Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Scam

Küsimus

Ei osanud teemat kuhugile mujale teha...

 

Asja juurde siis nüüd...

Hakkasin hiljuti kasutama Rsbuddy botti . Ma ei tea, kas see on võimalik, et Rsbuddy scammis mu acci ära ? Keegi teine passwordi ei teadnud . Jätsin bottima, koju tulin, oli bott välja loginud ja pw vahetatud . Sain acci tänu recoveritele ja muudele asjadele tagasi . IP oli selline :

Ip.png

 

Palun ärge hakkake pihta, et endal ei olnud bank pini jms.


Nali naljaks, kusi kaljaks, naised paljaks .:)

 

 

Rauno .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Seda oli teada ju, RSBuddy üks omanikest/tegijatest on tuntud scammer, Jacmob/Jacob vms, kes korraldas ka massiivse RSBoti scammimise.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ei usu, et selle taga oli keegi kõrgemalt kohalt Rsbuddyst, miks siis teisi kasutajaid sealt ei scammita ?

Ma arvan, et kasutaja recovereti või hackiti kuidagi.

 

 

Kokkusattumus? Samas, ei, ma ei usu kokkusattumustesse, kuid äkki teised arvavad samamoodi, et ju said siis tänu keyloggerile, kuigi tegelikult omanik lasi üle. Jacmob jõudis 3 päeva kasutajaid tühjendada, enne kui keegi mõtles, et igaksjuhuks teeks teema.

Samas kui omanikud scammivad, siis neile ei saa midagi teha, paar inimest vb kustutavad boti ära, arvad, et neid huvitab see, ning väga võimalik, et need paar inimest tulevad tagasi RSBUDDY't kasutama, kiusatus on nii suur, parim tasuta bot ikkagi.

 

Kui aru said


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Seda oli teada ju, RSBuddy üks omanikest/tegijatest on tuntud scammer, Jacmob/Jacob vms, kes korraldas ka massiivse RSBoti scammimise.

 

ise olen rsbuddyd yle 1a kasutand mitte midagi ei ole wpic bot ainuke mis scammib rsbuddy mitte. ainuke võimalus et script tegi selle trikki


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.