Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:keegi teeb p2p e_goldiga

Soovitatud postitused

ostan siis jalle p2p labi e-goldu tehinguid muidu 10+ aga jah keegi ei ole mulle neid pannud ...

Ostan siis nii et tahan saada enne ,Kui keegi ei usalda siis pole vaja kirjutada...

Akki vanus loeb olen ise 18

Mu number on 58067280 akki kui keegi tallinnast siis saba kuskil klubis ara teha voi minu juures

Miks ma ei usalda kuna olen saanud sellega scammi ule 140 mil sest ei kasuta panga pin aga selleks ajaks panen peale...maksan siis ruuni rahas kahjuks msn ei t66ta ja kasutama peab siis kuulsat rate.ee

 

http://www.rate.ee/users/sufferman kirjutage sisi sinna kui olete nous ja teie sumam mida tahate saada... loodan et moni julge vastab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei soovita paypali sellega saab tehingu tagasi võtta saad sellele lisaks banni negative crediti eest;)ma sain kunagi nii

 

L0L tehingu tagasi võtta :D:cursing: isegi krediit kaardiga saab tehingu tagasi võtta ütled lihtsalt varastatud krediit kaart ja valmis. Lihtsalt ma pakkusin talle välja et ta võib ju otsida inimest kes paypaliga teeks maksmis süsteem sama mis e-goldil lihtsalt paypalile kergem raha peale visata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

uhesonaga sellega vaga kiire ja olen nous maksma peasi et keegi teeb ma pin ei saa ega grediitkaardiga sest banned sellega:D ainult e-gold ja bank transfer jne:D aga kirjutage pm voi mid*** sellist sest msn bannitud hakkimise eest:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rildoman ostetud account, sest vana kasutajat teadsin.

 

Ütle palju pakud ja oleksin võimeline isegi tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

5 millolliks lainud va?!

 

sry matais aha ma olen nous kui maksan 2,5 milj ja teed ara anan niikaukas pin panti voi mis iganes tahad ja maksad 2 milmingi ajaparast kui sana raha kokku sest sain scammed140 milkui elad tln sisi saad mu autovotmed panti honda crv aasta 2007 aasta oma kui ei olen ous siis sry

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma nous maksma 2,5 siis kui saan p2p siis oleksid nous natukene ootama mingi 3-5 paeva sisi saaks teise poole maksta voi kiirem vastake sest vaja seda p2p kiiresti teha ja kellel tehinguid on sisi nendelt tahan p2p ette ja siis alles maksan ...

 

Rildoman ostetud account, sest vana kasutajat teadsin.

 

Ьtle palju pakud ja oleksin vхimeline isegi tegema.

 

ostetud edu sulle siis.... see acc on minu oma ja ma ei tea keda sa tead raidot?!

 

e kullaga lдheb max 90 eek ... k thx bye

 

 

millid on 20-30 ainult siis kui ostad ule 5 voi 10 muidu 35-45...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma nous aga mul ei ole msn ma sain microsofti kaest blokki et akki kirjutad rate voi pm muidu olen nous suga deali tegema

 

 

Hakkasime tegema ja kohe mingi pass on ara vahetatud jne... kahtlane on aga vaatme mis edasi saab...

 

autor UuedKetsid- [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]

kellele sufferman

teema

saadetud: 18.11.2007 - 14:50anna spдmmist teada

loetud: 18.11.2007 - 14:50

vastatud: 18.11.2007 - 14:52

 

 

on jah sees , rддgib minuga , ьtles et on mingi martti , ja kui ta banka ei saa laseb kasuataja banni alla :S

 

 

 

 

 

uheinaga nii kui andsin passi sisi oli kjohe pass ara vahetatud ja tuup ajab sellist teemat et mingi mart on sees jne kuigu mina ja mu teised sobrad nagid kuidas see tuup tuli sisse ja kohe pm off kuidas ta sai raakida selel scammeriga...aga onneks tean kus ta elab ja meil tuttavaid nii et saan koik tagasi ja muideks et passi tegin 10 sek enne kui talle andsinnii et moelge ise

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sul peab tõestus olema ja meil sai oxfordiga ära ka räägitud ta teab mu ratet jne...igatahes vale tehingu panid.postita ta scammerite alla.ja mina ütlesin selge sõnaga kui oled huvitatud siis lisa msn.mind ei lisanud keegi msni nii et stfu.

 

 

//tegelt ma 18 aga no edu sulle siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

sa ei soovi enam? 6M eest võin ise ekullaga teha, hind nii kõrge kuna ekuld on kallim kui krediit kaart.

võib ka 150 EEK.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.