Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sciphone i68 4g

Soovitatud postitused

VIP

Jah, telefonil peaks sees olema mingi fail kus on kõik kirjas ja seal muudad ümber eesti keelseks :) Otsin mõne õpetuse ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu otsimisel. Mul endal oli 3G sciphone Inglise ja hiina keel oli.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oleks mul selline asi, siis tuhniks natu failides ja aitaks sind meelsasti aga kahjuks jah, pole sellist manti :D aga ma olen kindel, et kuskil süsteemi kaustades on keelte failid täiesti olemas, iseasi, mis formaatides nad on, et millega neid muuta saab jne jne .. pikk kuid huvitav protsess minuarvates

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On Võimalik , Aga kohe kindlasti ei saa seda teha USBga ,

Olen pannud ise eesti keelt Nokia N80 peale , Ja sellega oli juba tükk tegemist , Oli vaja seal alles aparaate :D ,

Ja kui lõpuks peale sai , Siis oli norma , aga jah , seal vaja vähemalt 3 Lisa asja , Ja 1 asi , suurem kobakas tuleb lükata aku pessa , siis saab terve telefoni failid kätte , isegi Iphonel võimalik saada windows kätte sealt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On Võimalik , Aga kohe kindlasti ei saa seda teha USBga ,

Olen pannud ise eesti keelt Nokia N80 peale , Ja sellega oli juba tükk tegemist , Oli vaja seal alles aparaate :D ,

Ja kui lõpuks peale sai , Siis oli norma , aga jah , seal vaja vähemalt 3 Lisa asja , Ja 1 asi , suurem kobakas tuleb lükata aku pessa , siis saab terve telefoni failid kätte , isegi Iphonel võimalik saada windows kätte sealt :D

WAT? Igal telefonil on usb kaudu võimalik süsteemifailidele ligi pääseda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks ikka olema.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.