Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Taneli päevik | Total 2400++ | PvM teoksil

Soovitatud postitused

VIP

Kõik scammerid on varem või hiljem unbanni saanud, see on vahvel, harjuge ära juba.

Kena acc.scammer


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel on vist selle kuradima In Zine kasutaja looja vms ? Oli siin üks pikk teema sellest kasutajast ning siis kõik lakkusid ta taldu . Igastahes, lasid kasutaja unbannida, et oma 306 tehinguga edasi scämmida ? Tegelt oled sa väga mõttetu vend , seda võin ma öelda. Sa tahad kokku saada kõigiga nii hirmasti ? Miks ? Kas sul on vajadused ? Tahad tappa anda? Milles on sinu probleem? Sina varastad raha ! Kahjuks pole võimalik seda viisi nagu sina siin ärpled kasutajat ära varastada. Sellejaoks on peab ikka olema mõni osav inimene ning ütleme ausalt. See % , et ta oleks su kasutaja parooli saanud on ime pisikene . Kui sul oli bank pin peal, mis kindlasti sel ajal juba olemas oli, siis ta poleks saanud seda nkn varastada . Sa oled praegu end sitaks sisse rääkinud, mis näitab, et oledki pmts juhtkonnale pepuseksi teinud !

 

Ma mitte ei halvusta sind, vaid juhtkonda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust Tanel ütles üsna selgelt ära, et kui laimata tahate, siis tehke eraldi teema. Milleks päevikut risustada?

 

Serious stuff, mina küll sellist rets kasutajat bottida ei julgeks. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tanel on vist selle kuradima In Zine kasutaja looja vms ? Oli siin üks pikk teema sellest kasutajast ning siis kõik lakkusid ta taldu . Igastahes, lasid kasutaja unbannida, et oma 306 tehinguga edasi scämmida ? Tegelt oled sa väga mõttetu vend , seda võin ma öelda. Sa tahad kokku saada kõigiga nii hirmasti ? Miks ? Kas sul on vajadused ? Tahad tappa anda? Milles on sinu probleem? Sina varastad raha ! Kahjuks pole võimalik seda viisi nagu sina siin ärpled kasutajat ära varastada. Sellejaoks on peab ikka olema mõni osav inimene ning ütleme ausalt. See % , et ta oleks su kasutaja parooli saanud on ime pisikene . Kui sul oli bank pin peal, mis kindlasti sel ajal juba olemas oli, siis ta poleks saanud seda nkn varastada . Sa oled praegu end sitaks sisse rääkinud, mis näitab, et oledki pmts juhtkonnale pepuseksi teinud !

 

Ma mitte ei halvusta sind, vaid juhtkonda .

 

1. Mis see kasutaja In Zine siia puutub?

2. Mis see bank pin siia puutub?

3. Mille alusel lööd sa juhtkonda ühe puuga?

 

Sinule teadmiseks, et kasutajaid sai mõned kuud varem väga hõlpsalt tagasi võtta, sealhulgas teadmata reaalset informatsiooni. Piisas vaid nimest. Kuna antud kasutaja oli Tanelil just loodud, siis ilmselgelt oli kolmandal osapoolel kerge teada kasutaja loomis kuupäeva ja ISP on ilmselgelt Eestis üldlevinud Elion. Salaküsimuste ette pani linnukese, et need ei ole kas peal/keegi on muutnud. Parooliks pandid umbes ''tanel.'' Member see kasutaja tal vaevalt oli ja pm ongi kõik, et suht suure võimalusega selle kasutaja parool teada saada. Tõestuseks nii palju, et ise olen selle meetodiga ~50 ebaaktiivset kasutajat recoverinud. Kahjuks sinusugused trollid, kes elavad kinnises maailmas, arvavad, et tegemist on utoopiaga.

 

Ma ei ütle siin kohal, et Taneli tegu oli õigustatud aga ma võin kinnitada, et ühegi põhjuseta ta kedagi üle ei lase.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edasine arutlus selle üle kas Tanel on pettur või mitte on selles teemas kategooriliselt keelatud.

Edaspidine jutt selles teemal võrdub automaatse banniga minu poolt valitud ajavahemikul.

Juhtkond on oma otsuse teinud ning see ei ole teoreetiliselt isegi võimalik, et tavakasutaja teaks absoluutselt kõiki fakte mis selle otsuse tegemisel ainult juhtkonnale teada olid.

Pce.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tanel on vist selle kuradima In Zine kasutaja looja vms ? Oli siin üks pikk teema sellest kasutajast ning siis kõik lakkusid ta taldu . Igastahes, lasid kasutaja unbannida, et oma 306 tehinguga edasi scämmida ? Tegelt oled sa väga mõttetu vend , seda võin ma öelda. Sa tahad kokku saada kõigiga nii hirmasti ? Miks ? Kas sul on vajadused ? Tahad tappa anda? Milles on sinu probleem? Sina varastad raha ! Kahjuks pole võimalik seda viisi nagu sina siin ärpled kasutajat ära varastada. Sellejaoks on peab ikka olema mõni osav inimene ning ütleme ausalt. See % , et ta oleks su kasutaja parooli saanud on ime pisikene . Kui sul oli bank pin peal, mis kindlasti sel ajal juba olemas oli, siis ta poleks saanud seda nkn varastada . Sa oled praegu end sitaks sisse rääkinud, mis näitab, et oledki pmts juhtkonnale pepuseksi teinud !

 

Ma mitte ei halvusta sind, vaid juhtkonda .

 

Sa räägid, nagu ma oleksin mingi scammer. 4 aastat vahvel.net-is. Üks inimene scammis minult 700M, võtsin vaid temalt osa sellest tagasi ja sa laimad mind. Ära mõtle välja utoopiaid, miks ma tahan inimestega kokku saada. Ja üldse, miks mitmuses? Olen seda öelnud vist ainult ühele. Seda ka selle pärast, et näost näkku asi selgeks rääkida. Mul on igale küsimusele vastus. Täpselt nii oli see ka 3 kuud tagasi, kui see intsident juhtus.

Olen kogu aeg olnud seisukohal, et mulle tehti ülekohut ning et ma ei ole scammer/varas. Nii on ja nii jääb.

 

Sa ütlesid lause "Sina varastad raha". Mida sa laimad? Kelleks sa end õige pead? Loe enne oma tekst läbi, kui midagi ütled.

"Sitaks sisse rääkinud" - millega? Ütle mulle üks asi, millega ma end "sisse rääkinud" olen? Pole millessegi sisse rääkida. Rumal inimene oled, jäta meelde ja hari ennast.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vargalt varastamine on kah vargus. Eeskujuliku embleem sa ei vääri, olgem ausad.

 

Mis me neid vargaid ikka hellitame ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Öösel tuleb 96 siis : )

 

47680239.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Update.

Proggy kõigest 8h-ne. On olnud ka +20h proggysid, aga pole pilte teinud. Nii et tõestusega on see pikim proggy praegu. Aga mining 85 räägib enda eest! Nüüd agi 99 ja siis miningu kallale vist.

 

unledvkr.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuidas sa selle scriptiga lrc teed?

mulle ytleb midagi sellist, et pead olema loggitud vms.

 

Peab olema LRC worldi loginud äkki.(84)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.