Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9/11 - Terroriakt

Soovitatud postitused

VIP

kõige parem on see tower 7 maja sissekukkumine,mis on täpselt sama ,kui teeksid seda selle ala eksperdid

vajus lihtsalt kokku ,kuigi mitte midagi sellega kokku ei puutunud

 

nationali pealt käib ka 2h tunnine dok. hetkel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaatasin ära selle doki mis etv 2 peal oli ja väga huvitav oli, ma ei saa aru kuidas need tornid ära vajusid lõpuks, see on võimatu ju ?

Ma unustasin, ainult lõppu nägin. Kas etv2 millagi korab ka seda või kuskilt saaks seda vaadata eesti keelsete subtiitritega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaatasin ära selle doki mis etv 2 peal oli ja väga huvitav oli, ma ei saa aru kuidas need tornid ära vajusid lõpuks, see on võimatu ju ?

 

Kuulsin sellist juttu, et hõõrdejõul sulas kogu konstruktsioon nii ära, et lihtsalt kogu kupatus vajus kokku.

Ja kui ta hakkas ülevalt alla vajuma, siis tekkis veel suurem hõõrdejõud ja poole peal võis kogu see raud/titaanium või mis iganes see konstruktsioon koosnes... oli põhimõtteliselt sulamis olekus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulsin sellist juttu, et hõõrdejõul sulas kogu konstruktsioon nii ära, et lihtsalt kogu kupatus vajus kokku.

Ja kui ta hakkas ülevalt alla vajuma, siis tekkis veel suurem hõõrdejõud ja poole peal võis kogu see raud/titaanium või mis iganes see konstruktsioon koosnes... oli põhimõtteliselt sulamis olekus.

 

See on umbes sama, kui inimene lihtsalt kukub kokku, majal tuli tuju ja kukkus ka kokku.

 

Aga su teooria peab paika.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulsin sellist juttu, et hõõrdejõul sulas kogu konstruktsioon nii ära, et lihtsalt kogu kupatus vajus kokku.

Ja kui ta hakkas ülevalt alla vajuma, siis tekkis veel suurem hõõrdejõud ja poole peal võis kogu see raud/titaanium või mis iganes see konstruktsioon koosnes... oli põhimõtteliselt sulamis olekus.

 

Täitsa vale jutt. Selline asi ei saanud moodustada "pannkoogi" efekti, kuna see teras oleks sulama hakanud alles 1510 kraadi juures, kuid seal oli ainult ca 1000 kraadi celsiust. Sinna oleks saanud veel lennata, 2 lennukit sisse ja see torn oleks ikka püsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa vale jutt. Selline asi ei saanud moodustada "pannkoogi" efekti, kuna see teras oleks sulama hakanud alles 1510 kraadi juures, kuid seal oli ainult ca 1000 kraadi celsiust. Sinna oleks saanud veel lennata, 2 lennukit sisse ja see torn oleks ikka püsti.

 

prison.planet.ee kutt, you smart


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küll wikileaks paljastab kunagi, mis tegelikult juhtus.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugege jah mis ajalehtedes kirjutatakse. Täiesti idiootsus.

47korruseline WTC7 hoone varises kokku, kuigi sellesse lennuk ei lennanud. Asi oli selles, et WTC1 hoone jäänused kokkusid selle peale, põhjustades tulekahju.

 

WTC7 hoone lõhkamine juba tunnistati üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei mäleta kahjuks eriti, kui see toimus. Ähmaselt mäletan, et kõik kanalid pasundasid sellest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Khmmm...Mu küsimus oli, kes maksab? Kas valitsus kes selle taga on? Ei. Üksikisikud? Ei. Sina? Kohe kindlasti mitte.

Ma arvan, et sellise asja eest maksaks juba mõni leheneeger ränka pappi.Ja usu mind, leheneegrid maksavad tänapäeval sellist pappi, eriti veel selliste värkide eest.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin vast liiga väike, et seda päeva täpselt mäletada. Olen üsna kindel, et USA on selle taga, konstruktsioonid olid liiga tugevad ning see, et hooned langesid vabalangemis kiirusel, otse enda alla on ka äärmiselt kahtlane.

Videotel on samuti näha, kuidas mõnes kohas toimuvad plahvatused.

WTC 7 omanik on ka vist tunnistuse andnud, kuid pole kindel.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

+ http://www.postimees.ee/560642/iraani-president-9-11-runnakute-taga-oli-usa/

Aadress, mis kaob koheselt postimehe kommentaariumist, kui seda mainitakse.

 

Videotelt on hästi näha, kuidas need õhku tegelikult lastakse kui hoolikalt vaadata. Kahju, et osad inimesed ikka oma silmaklappidega edasi elavad ja ei suuda märgata, et see mis valitsus toodab on totaalne si**.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.