reeglid küll kopeerisin DD foorumist, seda ma ei eitagi , herr krissu. well , nii ..

 

14 - 15 on asi natukene kaugemal, sellega eksisid ja mis kuradi pilt on googlet võetud ?

sa oled braintard ? see on meie saidi logo, ofc se läheb googlesse ka üles ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/161936_110262909045315_8356857_n.jpg ega see nüüd päris esimese korraga ka esimsele lehele ei jõu, RIPRIPRIPRIPRIP MOREEEEEEEEE

 

 

sa ütlesid midagi küll hake esimese dice fc kohta, ilmselgelt dice poisoni kohta ju, "naljanumber" oled sa ise oma fc-ga


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/161936_110262909045315_8356857_n.jpg ega see nüüd päris esimese korraga ka esimsele lehele ei jõu, RIPRIPRIPRIPRIP MOREEEEEEEEE

 

 

sa ütlesid midagi küll hake esimese dice fc kohta, ilmselgelt dice poisoni kohta ju, "naljanumber" oled sa ise oma fc-ga

 

miks sa mulle migni hostipilvekese linke jagad ? :D

ja ei, ma ei öelnud : " poison dice on naljanumber " ära tee ennatlike oletusi, meees. tõnni katsetus ja DD on naljanumbrid ;) or .. hoopis mingid teised ? variante on palju, ära mõtle üle . ja ikkagi, mis kuradi rippimisest sa mulle räägid. kas ma pean sulle logo .psd saatma ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa mulle migni hostipilvekese linke jagad ? :D

ja ei, ma ei öelnud : " poison dice on naljanumber " ära tee ennatlike oletusi, meees. tõnni katsetus ja DD on naljanumbrid ;) or .. hoopis mingid teised ? variante on palju, ära mõtle üle . ja ikkagi, mis kuradi rippimisest sa mulle räägid. kas ma pean sulle logo .psd saatma ? :D

 

Untitled.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no see küll lame et teiste pilte copid.

 

Kust ta sul copyb siis? Minul näitab küll RUNEHAX logot, kui teil on probleeme internetiga või arvutiga, siis see pole enam tema süü. Ja see kristjan võiks oma suu kinni panna, sellel poison dicel pole foorumit ega midagi, lihtsalt pask clan. Pluss seal oli juba 2 korda scämmi teema, nii et jahm.

 

~TYS0N

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust ta sul copyb siis? Minul näitab küll RUNEHAX logot, kui teil on probleeme internetiga või arvutiga, siis see pole enam tema süü. Ja see kristjan võiks oma suu kinni panna, sellel poison dicel pole foorumit ega midagi, lihtsalt pask clan. Pluss seal oli juba 2 korda scämmi teema, nii et jahm.

 

~TYS0N

 

midagi ta sul ei näita, tee pilt siis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no see küll lame et teiste pilte copid.

 

Sorri, asi oli image hostis, mitte minus, see pole minu süü, et automaatselt lõi teile siia ette default image.

reuploadisin logo ja üelge nüüd mulle kaa, kust pepust ma teiste pilte copin ? :D anyways ..

 

kõik huvilised, visake PM ja saadan teile mõnusalt foorumi aadressi, et saaksite registreeruda ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
runehax.net ytleb ära et scam lol:D

 

Seega poison dice ütleb, et sind mürgitatakse ära seal ? keep real, dude

 

---------- Post added 08-10-11 at 10:46 ----------

 

PS! kolime oma veebisaidiga uue hosti alla, seega on foorum nädalavahetuse maas ja kui uuest nädalast trall pihta hakkab, siis läheb kogu värk pauguga laivi ! ;)

 

meil on üllatusi ;*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Einoh, siiamaani keegi scammi pole saanud vist :D

 

Muidu iseasi kas ta on Siim Pinnär aga sait on küll Siimu oma...

 

Edu teile.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hahaha foorum maas ja kommuun putsis :D:D Sitt clan teil tegelt, muutsin veidikene enda meelt

 

;o nagu ma mainisin, me kolime uuele hostile, mitte sait pole putsis, naljanina

 

ja mis kuradi värk selle Siimu pmber tiirleb, aru ma ei taipa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
;o nagu ma mainisin, me kolime uuele hostile, mitte sait pole putsis, naljanina

 

ja mis kuradi värk selle Siimu pmber tiirleb, aru ma ei taipa.

 

Mis seal ikka tiirelda saab kui see, et Siimu on minumeelest scammeriks tembeldatud ja keegi ei julge temaga eriti pistmist teha...

Muidugi ma võin sellega eksida, sest seda ma täpselt ei mäleta aga igatahes sait on ikkagi Pinnu oma.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis seal ikka tiirelda saab kui see, et Siimu on minumeelest scammeriks tembeldatud ja keegi ei julge temaga eriti pistmist teha...

Muidugi ma võin sellega eksida, sest seda ma täpselt ei mäleta aga igatahes sait on ikkagi Pinnu oma.

 

martin, ära ole sina üks nendest tainapeadest, kes " go with the flow " teemat lasevad ;)

nagu, sa peaks juba suur poiss olema, niiet no asskisses plawz :A ja sellest, kui suur scammer keegi on .. ma seletan selle mõne lausega lahti .

 

muri teeb siimuga treidi - muri huiab, siim keerab murile sitta, muri hakkab nutma, muri läheb kuskilegi eputama sellega, et siim on paha, siim on " ah w/e " ja sealt see maine tulebki :D easy n simple.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.