Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Netiserver?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist,

 

Lugu siis selline, et sai siis Sealt tellitud domeen ja hosting eile õhtul. Arve sai makstud samal päeval. Tänaseks pole ikka midagi käes, kas nüüd lähebki seal nii kaua või midagi juhtunud neil?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Midagi tarka ma küll ei oska öelda aga võiksid võtta nendega ühenudst või midagi :).

Loodame, et kõik saab korda.

 

Olen ammu nendega ühendust võtnud, ega ma debiilik ole ja passi niisama.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas on see, et nii netiverser kui ka goldkeeper kasutavad sama lahendust. Ma ei julge midagi sellest järeldada aga kindlasti anna märku kui said oma asjad kätte. Kas sa lepingu tingimused lugesid läbi, ma ise ei viitsinud lugeda? Aga igastahes makse on sul ju olemas. Mis pank sul muidu on?

 

 

Eks näis, tellisin kah prooviks. Eks annan märku kui miskit mul liikuma hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Klemens Arro kirjutas sellise vastuse 5 minutit tagasi:

 

Tere!

 

Makse kajastumine kliendiportaalis võib võtta kuni kaks tööpäeva. Koheselt peale makse jõudmist kliendiportaali aktiveerub tellimus automaatselt.

 

Lugupidamisega,

Klemens Arro


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

päris nõme host ültse see netiserver klinetide andmed pääsevad veebis ringluse ja see ka väga absurde et kaks tööpäeva peab ootama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii, asjad on nüüd korras.

@rebuilt110, kust seda võtad?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Nii, asjad on nüüd korras.

@rebuilt110, kust seda võtad?

 

kui sa natuke loeksid uudiseid siis saaksid ka Netiserver porbleemidega tutavaks, ja see andete lekke oli see suvi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tellisin kell ~17:16 ja 20:57 oli asi olemas. Eks näis, hakkan leiutama midagi, eks siis selgub mis saab.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Njaa, vähese raha eest ei saa midagi head. Suutsin vaid teha FTP kasutaja ära ja sisse logida kui mind visati juba admin liidesest välja. :D

 

" This account is currently locked out because a brute force attempt was detected. Please wait a few minutes and try again. Attempting to login again will only increase this delay. If you frequently experience this problem, we recommend having your username changed to something less generic. "

 

See on natukene liiga naljakas, et olla tõsi. :D

 

 

Brute force attempt = In cryptography, a brute-force attack, or exhaustive key search, is a strategy that can, in theory, be used against any encrypted data.[1] Such an attack might be utilized when it is not possible to take advantage of other weaknesses in an encryption system (if any exist) that would make the task easier. It involves systematically checking all possible keys until the correct key is found. In the worst case, this would involve traversing the entire search space.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.