Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Üleskutse

Soovitatud postitused

Tere!

Mul tekkis massiivne probleem, seda teemat lugedes ...

Inimesed, palun lõpetame selle " Signatuurid on kunst " asja ära .. signatuur on ülipisikeselt mõttetu asi, mida annab teha fototöötlus programmidega. Miks pole siin pimbitud pilte ? profesionaalseid fototöötlusi ? 3D ? kõike muud sellist .. ehk KUNSTI.. signatuur signatuuri otsas.. ronige palun välja sellest 300x100 mõõdust!..

 

Vihake mind nüüd palju jaksate aga see hakkas häirima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on ka massiivne probleem. Su muusika mis sa teed ei ole muusika. Aga sa ikka teed seda edasi...

 

Tema muusikal pole flow, 3 minutit kicki ja flipi, igaks juhuks ka backflipi ja laul koos..

Nab, KenTi ja timo on pühendunud kunstitegijad.

 

Dont be shit, meen.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere!

Mul tekkis massiivne probleem, seda teemat lugedes ...

Inimesed, palun lõpetame selle " Signatuurid on kunst " asja ära .. signatuur on ülipisikeselt mõttetu asi, mida annab teha fototöötlus programmidega. Miks pole siin pimbitud pilte ? profesionaalseid fototöötlusi ? 3D ? kõike muud sellist .. ehk KUNSTI.. signatuur signatuuri otsas.. ronige palun välja sellest 300x100 mõõdust!..

 

Vihake mind nüüd palju jaksate aga see hakkas häirima.

 

Oskad ise midagi teha üldse? Peale oma dubstepi või mida iganes sa ei tee, selles sa ka vist väga osav pole?

Vihka mind palju jaksad aga hakkasid härima mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere!

Mul tekkis massiivne probleem, seda teemat lugedes ...

Inimesed, palun lõpetame selle " Signatuurid on kunst " asja ära .. signatuur on ülipisikeselt mõttetu asi, mida annab teha fototöötlus programmidega. Miks pole siin pimbitud pilte ? profesionaalseid fototöötlusi ? 3D ? kõike muud sellist .. ehk KUNSTI.. signatuur signatuuri otsas.. ronige palun välja sellest 300x100 mõõdust!..

 

Vihake mind nüüd palju jaksate aga see hakkas häirima.

 

seljuhul on sul sama probleem, mis signatuuri tegijatel siis. sa teed ju seda sama muusikat, mida iga teine oss kuulab. aga ma ei tule sulle ju sellepärast ütlema ''palun roni oma pisikesest haamrimeeste maailmast välja, osta kitarr või midagi ning hakka õiget muusikat tegema''.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seljuhul on sul sama probleem, mis signatuuri tegijatel siis. sa teed ju seda sama muusikat, mida iga teine oss kuulab. aga ma ei tule sulle ju sellepärast ütlema ''palun roni oma pisikesest haamrimeeste maailmast välja, osta kitarr või midagi ning hakka õiget muusikat tegema''.

 

+1, he just mad.. that's it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hmh, inimestele ei jõua kohale..

kohe järsult lendas versusesse minu muusika ja signatuurid :) cool cool aga mulle meeldib oma stiil.

for fuck sake, ma pole kuulnud veel midagi SIGSTYLE ARTISTidest nagu ffs, tehke need oma signad siis hd mõõtudes, tehke mdiagi, mis poleks mingi pisike junn .. siin mingitüüp laseb normaali värki, n6ges vist ? aga noh, andke andeks mulle, te ei saa aru kunsti mõttest :{ ja ma ei vä

ida, et te ei tohiks teha signatüüre. lihtsalt mainin ära, et see pole kunst. kunst siiski on midagi enamat.

 

:) best wishes ;*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmh, inimestele ei jõua kohale..

kohe järsult lendas versusesse minu muusika ja signatuurid :) cool cool aga mulle meeldib oma stiil.

for fuck sake, ma pole kuulnud veel midagi SIGSTYLE ARTISTidest nagu ffs, tehke need oma signad siis hd mõõtudes, tehke mdiagi, mis poleks mingi pisike junn .. siin mingitüüp laseb normaali värki, n6ges vist ? aga noh, andke andeks mulle, te ei saa aru kunsti mõttest :{ ja ma ei vä

ida, et te ei tohiks teha signatüüre. lihtsalt mainin ära, et see pole kunst. kunst siiski on midagi enamat.

 

:) best wishes ;*

 

Kuule mis see sind sügab, mida teised teevad? Kui neile meeldib photoshopiga nende signatuuride kallal nokitseda, las nad siis nokitsevad. See ei ole nüüd küll sinu asi tulla ütlema, et see ei ole kunst. Samamoodi ei ole see meie asi tulla SULLE ütlema, et see kraam mida sa teed, ei ole muusika.

 

cool cool aga mulle meeldib oma stiil.

cool cool aga neile meeldib oma stiil ka


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmh, inimestele ei jõua kohale..

kohe järsult lendas versusesse minu muusika ja signatuurid :) cool cool aga mulle meeldib oma stiil.

for fuck sake, ma pole kuulnud veel midagi SIGSTYLE ARTISTidest nagu ffs, tehke need oma signad siis hd mõõtudes, tehke mdiagi, mis poleks mingi pisike junn .. siin mingitüüp laseb normaali värki, n6ges vist ? aga noh, andke andeks mulle, te ei saa aru kunsti mõttest :{ ja ma ei vä

ida, et te ei tohiks teha signatüüre. lihtsalt mainin ära, et see pole kunst. kunst siiski on midagi enamat.

 

:) best wishes ;*

 

 

no mida sa virised siis tra picasso. sa ise teed kõige mõttetumat muusikat üldse mida teha annab ja siis tuled kunstist rääkima, ilmselgelt ei tea sa kunstist midagi.

ja wtf, signatuurid hd mõõtudes? kas sa ikka tead mida signatuur tähendab?

terve su postitus on nii vale lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei öelnud kordagi, et signatuur peaks olema hd .. jeebus . aga noh jah, ma ei viitsi. endofstory.

lihtsalt korraks tuli idee, et sooviks puht heast südamest näha ka midagi muud, peale 300x100

 

See on kunsti teema, kui kunsti ei valda, siis pole sinu jaoks.

Sinu "Hardstyle" on mingi algeline hardcore.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei öelnud kordagi, et signatuur peaks olema hd .. jeebus . aga noh jah, ma ei viitsi. endofstory.

lihtsalt korraks tuli idee, et sooviks puht heast südamest näha ka midagi muud, peale 300x100

 

Hmh, sellega ma isegi nõustun. Kunsti teemas on viimasel ajal ainult signatuurid, võiks midagi muud ka proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on kunsti teema, kui kunsti ei valda, siis pole sinu jaoks.

Sinu "Hardstyle" on mingi algeline hardcore.

 

ma usun, et ma valdan kunsti sinust küll paremini :) just saying . sellessuhtes, et sa ikka tead, mis värviga algab värviredel ? .. ei usu :( aga jah.

ma ei tee maha kedagi, aga tõepoolest, huvitav oleks vahest vaadata veebi disaini.. 3d elemente jne jne .. asja mitmekõlgsemana

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
einoh vaata, sina kukud mind maha tegema, aka algajat, kas mina ütlesin kellelegi - issand kui sitasti sa seda teed ?

ei öelnud.

 

lihtsalt ma palusin, et inimesed teeks mitmekülgsemaid töid :)

Sa ei talu tõtt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.