Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsiks toredat inimest.

Soovitatud postitused

NB! Asjaga mitte seostuvad postid saavad warni!

Tervist, otsiks siis toredat inimest, kes oleks piisavalt lahke, kes viitsiks jagada oma RuneScape kasutajat minuga.

Endale kuulus cmb 137 kasutaja, probleem oli selles, et eelmine omanik otsustas mäkra panna, ja siin ma olen ilma kasutajata.

Minu RSi kogemused:


    5 aastat mängimis kogemust.
    Üle 250m Total XP tehtud.
    PKnud üle 2b RSGP (PvP/BH aeg)
    PvMinud 1b RSGP.
    Questinud piisavalt.

Mida ma ise otsiks kasutajast:


    Combat 120+, ideaal oleks 138 muidugi, aga sellist vast ei leia :P.
    Vähemalt tähtsamad questid tehtud, mõtlen monkey madness ja sellised.
    Raha ei pea olema peal, kui teil on, aga ei usalda, võite teisele kasutajale üle kanda.
    Total ~1900+
    Ja see ongi kõik!

Enda sharemis kogemused:


    Combat 132 millest tegin 134. Panga tegin samuti 70m kanti 2m'st, siis ma olin veel algaja suurte CMB alal, aga arenesin kiiresti. Pärast ostsin kasutaja ära ja müüsin maha.
    Siis on hulga cmb 132-138 kasutaja sharesi, millel olen bank up teinud ja mis on ära võetud mult.

Ma pole mingi tatikas, kes otsib kasutajat millelt raha ära võtta, mul on õhtuti igav, ja MSNis rääkimine ei aja asja ära. Olen otsinud mänge, mängin vahest League of Legendsit, aga RS on mu lemmik mäng ja selleks ka jääb. Privaat serverid ka ei anna sellist tunnet. RS acci ma ostma ka ei hakka, sest ma pole rikkur kes suudaks sellisele asjale sadu eurosi raisata. Palun ärge sõimake, ma lihtsalt tahaks öösiti tegevust endale ja kui kooliaeg siis ka tihedamini.

Kuidas kontakti saada?

Lihtsalt PMige oma pakkumine või postitage siia. Kui meeldib siis PMin vastu või kirjutan, ja siis annan oma andmed või teie annate enda omad.

Peace out!:)

NB! Pakkuda võib kõiki elementaarseid kasutajaid, elementaarne ehk selline mis pole combat 50 rune fulliga. Sest sellist acci ma ausõna ei viitsi treenida, no offence, vaid ikka mingi cmb 115+ millel oleks statse ja potentsiaali :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisasin msni.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NB! Asjaga mitte seostuvad postid saavad warni!

Tervist, otsiks siis toredat inimest, kes oleks piisavalt lahke, kes viitsiks jagada oma RuneScape kasutajat minuga.

Endale kuulus cmb 137 kasutaja, probleem oli selles, et eelmine omanik otsustas mäkra panna, ja siin ma olen ilma kasutajata.

Minu RSi kogemused:


    5 aastat mängimis kogemust.
    Üle 250m Total XP tehtud.
    PKnud üle 2b RSGP (PvP/BH aeg)
    PvMinud 1b RSGP.
    Questinud piisavalt.

Mida ma ise otsiks kasutajast:


    Combat 120+, ideaal oleks 138 muidugi, aga sellist vast ei leia :P.
    Vähemalt tähtsamad questid tehtud, mõtlen monkey madness ja sellised.
    Raha ei pea olema peal, kui teil on, aga ei usalda, võite teisele kasutajale üle kanda.
    Total ~1900+
    Ja see ongi kõik!

Enda sharemis kogemused:


    Combat 132 millest tegin 134. Panga tegin samuti 70m kanti 2m'st, siis ma olin veel algaja suurte CMB alal, aga arenesin kiiresti. Pärast ostsin kasutaja ära ja müüsin maha.
    Siis on hulga cmb 132-138 kasutaja sharesi, millel olen bank up teinud ja mis on ära võetud mult.

Ma pole mingi tatikas, kes otsib kasutajat millelt raha ära võtta, mul on õhtuti igav, ja MSNis rääkimine ei aja asja ära. Olen otsinud mänge, mängin vahest League of Legendsit, aga RS on mu lemmik mäng ja selleks ka jääb. Privaat serverid ka ei anna sellist tunnet. RS acci ma ostma ka ei hakka, sest ma pole rikkur kes suudaks sellisele asjale sadu eurosi raisata. Palun ärge sõimake, ma lihtsalt tahaks öösiti tegevust endale ja kui kooliaeg siis ka tihedamini.

Kuidas kontakti saada?

Lihtsalt PMige oma pakkumine või postitage siia. Kui meeldib siis PMin vastu või kirjutan, ja siis annan oma andmed või teie annate enda omad.

Peace out!:)

NB! Pakkuda võib kõiki elementaarseid kasutajaid, elementaarne ehk selline mis pole combat 50 rune fulliga. Sest sellist acci ma ausõna ei viitsi treenida, no offence, vaid ikka mingi cmb 115+ millel oleks statse ja potentsiaali :).

 

Ärage usaldage teda.ta scammis mull sõbralt 689m ja sõber sai tänu temale 20 päeva banni.ta scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ärage usaldage teda.ta scammis mull sõbralt 689m ja sõber sai tänu temale 20 päeva banni.ta scammer.

 

Haha, tead, kes ma olen üldsegi?

Mingi idiootne jutt jällegi, kellegilt kes siin foorumis 2 päeva olnud.

 

---------- Post added 02-08-11 at 02:53 ----------

 

No pic no proof :) aga lisa msn: [email:2obt5vp0]saatanist@quiche.ee[/email:2obt5vp0] mul cb 137:P

 

Lisasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

addi msn:kevin-remy@hotmail.com vaatab vb saaksid maini .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Static pakun sulle midagi ;)

 

---------- Post added 06-08-11 at 23:03 ----------

 

Viska enda messenger !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jeap,bank 7.5m praegu cleaned pangast.

Mängind mingi 7h aint.

 

---------- Post added 06-08-11 at 23:27 ----------

 

Tere Tanelzzz,

Ei soovita talle enda kasutajat anda kuna ta osav raha ära kaotamisega. Mul kadus ~20m tema pro pk skilli pärast...

 

Ja kes sa oled üldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma oleks pakkunud cb 137 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
et saaksid pärast üle lasta ta:D

mind ta teab juba vähemalt 5/4a

 

Tuled solvama mind ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tundsid puudutatuna`?

 

Ei tudnud aga viisakas se ka ei olnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.