Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Stewie = Scammer ! easymills@hotmail.com !

Soovitatud postitused

VIP

Vot Stewie, mina oma jonni ei jätnud ja saavutasin selle, mis peab iga petturi karistus olema.

24h aega sul arvatavasti, kui tagasi ei maksa, siis saad oma teenitud karistuse, milleks on sellistele BAN.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma räägin nii, kuidas asjad on.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aga googeldades see msn ei tule esile

 

 

.. ja stewie.. sa pead midagi ette võtma !!!! teist korda niimoodi juba sul juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah eks ma võtan ei pea enam 2 msni selles peitubki see tõde :S.

 

kui su msn on hacked , miks sa siis seda msn'i oma müügi/ostu teemadest ära ei kustuta ?... loodad et saad veel mõndasi yle lasta ? lihtsalt tavaliselt , kui kellegi usaldusväärse msn on hacked saanud , nad kirjutavad koheselt müügi teemasse et see msn on hackitud ja postitavad oma teise msn'i sinna , mida nad kasutavad kuniks nad msn'i tagasi saavad , et teised inimesed ei saaks ka üle.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti jätke oma hacked jutud omale, kes seda ikka usub veel?

Stewie kahju, aga sa ise istusid ennast nii sisse sellist moodi skeemiga.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat miks kõrvalised inimesed siia ennast nühivad ? Kui te tõesti ei usu , et mu msn hacked oli siis mis parata ma pole seda siimaani tagasi saanud

1.Ma pole kunagi kasutanud tehinguteks ebuddy 2.Kannatanu ei küsinud pmi tundub et lugeda ei mõista , nüüd küsite jälle miks pmi vaja on ? aga selleks et vahvli acci raskem hackida kui msni.Lukustasin ka oma ostu/müügi teemad !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olid see sina või keegi teine, kes inimesi sinu MSNi alt üle lasi - vastutav oled ikkagi sina.

Stewie on bännitud kuni leiab Ahooii-d rahuldava lahenduse või maksab raha tagasi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.