Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vajad serveriga abi, scripte, modeleid või mappe? See teema on sulle!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere.

Mul on nädal aega vaba aega tegeleda teiega.

 

Nimelt hakkan nüüd uut teenust pakkuma.

Aitan teil teha palju asju mida te isegi ette kujutada ei oska.

 

Oskan HL1 mappe, HL1 modeleid ja AMX scripte teha. ( HL1 on siis counter-strike1.6 ja half-life )

On endal palju , väga palju kogemusi serveritega.

 

NB : Ma ei tegele amxbansidega või mingi suure php scriptimisega, minu oskused ei ulatu kahjuks mysql-i.

 

 

Kui teil on probleeme et server crashib ja ei saa ise hakkama, saan ka sellega hakkama.

 

Nagu te nägite ( Kui nägite ) siis Evil-Nightis oli igasuguseid fun x pluginaid , uued gameplay moded jne..

Kahjuks pole enam serverit alles aga noh need kes mängisid võivad siis öelda midagi.

 

Paigaldan Gameplay Mod-e, aitan teid igati.

Pole Asju millega mina hakkama ei saa, ja kui ei saagi siis ma ütlen enne ära, et see on üle minu võimete.

 

 

Ma ei tea kui usaldusväärne ma teile olen aga ütlen üht et tasub proovida.

 

Sina ütled hinna, kui olen su probleemi/soovi ära kuulanud otsustan ma mis töö see on ja arvestan sellega kas hind on sobilik.

 

Pakkumised oodatud MSN : [email:3clvpmla]Evil-Night@rps.ee[/email:3clvpmla] - Kui ma olen msnis kollane ehk eemal siis ma ei vasta.

 

 

 

 

 

Miks ma seda teen?

 

Ma olen palju , väga palju inimesi aidanud Tasuta.

Tõsi, andmis rõõm on hea aga see tüütab. Tuli mõtte natuke raha teenida ja kui ma teid aitan saan ise ka uusi kogemusi. ( Mitte et mul nüüd oleks väike rahaline kriis või midagi. )

 

Ma kõlan hetkel nagu raha ahne inimene või midagi sinna kanti, Olen lihtsalt selline inimene kellele meeldib aidata ja nii paljud on minult abi saanud tasuta, just nimelt tasuta - see kummitab mind nüüd : )

 

 

 

Minu teenuse reeglid.

 

Mis mulle ei meeldi, ma olin varem sellist sorti teenust pakkunud "Scriptide valmistamine"

Inimene soovib vip pluginat. Nii, ta ütleb et see peab olema selline ...

Kõik okey, ja kui script on valmis siis on selline asi et seda on vaja täiustada, midagi on vaja juurde.

 

Asi käis nii et script mis ma talle tegin ei saanud kunagi valmis, alati ta pidi midagi juurde mõtlema ja mina pidin lihtsalt ootama. ma pakkusin ette tol ajal ,et võita inimeste usaldus.

 

Ma loobusin selle scripti tegemisest, asi oli siis nii et ta sai selle " Mitte valmis " scripti ja kõik.

 

 

Palun mõelge enne korralikult läbi mida te tahate ja kergem oleks kui tee teeksite .txt faili ja kirjutate sinna sisse mis vaja on, siis saadate ma teen valmis. ja siis räägime hinnast.

See oli siis 1 inimene kes seda tegi, teistega polnud probleeme.

 

 

Selline suur töö nagu, et te tahate enda serverile scriptijat või kedagi kes aitab kogu aeg, see on tere tulnud . Ma mõtlen et ma siis teen teil seal midagi valmis järjest ja siis teie otsustate mis hinnaks.

 

Teine asi, ma ei taha kellegi serveris adminiks/vippiks scripti või abi eest. (:

raha / rate sol või boost Xtreme zombie helli on tere tulnud :)

 

Miks Xtreme zombie hell ?

Xtreme omanik (Oliver) on inimene kes mind aitas kunagi väga palju, ta lasi mul isegi tasuta oma vps peal minu serveril olla.

 

Mis siis juhtub kui teie mind üle lasete kuidagi moodi?

Midagi erilist, ma jättan meelde selle ja lihtsalt arvestan, et teine kord just selle inimesega ma enam tegeleda ei taha.

