Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

crosshair???

Soovitatud postitused

Kõik oleneb sellest kuidas sa eelistad lasta.Kui sulle meeldib rohkem sprayda siis soovitan kõvasti Large sihik kui aga ühe kahe kuuli kaupa lasta siis loomulikult Small.Oleneb ka väga palju mis resoga mängid - ma isiklikult mängin 640x480 Small (kuid kogenenud mängijad soovitavad 640x480 resoga mängida Large sihikuga).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütleks , et kui kasutate 640x480 olete pimedad -.-

Spectides pooli kes mängivad väikese resoga ei näe pooltesi vastaseid, ja suurema resoga jõuab sõnaotsesesmõttes ennem ekraanile ja saate varem laskma hakata, aga liiga suureks jälle ei saa siis langeb hzi võimalus, aga jhm. :D

Kui arvuti ei võimaldanud olin 800x aga nüüd 3a olnud juba 1000x vms.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi 3 aastat olen jutti pelanud largega (480x640) green, aga nüüd katsetan,

cl_dynamiccrosshair 1, small, green (480x640)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kes siin rääkis 480x640 on pimedad.Hmm- SK tiim mängib 480x640 (foorumis on ka kõik olemas selle kohta),tahad öelda nemad ka on pidemad?Pss,ei ütleks nad on botid.Vanasti olid parimad omal alal,eks nad varsti uuesti on parimad.Kindel ei ole kuid väga kogenenuid vendi koguneb sinna mis annab väga suure võimaluse nendele(GeT_RiGhT ning f0rest-need kes ei ole kursis).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Crosshair size: small

Crosshair color: green


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna mulle meeldib rohkem burstide ja spreimise asemel tapida, siis kasutan smalli :). Dynamic on maas, sihik valget värvi, reso 1024x768. Olen proovinud seda hästi väikest ja minu arust nii väga imelik mängida :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.