Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soetasin endale Windows 8 :)

Soovitatud postitused

VIP

Kõige parem on ikka Windows XP Home Basic :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
anna link :D

 

facepalmua8.gif

 

Loed ka üldse teemat?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esime post on fake, kui üritad vastupidist väita, siis ma võin olla savipäts :)

 

Seda ma ei oska kommenteerida, sest ma pole ise veel viitsinud endale testimiseks seda peale lasta. Nagu siin osad vennad väidavad, et win 8-t pole veel väljas on pooleldi õige. Jah, 2012.a millalgi tuleb lõplik versiono välja, aga pre-release on juba sittakanti väljas..võin tõestuseks .torrent faili saata ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tavaline windows 7 millele on sitta peale pandud.

 

kui aus olla WINDOWS 8 POLE OLEMAS VEEL!!!!!!! Microsoft kunagi kirjutas sellest et hakkavad tegema ja kohe võiks tegid mingid enda versjoonit sellest. windows 8 tuleb kunskil 2a pärast alles

 

need kõik on windows 7/vista rpipit

 

---------- Post added 20-08-11 at 21:58 ----------

 

Ma eeldan, et see pole fake, sest Windows 8´l on juba mitu release väljas. Aga pole veel jõudnud Beta staadiumisse ( vist )

 

 

eks mine microsofti lehele ja otsi yles windows 8?????????? pole olemas sellist veel see tuleb alles 2 pärast umbes, kõik mis väljas on on windows 7 ripit


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui asjast mitte sittagi ei tea, siis ei tasu nagu eriti sõna võtta..

Enne ametliku release´i laseb microsoft pre-release välja ja lõpuks ka Beta versioonid. Sama oli ka windows 7, vista´ga jne.

 

Windows 8 Build 7989 x64-iND

http://share.ee/files/3630/Windows.8.Build.7989.x64-iND.torrent.html

 

Have fun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vana hea WIN98 on ka parem :P:)

 

Ise kasutan XP , Aga mina soovitaks mänguritel panna peale WIN_XP Gaming Edition , See on pmst XP , aga kiirem , Ja vajab kõike vähem , Ehk on parem mängida , :P:)

 

It is fast, takes up little ram, and is about 1/6 the size of normal Windows XP.

 

Download Link :: VAJUTA SIIA ! :) [MegaUpload]

 

256RAMga on see windows üli kiire :P , Panen endalegi selle varsti peale , VB juba homme , aga kuulsin sellest juba mingi 2a tagasi :)

 

 

GTA IV vead isegi 512MB of ramiga ära , 2.0 GHZ Prosega :) ,

 

Asi võtab 100mb mälu :) , ja 6x kiirem :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vana hea WIN98 on ka parem :P:)

 

Ise kasutan XP , Aga mina soovitaks mänguritel panna peale WIN_XP Gaming Edition , See on pmst XP , aga kiirem , Ja vajab kõike vähem , Ehk on parem mängida , :P:)

 

 

 

Download Link :: VAJUTA SIIA ! :) [MegaUpload]

 

256RAMga on see windows üli kiire :P , Panen endalegi selle varsti peale , VB juba homme , aga kuulsin sellest juba mingi 2a tagasi :)

 

 

GTA IV vead isegi 512MB of ramiga ära , 2.0 GHZ Prosega :) ,

 

Asi võtab 100mb mälu :) , ja 6x kiirem :P

 

Fake and gay.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, et Win7'l on ka DX10-11 mida XP'l pole ja ei hakkagi olema.. minuteada vähemalt. Ja kui teile see performance nii väga korda läheb, siis soetage parem arvuti, sest minul mängivad kõik uuemad/vanemad mängud väga hästi ilma probleemideta. (Mul ei ole super arvuti, tänapäeva keskmise hinnaklassi arvuti.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.