Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Graafikakaart.

Küsimus

VIP

Asun siis kohe asja juurde: Ostsin endale uue arvuti ning mul pidi olema graafikakaart NVIDIA GeForce GT 525M (1 GB) kuid kui ma panen Start/Run/Dxdiag siis ta näitab seal mingit Intel® HD Graphics Family. Mis viga võib olla? Kui ma esimest korda Dxdiag panin, siis lõi ta ka mingi kirja ette ja ma panin OK, kirja aga ma läbi ei lugenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Ütlen kohe välja, et ma ei jaga arvutist mitte kui midagi ja ei kujuta ettegi kuidas saaks int. kaarti disableda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.

Mängimise ajal lülitab ta ennast automaatsel nvidial ja kui tavakasutad siis kasutab ta indegeeritud ram videkaarti ehk see intel ja minul sama asi ja see pole viga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Molu üldse nvidia graafal peal? IMO peaks automaatselt võtma selle kus molu järgi, manuaalselt saab seda jah BIOS'is teha, kui muu ei aitga siis pead arvutit käivitades klõpsima f12 v del, maitea mis default nupp on, seda alguses näeb seal all, ja sealt siis biosis advenced vms alt võtta int.graphics

 

Arvuti tunneb üldse ära su NVIDIA?

Kahtlane on ka see, et 525M, mobility?

Samas ei tunne uusi niviidasi seega võimalik et on ka raali graafa


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.