Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Try Join (Going for Chaotic maul / Crossbow / Chaotic kite) Rebuilding bank!

Soovitatud postitused

VIP
still mad about that signature i made ? dont be mad bro.

idioot .

 

Lol. Mulle meeldiski, et ma sinusuguse lontu iidol olin. Idioot. Saadan võru kandid peale sulle?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
enjoy ban idiot, spammi vähem,

 

Mul see ban savi, pole spammind, tõin lihtsalt välja, et kes elutseb vahvlis. Edu tööle saamise & eluga. Mina ei tea, kas sa oled tagasi maksnud v ei, aga jälg maas on ikka suur ja ega see tagasi maksmine sinu tegu ei heasta.


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Uus nimi: Scammer Revo.

 

loodan et saad banni, igastahes mina pole enam v'äga

 

kaua kedagi petnud, ja olen siin foorumis rahumeelselt.

ei tulnud siia kedagi petma ega tehinguid tegema, moded võivad blocki panna mulle turu alafoorumile peale, pole probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
loodan et saad banni, igastahes mina pole enam v'äga

 

kaua kedagi petnud, ja olen siin foorumis rahumeelselt.

ei tulnud siia kedagi petma ega tehinguid tegema, moded võivad blocki panna mulle turu alafoorumile peale, pole probleemi.

 

Kaua pole kedagi scammind?

http://www.vahvel.net/showthread.php?80735-D33pH3ll-scammer-tank_divine-hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Revo. Sa räägid, et pole kedagi petnud enam kauaaega ? Teed meile siin nalja ? Koguaeg sa ainult lasedgi kedagi üle. Su elustiil on juba niisugune, et sa juba pead üle laskma. Sa ei saa lihtsalt teistmoodi. Sulle tuleks aga foorumis Panna kohe PERM ja siis ei näeks me sinusuguseid lohhe.

Nime vahetus ei aita sul sittagit. Eriti ei usu kah, et sa oma nime oled vahetanud. Sa oled ikkagi Revo ning Sina kui " Revo " ei suuda oma nime vahetada.

Sa ja 19 ? Ajad naerma ? Kurat 19 aastased ei tee selliseid vägitükke ming mõtetu Pixel game pärast. Tõesti mine ma ei tea kuhu ja mõtle elu üle järele.

 

TOPIC: Lase see teema kustutada . Meil pole su Scammed Userit + Scammed Banki vaja näha. Oksele ajab lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Revo. Sa räägid, et pole kedagi petnud enam kauaaega ? Teed meile siin nalja ? Koguaeg sa ainult lasedgi kedagi üle. Su elustiil on juba niisugune, et sa juba pead üle laskma. Sa ei saa lihtsalt teistmoodi. Sulle tuleks aga foorumis Panna kohe PERM ja siis ei näeks me sinusuguseid lohhe.

Nime vahetus ei aita sul sittagit. Eriti ei usu kah, et sa oma nime oled vahetanud. Sa oled ikkagi Revo ning Sina kui " Revo " ei suuda oma nime vahetada.

Sa ja 19 ? Ajad naerma ? Kurat 19 aastased ei tee selliseid vägitükke ming mõtetu Pixel game pärast. Tõesti mine ma ei tea kuhu ja mõtle elu üle järele.

 

TOPIC: Lase see teema kustutada . Meil pole su Scammed Userit + Scammed Banki vaja näha. Oksele ajab lihtsalt.

vana scammer räägib, nuff said.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

People never change , olid scammed ja jääd seda alatiseks , saaks sul sital vaid kratist kinni , näitaks kuidas sinusugused emo'd oma tegude eest vastutavad :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
saaks sul sital vaid kratist kinni , näitaks kuidas sinusugused emo'd oma tegude eest vastutavad :)

 

See osa on tõesti usutav, banni vääriline peaks ta küll olema.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Revo haige lohh scammer oled , eksisid ära siia ?

Vaevalt et sa essa omanik,

 

I likez ur avatar :D

 

Einojahh, mis selle revo kohta ikka öelda...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.