Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün 280m 0.28ea

Soovitatud postitused

VIP

kahtlane tüüp ei vasta pmidele ega midagi...


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kahtlane tüüp ei vasta pmidele ega midagi...

 

Kahtlane tüüp oled sina:) Poiss nõuab ette ütlen ,et ei anna ,et ta tehingud on täiesti mõttetud tehingud mis ei näita minule mingit usaldust vend hakkab mölisema lol.Pakkusin ,et kasutame mm vend ütles ma ei viitsi vaielda ja blockis mu ära lol:D Prolly scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soov oleks osta aga MM ( sinukulul ) või käite ette. Räägid et teised scammerid aga ise hullem veel

 

Kuuled rotimoll:) Sinuga trademine on twc...Scammerist idioot kes lasi ennast model unbannida lox.Mina sain rwt eest banned ja maksan enda võlad:) Sina aga ime riista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
feated sul mingi probleem ? wazzup on sinust 50x korda usaldusväärsem , ma arvan et tal pole sult midagi seal imeda . scammer oled ikkagi . fag .

 

On jah? mingid p2p pinnide ostmise tehingud see ,et mina praegu rwt eest hammered sain ei tähenda mittekuimidagi:) Wazzup ise rääkis mulle kui banned sai lol ,et ta tahtis mind ennast ülelasta aga sai ennem banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wazzup lasi kunagi mul pini üle vms, kui mul teine user siin foorumis oli, aga mul polnud mingeid tõestusi ja nii see jäi.

no pic no proof ja elame edasi, ise featediga äri teinud ja kõik sujunud siiamaani.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kahtlane tüüp on. Kui tahtsin osta talt, siis ta ette ei käinud, okei ütlesin, et kasutame MM. Siis tuli vabandus "MA müün kohe 100m maha". Ja peale seda pole ta enam vastanud mulle, järsem ignoreerimine käib.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.