 

 

Kui olete minult poolt rahuldava teenuse kätte saanud siis kui te aega leiate siis palun öelge siin teemas edasi mis teie arvate. ( Ma lugesin selle lause läbi ja see kõlab väga imelikult xD )

 

Jään ootama teie pakkumisi.

 

Parimat ja Head Suve lõppu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice, soovitan julgelt!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

on alles pikk moraal :D

 

aga nagu lugesin siis suht hea :)

 

Soovtan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pikk tekst ja nii mõnegi koha peal sai naerda.

Loe enda tekst üle ja paranda need kohad ära. :D

 

Kahjuks ei saa soovitada, oled palju käkki keeranud siin inimestele. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pikk tekst ja nii mõnegi koha peal sai naerda.

Loe enda tekst üle ja paranda need kohad ära. :D

 

Kahjuks ei saa soovitada, oled palju käkki keeranud siin inimestele. :)

: )

Nagu näiteks mis käkki xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõva on käkki keeranud! :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris paljud inimesed ei salli sind, juba sellepärast ei kasuta nii mõnigi seda teenust :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Päris paljud inimesed ei salli sind, juba sellepärast ei kasuta nii mõnigi seda teenust :)

Nagu näiteks, sina, chriss, garrey ja rednass või kes iganes : )

Ütlen seda et ka mina ei neid inimesi keda nimetasin. Ma ei ole selle pärast kohe mingi halb inimene kes nüüd teistele käkki keerama hakkab.

 

Ma vist tean ka miks sa mu kallal hetkel norid, sina küsisid boosti ja mina vist vastasin natuke halvasti selle peale : )

Vabandan selle pärast. Tunneks ma sind paremini oleks ma sinu servereid boostinud, sa oled natuke võõras mulle. Igate pidi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun jätke mind ja vip.ee'd nüüd järjekordsest si*ast eemale, me ei vihka dare-devilit, lihtsalt MÕNES kohas on meil suured lahkarvamused ja erinevad vaated.

 

btw. Pean nõustuma sinuga "Kui olete minult poolt rahuldava teenuse kätte saanud siis kui te aega leiate siis palun öelge siin teemas edasi mis teie arvate. ( Ma lugesin selle lause läbi ja see kõlab väga imelikult xD )" see kõlab tõesti imelikult :D


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle käib minu nimi Su postitusest läbi..

 

Mape Sa oskad tõesti teha - seega seda teenust vms. soovitan.

Ütlen seda et ka mina ei neid inimesi keda nimetasin

Lugesin umbes 10 korda, mina sellest lausest aru ei saanud :(


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu näiteks, sina, chriss, garrey ja rednass või kes iganes : )

Ütlen seda et ka mina ei neid inimesi keda nimetasin. Ma ei ole selle pärast kohe mingi halb inimene kes nüüd teistele käkki keerama hakkab.

 

Ma vist tean ka miks sa mu kallal hetkel norid, sina küsisid boosti ja mina vist vastasin natuke halvasti selle peale : )

Vabandan selle pärast. Tunneks ma sind paremini oleks ma sinu servereid boostinud, sa oled natuke võõras mulle. Igate pidi....

 

Boosti vastust ma pole kuskil näinud, ma olen nii rikas küll, et jõuan selle boosti ka endale ise tellida :)

Ei ma ei noki, ma lihtsalt rääkisin, et võibolla sa pole nii usaldusväärne, mina näiteks sind küll ei usaldaks, kuna ma ei tea sind.

 

OK see teema on lõpetatud.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii 4 inimest on saanud abi.

 

Need inimesed kellel on vahvli kasutaja, palun kirjutage siia peale oma abi saamist mis te minust arvate.

Olen jälle vaba ,saan uue inimese ette võtta ; )

 

Kellel on plaanis server kas esimest korda teha võite minuga ühendust võtta.

Saate abi nii soovitusega ja server üles ehitamise.

 

Ma mitte ainult ei paigalda teil mod-e või lisan vajalikud pluginad vaid võite ka öelda mida te uut soovite, näiteks mingit uut private pluginat endale mida näiteks netis pole. Pole probleemi kirjutan kohe valmis.

