Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võiksite eemaldada ...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Martin aga see on ju tõsi, mitte kellelegile ei meeldi see peale sinu, Sunparty / Amichie oleks teinud ikka vote kuhugile, et kas foorumlased tahavad või ei taha seda.

Aga pmst on see hea idee, kuid see rikub ju foorumit :/ Olen kindel, et paljud "guestid" kes hakkavad registreerima, vaatavad pealehte ja see ehmatab nad kohe minema.

 

 

////// Teie kurvastuseks võin veel nii palju öelda, et tema oli üks neist kes seda ideed toetas.

 

Ma olen päris kindel, et ta küll muudab selle kui näeb mida teised foorumikaaslased arvavad sellest.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See , et enne foorumi rahvaga läbi ei arutata ja meie arvamust ei küsita näitab puhtalt juhtkonna ülbust.Veel rohkem üllatas see kui Martin ütles , et meie arvamus ei loegi , sellist administratsiooni me tahtsimegi?Kus on demokraatia?Amichie võibolla tõesti võtab aru pähe , aga Martin on küll näitanud oma ülbust ja ükskõiksust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellepuhul on sul õigus. Ootame kuni omanik tagasi tuleb, eks siis näeb mis juhtuma hakkab.

 

@ME You and Myself- Proovi mitte laimida administraatoreid, ka nemad on inimesed kes teevad vigu :)

 

Aga no We will see what will happen.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tulin üle paari päeva täna foorumi . hakkasin siis alla kerima kus alafoorumites ma tavaliselt käin . mu silmad jäid segadusse ma ei suutnud ära otsustada kumba ma lugema pean kuna see moderaatori pask on sama värvi mis on PUBI jne seda sinist on liiga palju pane vähe heledamasse värvi või kaota ültse ära . Teie uuendused on sitad ausalt öeldes . Inimesi on vähem minuarust juba , ja väheneb veel ja pole aktiivsemad kuna te nussite oma administraatori hiilgusega ära . olete siin kõikvõimas . see on foorum kus peaks olema sõna liikmetel mitte , et sina ja paar teist mode nüüd otsustasid nüüd me nii teeme ja las ta jääb . vot foorumlased said muudatuse nüüd on alenorm past teema onju . tehke uuendusi millest suurem osa nõus on ja mis on mõistlikud

mind ei koti mu eesti keel mu komakohad mu kirjavead mu lauselõpumärgid jne sorri sp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Martin te ei saagi kõike meie järgi teha, aga sellistest otsustes te peaksite ka kuulama mida on öelda vahvli liikmetel, mitte ise tegutsema uisapäisa.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Õigus -Yep!

Nüüd isegi mina ei saa aru foorumitest. Need on samat värvi ja rikuvad kõik ära :/

Olen juba x4 vajutanud moderaatori peale mitte foorumi :( otsi pool päeva, et leida õige koht kuhu vajutada...


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Välja võis lugeda seda sealt , kui sa ütlesid , et see jääb ja ei ole mõtet siin hääli anda ühesõnaga -meeldigu see teile või mitte , nii jääb.Või mõistsin ma Teid valesti?

 

Kõike meie tahtmise järgi.. too välja selged argumendid miks seda on vaja?Rohkem kahju kui head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

T2iesti pohhui . Ei sega.

Tho keegi pani pildi kus ned olid yleval. See meeldis rohkem.

 

Aga muidu jh kui niipalju inimesi ytlevad et ei meeldi see asi siis ju v6iks midagi muuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, seda juttu on siis päris norm lugeda.

Endal teeb silmad veits kirjuks, aga ma ei tee sellest välja.

Tean, kuhu vajutama peab, ning mida ma teen.

Varem ka oli vist selline update, kui ma õigesti mäletan.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Näita mulle kus ma ütlesin täpselt nii nagu sa selle just välja tõid. Me ei saa kõike ka täpselt teie tahtmiste järgi teha.

 

..Me ei saa... Nu see kes sellele ideele tuli, v6iks omad j2reldused sellest lausest teha: "%#()#"% #*% ** *#**** ****¤"¤%"**"

 

 

Klient on kunn. Milleks on meil vaja teada "Moderaatorid: insaner Chill(H) Cmxz1 Supra" iga alafoorumi all? Kas ühest kohast ei piisa? Me ei ole tahtnud neid nimesid sinna alla, varem oli k6ik ok ju.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind see ei sega.

Väga mugav otse mode valida, kui miski mure kuskil alafoorumis vaevab.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.