Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Main cmb 87 total:1044 [--VÄGA ODAV--]

Soovitatud postitused

Kasutajast:

Tehtud aastal 2004. Olen 1. omanik (ainuomanik). Kasutajaga olen mänginud vahelduva eduga. Kasutaja pole mitte kunagi P2P olnud. Ostja saab kaasa KÕIK andmed.

 

HIND: 7€/28M RSGP

Makseviis: S|E|B/Swedbank või RS GOLD

Pildid:

 

Login:

login.jpg

Statsid:

statsid.jpg

Combat:

combat.jpg

Blackmarks:

blackmarks.jpg

Questpoints:

questid.jpg

Pank:

pank.jpg

 

Kontakt:

Nimi:Holger

Msn:Frendeten@hotmail.com

Elukoht:Tallinn

Telefon:Kui vaja, siis annan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii täpsemalt mis asjade eest sa nii suurt raha nõuad ? see kasutaja pole 5 Eur väärtki . ja et poleks OT siis 0.50c

 

Reported post, kuna tegemist laimuga!

Enamus isikud, kes müüvad oma cmb 100+ acce mingi 10 eurtsiga on 99.9% scammerid. Niiet pole mõtet hakkata hindu selliste tüüpidega võrdlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kallis foorumlane! Millise laimuga on tegu ? Avaldasin enda arvamust , ei pea sellest lähtuma ja nagu nägid siis taga oli minu pakkumine ! :) Edu ja jaksu ! :) 0.60€

Reported post, kuna tegemist laimuga!

Enamus isikud, kes müüvad oma cmb 100+ acce mingi 10 eurtsiga on 99.9% scammerid. Niiet pole mõtet hakkata hindu selliste tüüpidega võrdlema.

 

---------- Post added 26-09-11 at 20:32 ----------

 

Pane tähele! Seda vormi tohib kasutada AINULT siis, kui raporteerite spämmi, reklaamteadete ning problemaatiliste (ahistavate, kaklevate või roppude) postituste kohta

 

 

Palju Jõudu ..

Alghinda pole siis panustan veel ! 1€


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.