 

Kui ma olen midagi vigaselt teinud mis tuleb hiljem välja, tuleb võtta kohe ühendust. - - - ei usu, et seda ette tuleb.

 

Lihtsalt teie kirjeldate mida soovite , mina teen valmis nii nagu olema peab.

Lihtne.

 

Kui keegi ei usalda mulle oma ftp andmeid, ma saan aru võin ka addonsi pakki valmis teha.

teie uploatite siis ise selle üles.

 

 

Need kellel on vps , ja ei oska ssh kaudu serverit üles panna siis saan ka sellega hakkama.

On palju linux kogemusi, need tulid siis tantum/zone.ee vps-iga.

 

 

Jään ootama , Msn on [email:38czqp6q]Evil-Night@rps.ee[/email:38czqp6q] või kiri vahvli postkasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump.

Kui kellegil on veel abi serveriga või vajad abi siis msn on [email:1s5gptiw]Evil-Night@rps.ee[/email:1s5gptiw] : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kui tasuta tahad teha, siis võiksid mulle jaili modelid paremini teha :D

Player modelid?

 

1 player modeli tegemisega läheb mul aega 4-5 päeva või isegi mitu nädalat.

See oleks minu jaoks suur vaev ja selle eest tahaksin küll raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ma mõtlen jah ikka 2 seina modelit ja 1 põrand :D

:D

Teeme siis parem valve hammer editoriga mappi ümber, sest modeli mappi käsitsi amxmodx-ga on natuke keeruline.

Sa ei saa kunagi seda sinna kuhu tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D

Teeme siis parem valve hammer editoriga mappi ümber, sest modeli mappi käsitsi amxmodx-ga on natuke keeruline.

Sa ei saa kunagi seda sinna kuhu tahad.

 

Kurat, mina arvan hoopis, et ta tahab teksuuri, mitte modelit :D


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siiski tahaks jah modelit, ja kui sa isegi ei viitsi uusi teha, siis võid vanad ümber tekstuurida, sest nagu pildil näha, siis on mul sinna lihtsalt mingi lambi väike tekstuur peale pandud mis on pikemate osade peal rõvedalt välja venitatud + tahaks teist seina modelit, kuna atm 1 modeli 90 kraadise keeramisega tekib bug, et 2 seinast lendab granaat läbi aga 2 taha jääb pidama :D


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
siiski tahaks jah modelit, ja kui sa isegi ei viitsi uusi teha, siis võid vanad ümber tekstuurida, sest nagu pildil näha, siis on mul sinna lihtsalt mingi lambi väike tekstuur peale pandud mis on pikemate osade peal rõvedalt välja venitatud + tahaks teist seina modelit, kuna atm 1 modeli 90 kraadise keeramisega tekib bug, et 2 seinast lendab granaat läbi aga 2 taha jääb pidama :D

Saada msni kaudu model, vaatan mis teha annab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle öeldi, et võiksin oma murega siia poole pöörduda.

Räägi sa Deathrun manager pluginat ka fixida oskad?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus lihtne. Miks peale sms teenuse tellimist ei tule mängija nime ette amxbansi lehel seda "linnukest"? Varem toimis, peale seda kui vana server offi läks ja uue serveri sama mysqliga ühendasin enam ei toimi.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus lihtne. Miks peale sms teenuse tellimist ei tule mängija nime ette amxbansi lehel seda "linnukest"? Varem toimis, peale seda kui vana server offi läks ja uue serveri sama mysqliga ühendasin enam ei toimi.

 

sul sms scriptis uuendamata.

seal peaks olema Server ID vms siis pane 6ige id.

 

kes oskaks aidata "Deathrun Manager" pluginaga?

T saab roundi algul surma lihtsalt - selline viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle öeldi, et võiksin oma murega siia poole pöörduda.

Räägi sa Deathrun manager pluginat ka fixida oskad?

Ei ma ei noki, ma lihtsalt rääkisin, et võibolla sa pole nii usaldusväärne, mina näiteks sind küll ei usaldaks, kuna ma ei tea sind.

Kahjuks ei saa soovitada, oled palju käkki keeranud siin inimestele. :)

Njaaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.