Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[VPS]VPSInfinity

Soovitatud postitused

VIP

Pole terve päev vpsi kasutada saanud, kuna control panelis näitab et kõik on offline, aga vnc-ga saanilusti sisse..

Panin vnc-st sisi end session ja tuli must pilt ette..

läksin control panelisse ja panin sealt "boot".

ütles, et kohe peaks kõik up olema, aga tutkit.. pole midagi... ikka on must pilt ees..

 

suht p***s seis..

raha kulub ilma asjata + memberi aeg ka veel..

:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen mingi 20x rebootinud, 10 bootinud, 30 shutdowninud, 2 reinstall OS

 

Mitte ükski asi ei mõika seal paneelis..

Ta ei oleks nagu üldse kontakti võimeline..

Enne kui sain veel desktopis olla, siis nt rsbuddy kasuta minna ei saanud..

tuli selline asi:

"Coult not start process Unable to create io-slave: Read-only file system"

 

Nagu täiesti lambist jooksis kogu süsteem nii pekki, et mitte kuidagi korda ei saa.. ja arvatavasti enne ei saa kui TJ on puhkuselt tagasi.. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen saatnud ticketeid.. ta ainult vabandab ja ütleb, et ootab vastust data centrilt.. (data center on koht, kus ta enda ded servereid hoiab ja seal on töötaja, kes neid hooldab) et nad olid seal interneti kaableid vahetanud ja peale seda on tekkinud mingi viga ja ta ütles, et ma ei ole ainuke kellel probleeme.. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no teil veab, et saate kasutada vps-i..

 

Ma ei saa sedagi..

2 päeva juba ja mitte sittagi pole tehtud..

 

 

Ohh yess, lõpuks korras.. :D

 

 

TJ

Staff

 

09/07/2011 07:19

 

 

Things should be running more smoothly now - but we may need to do maintenance at some point in the next 48 hours, so keep in mind that may cause your server to go online for a short duration while we iron out any issues.

 

Please reboot your server or try an OS reload if you have any other issues by logging in to your control panel @ http://cp.vpsinfinity.com:5353/login.php - Your login credentials are in your original welcome email. Keep in mind an OS reload would reset your VNC password to "changeme".

 

If you have any other issues, please submit a *new ticket*. Now that the Control Panel server has been rebooted any requests going through that should respond (Boots, Reboots, OS Reinstalls, etc).

 

Again - please submit a new ticket if you have any other issues and please respond to this one if they are corrected.

 

Regards,

TJ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ahh putsi jälle sama probleem tagasi..

Pole accessi, et restarte teha..

 

See ajab juba tõsiselt närvi..

Ja see TJ on 10 päeva veel kusagil reisil..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.