Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan mille.

Soovitatud postitused

Ostan mille 2-e limited paypal konto eest. 1-el kontol on 57 eur 2-el 197 eur. RAHA SAAB NÜÜDSEKS WIRTHDRAWIDA. Kui keegi nõus andke teada, ostan kallima hinnaga.


Ärge toetage pinnide resellereid, ostke pinne otse tegijatelt

 

[email:124znhrn]inpherus@live.com.au[/email:124znhrn] -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat

limited kontoga ei saa raha saata ega välja võtta, ja isegi kui saad unlimited siis on sul vaja paypal konto omaniku nimega pangakontot vms kuhu raha saata !?

or am i wrong ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kui konto limited läheb siis 180 päeva pärast saab raha wirthdrawida oma kontole...


Ärge toetage pinnide resellereid, ostke pinne otse tegijatelt

 

[email:124znhrn]inpherus@live.com.au[/email:124znhrn] -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei ole mõttetu. 2 päevaga saab raha kätte ja kui ostan kallimalt võidate teie, ainult kaotate 2 päeva,..


Ärge toetage pinnide resellereid, ostke pinne otse tegijatelt

 

[email:124znhrn]inpherus@live.com.au[/email:124znhrn] -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tal on jah, see 180d möödas, a 45d on veel limited, a withdrawida saab siis. Aga see on hull nuss ikkagi.. Mul ei tahtnud isegi siis anda, kui perekonnanimi oli sama. A imo peab perekonnanimi kindlasti ikka sama olema, nii et raske on seda withdrawida.

Ma alla 1€=1M pakkumisi ei ootaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat

perekonnanimi peab sama olema, seega võõrale mitte raske vaid lausa võimatu ma ütleks.

Mul endal ka 2 kontot limited. Ja mul neistki raske raha kätte saada, ei hakka võõrast rääkimagi.

 

stan: ''Tal on jah, see 180d möödas, a 45d on veel limited'' kui 180 päeva möödas saab kohe withdraw, nad ei saa 45 päeva juurde keevitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.