Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:50M 25-30each !

Soovitatud postitused

Hetkel on mul 11m, aga täna õhtul saan p2p siis müün asjad maha.

Kui ostad alla 5m, siis on hind 30ea.

Kui üle 5M, siis 25ea.

Pangaks on mul hanzapank, olen nõus middlemani kasutama juhul kui ise katad kulud ja kasutame ainult selle foorumi tuntud middlemane.

Msn on [email:11twozam]gone64@hotmail.com[/email:11twozam]

btw, mingid dumbassid kes on endaarust jõle kavalad ja üritavad scammida siis jah, teil ei ole lootustki - ma ei anna teile enne ühtegi raha kui minu kontol pole raha kohal ja fake msnerid - te võite vähe omaette olla, ole sa kasvõi rooma paavst aga ma ei anna sulle midagi enne, kui raha pole minu kontol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ostax sult 10m 250eek aga ma tahaks et käid ette ma olen suuremaid koguseid kh ost ja ise igakord ette käind enam ei julge kuna viimased 3 v6i 4 korda olen k6ik scammi saand ja hetkel ple raha et mmi kulusi katta ja yldiselt eriti mmid ei meeldi aga pohh see

kui oled n6us ette käima siis lisa msn [email:2clsr0vy]eminem_898@hotmail.com[/email:2clsr0vy]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ostsin 11m


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.