Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Wireless hiir CS'is

Soovitatud postitused

Sai soetatud Wireless USB hiir Speedlinki oma. Kõik tundub normaalne ja töötab hästi. Kui CS'i mängima minna, siis vahest hakkab hiir laggima või nagu ei saaks hästi ühendust ja jääb toppama. Äkki keegi oskab aidata?


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Videokaardi viga, kui teiste hiirtega samamoodi, kui ei siis on vigane hiir vms, mul endal juhtmeta ja töötab koguaeg hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Videokaardi viga, kui teiste hiirtega samamoodi, kui ei siis on vigane hiir vms, mul endal juhtmeta ja töötab koguaeg hästi.

 

Vana juhtmega hiir liikus hästi, aga klõpats hakkas üles ütlema, ühe klõpsu asemel tegi vahest 6 klõpsu järjest.

 

---------- Post added 05-08-11 at 21:04 ----------

 

Ise pelan ka vahel lanni ajal wirelessiga, kerge mouse lag on, aga elab üle.

 

Oled kindel, et akud täiesti täis ? Kontrolli üle. Anna teada kui see ei aidanud.

Praegu sees tavaline patakas, mis kaasas oli, tõin USB arvuti tagan ka ette poole. Nüüd on lag natuke väiksem.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Endal wireless hiir, töötab hästi juhtmeta hiire kohta, ilmsalt sul on viga selles, et "signaal" ei jõu väga kiiresti hiireni.

Ma ei usu, et signaal ei jõua kiiresti kohale. Leidsin mingid andmed ka:

1000dpi optical sensor

2,4GHz


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oskad öelda, kaugel sul umbes see ots hiirest on (mul on kast laua all seal sees on otsik ja vahe mingi 40 cm.).

mul ka kast laua all vasakul pool, hiir üleval paremal. USB otsa tõin kasti etteotsa (ennem oli taga). Diagonaalis on hiire ja usb otsa vahe ca 1m


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul ka kast laua all vasakul pool, hiir üleval paremal. USB otsa tõin kasti etteotsa (ennem oli taga). Diagonaalis on hiire ja usb otsa vahe ca 1m

 

kas sul kuskil pakendi peal või kuskil ei ole kirjas, mis on umbes normaalne vahe hiire ja adapteri vahel.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Endal selline jama, et jookseb CS-is vahel sekundiks hiir kokku. Hiir on muidu Trust Carbon Editation.

No mul ka sama jama, aga selle vastu vist mingit abi ei olegi, lihtsalt wireless hiired polegi gamingu jaoks mõeldud vist :). Miks muidu enamus Razeri gaming hiired juhtmega on.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.