Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: lv 88 str 78 8Milli eest, vaja purel seda raha.

Soovitatud postitused

Vabandan, aga ei viitsind oodata kuna saan free bumpi ja tegin uue postituse :001_tongue:

Müün ainult MM-iga või raha ette, ostja tasub mm arve

 

Runescape nimi: Krissuz

 

Levelite pilt:

 

krissuz1kq1.png

 

 

Questide pilt:

71 QP BTW

krissuzquestsss0.png

 

 

Panga pilt:

 

krissuzpankhi6.png

 

No bank pin pilt/no recovers pilt: bank pini pole, reqs saad kaasa.

 

Mingi lisa info kasutaja kohta: On olnud algusest peale minu oma. On olnud member mitu korda, Monkey Madness pooleli (puzzle juurest alates):D. praegu pole member.

 

 

Hind päris rahas: ei taha.

Hind rune rahas: 3M + MM tasu(kui tahate mm-iga)

Hind rate solides: ei taha solle.

 

Kontakt (tel number/email/msn): vaata signast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vot sei süga vuntsi ja kui sa tahad seda acci müüa,mis on tavaline main langeta hinda kohe vähemalt poole võrra.

 

Rohkem alla ei lase hinda! ega ma kurat teistele mingi kuradi hiina ori pole kes tasuta kasutajad annab.

 

2miljonit runescape gp.

 

Kohe näha et Ärikas, ostab sentide eest ja müüb rahapataka eest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõesti, ma kah aru ei saa, ma ütlengi et ma teen endale pure ja ma ei saa tal mage 70 2 milli eest, ja kust kurat sa veel 80 mage saad kahe milli eest? Kas sa kurat ostad siis fire strike ruune 2 ea või?

 

Btw ma olen seda kasutajat arendanud kauem kui sina üldse kirjutada osand, nii et ära tule ajama et 2.5m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
6milli on selle eest kyll liiga palju ma oleks õnnelik kui 2 milligi selle acci eest saaks...sõber ostis lvl 98 1.7m

 

Ja sai paari nädala pärast scammi kah, aga mina ei scammi mingit kuradi kasutajat kui juba raha saan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.