Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal withdraw.

Küsimus

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Panedki withraw, lükkad kastidesse kaardi nr, kehtivuse lõpu ja sertifikaadi 3 nrit, siis tuleb virtuaalkaardi väljavõttesse SEBi kood mille pead Paypali sisestama, kood asub PP****.

2-3 päeva tuleb panka, nädalavahetus väljaarvatud.

 

Aga, kui SEBi nimi ja PP kontol olev nimi ei ühti, tuleb ikka raha üle ? Nagu ma aru sain googeldades, siis peaasi et aadress, kaardi numbrid jms sobivad, siis ei tohiks mingeid probleeme tekkida.

Paljud inimesed ostavad samuti limited kontosid kokku, et neilt raha withdrawida & nimi on ju ofc PP kontol teine, kui ostja oma & PP nime on suht võimatu muuta, kui just dokumente võltsima ei hakka.

 

Aga, jeah, suured tänud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Aga, kui SEBi nimi ja PP kontol olev nimi ei ühti, tuleb ikka raha üle ? Nagu ma aru sain googeldades, siis peaasi et aadress, kaardi numbrid jms sobivad, siis ei tohiks mingeid probleeme tekkida.

Paljud inimesed ostavad samuti limited kontosid kokku, et neilt raha withdrawida & nimi on ju ofc PP kontol teine, kui ostja oma & PP nime on suht võimatu muuta, kui just dokumente võltsima ei hakka.

 

Aga, jeah, suured tänud :)

 

Nimi ja aadress ei pea samad olema.. halvemal juhul olen kunagi pannud nimeks gfdsfdaf fdsfsdf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.