Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Telefoni soovitus ?

Kumba telefoni teie pooldate?  

67 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumba telefoni teie pooldate?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist!

Et on plaan siis uus telefon soetada, mõtlesin pikalt iphone 4 ostmist, aga sain aru, et see ei ole üldse hea oma hinna ja kvaliteedi suhtes või mis?

Mis telefone teie soovitate ja miks?

 

Telefonid, mida ise olen vaatanud:

Iphone 4

Samsung Galaxy S II

HTC Sensation

LG Optimus 3D P920

 

Milline nendest või üldse midagi muud? :)

 

Ette tänades,

Taavi.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ma võtaks htc :)

Üks HTC on praegu ka, lahjem. Tahaks midagi uut proovida :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina võtaks Samsungi, sugulasel sama telf, suht hea telefon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

samsung ,üks sõber just ostis ,tundub suhteliselt hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ise kaldun ka samsungi poole, aga on kellelgi veel ettepanekuid? :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mine präegu on hea kampaania viid mingi lambi telefoni näiteks nokia 3310 mingisse emt esindusse saad 50 % alla, ema kah ostis soovitan ;)

aind samsungiga on see värk ;)

Tohoh, terve 50% Galaxy S2 pealt? Muidu mõtlesin välismaalt tellida, aga kui nii saaks, oleks super :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jää HTC peale. iPhone on overpriced sh*t mille puhul müüb ainult näritud õuna logo. Muidugi ma ei väida seda, et Apple halb oleks või midagi. Pole kindlasti halvem kui mõni teine, kuid on liiga ülehinnatud ja õrn. Ise soovitan HTC Evo 3D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jää HTC peale. iPhone on overpriced sh*t mille puhul müüb ainult näritud õuna logo. Muidugi ma ei väida seda, et Apple halb oleks või midagi. Pole kindlasti halvem kui mõni teine, kuid on liiga ülehinnatud ja õrn. Ise soovitan HTC Evo 3D

 

Maitse asi, minule meeldib apple disain, näeb teistest ikka palju kenam välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Apple juures olin kaua, aga kasvõi sõbrad, kellel olnud ipodid vms siis ruttu garantiidesse läinud jms. Samuti müüakse Ebays päris palju just neid telefone, mida on garantiide käigus asemele saadud...

Samsungil on ka kena disain siuke mõnus suur kandiline, piisavalt õhuke, samas ka väga head tehnilised näitajad.

HTC - vastupidav ja hea, aga nagu ma ütlesin, meeldib mulle samsung rohkem ja parem ka veits, uut midagi :D

Samsung Galaxy S2 juures kindlalt praegu kinni :D

 

EDIT// Samuti on S2-l ka aku teistest peajagu parem :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise soetasin suvel HTC: Sensationi, kahetsen natuke ostu kuna telefon on samas hinnaklassis nagu Samsung Galaxy S II, ning see on hetkeseisuga kõige parem telefon neist (oleks võind sama raha eest kiirema osta ju:P). Kui isegi plaanid HTC osta siis selle telefoni ainuke viga on et kole kuumaks läheb, ta on õhuke ja ~1h piinata teda on temperatuur protsessori juures ~50'C, kuigi see ei ole midagi hullu...lihtsalt natuke muret tekitav kui näpuga sealt kohast ekraani katsuda. Ekraani kvaliteet on super muidu, telefon ise on väga kiire. Kaamera jätab natuke soovida pildistamiseks kuid video tegemisel on ta iphone 4 ja galaxy sII'st üle.

 

//Ja nagu Taavi mainis on aku suhteliselt lahja, tavalisi asju tehes kestab piisavalt kaua...saad päev otsa videosi/paari mängu mängida jne. aga kui internetis surfamiseks läheb hakkab aku lihtsalt drastiliselt tühjenema. Ise testides sain aku kestvuseks tõmbamise ajal umbes 4 tundi. (Tõmbasin torrenti programmiga, piirang oli 400Kb/s).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul endal Samsung GS II, üli üli hea. Kiidusõnad. Telefon olnud umbes poolteist kuud ja lihtsalt on maailma vaieldamatu number 1. Ulmeliselt kiire, teeb absoluutselt igale telefonile kiiruses ära - lihtsalt Ei ole vastast. Soovitan !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul endal Samsung GS II, üli üli hea. Kiidusõnad. Telefon olnud umbes poolteist kuud ja lihtsalt on maailma vaieldamatu number 1. Ulmeliselt kiire, teeb absoluutselt igale telefonile kiiruses ära - lihtsalt Ei ole vastast. Soovitan !

 

Nii ka ei maksa öelda, asi on suhteline, mõnedes kohtades teeb HTC silmad ette, mõnedes Iphone. Aga jah, kui rahakott kannatab siis hetkeseisul parim valik gsII.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma võttaks küll iphone 4,sõbral on väga supper telefon!

KINDLASTI ÄRA VÕTTA LG väga sitt telefon omal on sama telefon ei soovita ja kahetsen et ostsin


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iPhone 4 for sure, endal olnud 2G, ja 3G. Töökindlad & parimad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kõikidel oma arvamused ehk phm kõik telefonid head :D

Samas jah G S2 ikkagi praegu, järgmine oleks Iphone 4 mu arvates..


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lisasin ka hääletuse..


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Samsung GS2 on faktina kõige kiirem nutitelefon maailmas, kuna kasutab ainulaadset kahetuumalist 1,2GHz protsessorit.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Arvan sama.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.