Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SE XPeria X10 Mini Pro [Turbeküsimus] Kuidas eemaldada.

Soovitatud postitused

Kust sa said selle telefoni? Kuidagi kahtlane tundub, algul ei ole sul vajalikke juhtmeid ja nüüd ei saa ligipääsu telefonile. Kui sa seda telefoni legaalsel teel ei saanud, siis soovitan sul kiiresti see telefon tagastada, sellepärast et tänapäeva telefonidel on sellised asjad peal, millega saab tuvastada telefoni asukohta isegi siis kui telefon ise sisse pole lülitatud. Ja kui sa ei saanudki legaalsel teel seda telefoni või isegi leidsid maast ning omanik su asukoha välja võtab, siis oi-oi hoia ennast, saad vägagi tõsised süüdistused kaela. :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Telefon on aasta aega tagasi leitud rakverest , Keegi ei otsi taga kah .

Ja No USB ei saa ühenust , Kõik tgltolemas , saab laadida jne , Aga nagu arvutiga asju sisse panna ei saa :S , Nurgas ka mingi märk et keelatud , Kuidagi tglt võimalik selliseid asju muuta , ag mina ei oska .

Lähen homme tuttava juurde , Ja ta kui viitsib , teeb korda :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Telefon on aasta aega tagasi leitud rakverest , Keegi ei otsi taga kah .

Ja No USB ei saa ühenust , Kõik tgltolemas , saab laadida jne , Aga nagu arvutiga asju sisse panna ei saa :S , Nurgas ka mingi märk et keelatud , Kuidagi tglt võimalik selliseid asju muuta , ag mina ei oska .

Lähen homme tuttava juurde , Ja ta kui viitsib , teeb korda :P

kui mingi turvaküsimus peal siis vaja soft ära vahetada mis maksab ~20 eur. Niisama seda korda ei saa.

Endal oli sama jama enda telefoniga ise panin peale ja oleks pidanud ka maksma 20 eur aga mingil imekombel läks garantii alla :)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei , Telefoni ära ei anna , Ja nagu ma ütlesin , Keegi ei otsi seda taga ka.

Kuna tegu on leitud telefoniga , Ja pea aasta aega tagasi leitud , Siis vaja uuendus peale , Ja svjoo , Aga ei saa panna , Kuna mingi imelik asi telfal nurgas , Ja ei saa USB teha ..

 

Ma olen juba selle eest maksnud , Ja tagasi ei anna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga äkki on custom rom peal. Tee järgnevalt:

a) Lülita telefon välja

b) Lülita telefon sisse samal ajal hoides all Volume - nuppu.

Kui hästi läheb on Clockwork Recovery mod peal ja sealt teed Wipe data & Cache ning saad telefonile ligi.

Kui pole seda peal, ei oska ma nõu anda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On olemas , aga ei tööta nii , Netist lugenud sellekohta , aga ei tööta .

 

---------- Post added 24-09-11 at 20:26 ----------

 

Keegi viitsiks aidata otsida netist kuidas seda saaks ? , No kasvõi mingide nuppudee abil , Kuna telefonil neid nuppe küllalt , Hea telefon , ja ei tahaks kapipeale seisma jätta .

 

---------- Post added 24-09-11 at 20:32 ----------

 

Muidugi oleks hea kui sa vaataks mis SIM sees ja viiks vastavasse esindusse, nad saaks teha kindlaks kelle telefon...

 

Telefon leiti aastaaega tagasi Rakverest ( Õiget asukohta ei ütle ) Ja ei usu et SIM alles veel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.