Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

abi tõlkimisel (veebimäng)

Soovitatud postitused

Sai siis kokku pandud mäng erinevatest mängude failidest ,maffia põhiline.-Milleks leiutada jalgratast!

Nüüd otsin inimest kes aitaks mul veebimängu Eesti keelde tõlkida.Enam jaolt Hollandi keeles!NB:Tõlkimist on suhteliselt palju!

Tublile aitajale kindlasti ei jää ka tasumatta

Inimene peab usaldusväärne olema,kuna kui on soovi saab tema mängu kaasomanikuks

MSN: [email:3qajlye0]hartvig112@hotmail.com[/email:3qajlye0]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry 4 offtopic aga GraafiaMeister sa vingud mul MSN-is, et ma muudaks sul tolle ja tolle ja tolle ära ja siis tolle ka teeksin ümber ja muudaksin ja tolle ka teeksin ära jne ... ja tahad öelda, et sa oskad laksust nüüd ise muuta/teha ? :) Ma ei taha sind maha teha aga lihtsalt kahtlane tundub.

 

Võiksin ise ka ära teha tehingu eest ära, oleneb kui palju seal tõlkida on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sorry 4 offtopic aga GraafiaMeister sa vingud mul MSN-is, et ma muudaks sul tolle ja tolle ja tolle ära ja siis tolle ka teeksin ümber ja muudaksin ja tolle ka teeksin ära jne ... ja tahad öelda, et sa oskad laksust nüüd ise muuta/teha ? :) Ma ei taha sind maha teha aga lihtsalt kahtlane tundub.

 

Võiksin ise ka ära teha tehingu eest ära, oleneb kui palju seal tõlkida on :)

tänks hoiatamast.

Igasugused lollid ei sobi jah seda tõlkima,ega see goole translate ei tõlgi seda Hollandi teksti ilusti,Suht tihti peab ikka mõtlema mis seal kirjas on,ja kuidas ise mängu kirja paned selle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kusagil lehte on üleval või pilti mängust? Tõlkida ma arvan, et ma ei saa aga võin aidata süsteemidega ja disainiga.

 

kahjuks pole netti ülesse laadinud , testisin niiöelda koduserveris

Disainiga läheb hiljem abi vaja kindlasti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.