Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jehoova tunnistajad.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mida arvate Jehoova tunnistajatest? Jagage muljeid, kas tegu on sektiga või millega?

Mul ei ole midagi nende vastu, aga mul on paar tuttavat, kes on JT ning mul on väga kahju neist, sest nende elu on lihtsalt nii piiratud ja kui keegi miskit üritab neile seletada, siis vaevalt keegi neist kuulab, nad teevad aint nii nagu neile piibel ütleb :P Endal päris tihti käiakse ukse taga seda värki propageerimas...

 

Neist lähemalt

Jehoovatunnistajad - peaaegu igaüks on tuttav nende aktiivsusega, kui nad ukselt uksele käies uusi liikmeid värvata püüavad. Nad esindavad organisatsiooni nimega Vahitorni Piibli ja Traktaatide Ühing (VPTÜ). See ühing rõhutab prohvetikuulutusi lõpuaegade kohta ning on korduvalt valesti ennustanud maailma lõppu. VPTÜ hoiab jehoovatunnistajaid (JTd) range kontrolli all ning keelab neil osavõtu sellistest tavatoimingutest nagu vereülekannete tegemine, sünnipäevade ja muude tähtpäevade pidamine (sh. jõulud, lihavõtted ja emadepäev), hääletamine, riigilipu heiskamine ja sõjaväeteenistus(Sõjaväeteenistus? :D Huvitav, see ju kohustuslik). Nende piirangute abil ehitab VPTÜ müüri jehoovatunnistajate ja ülejäänud ühiskonna vahele.

 

Tänapäeval on palju inimesi, kes nende hävitavate faktidega tuttavad ei ole, ning jehoovatunnistajate arv kasvab, ja eksitavat kirjandust trükitakse massiliselt. Vahitorni ühing nõuab täielikku allumist ja ennustab endiselt Harmagedooni peatset tulekut, milles kindlasti hävitatakse igaüks, kes ei ühine nende organisatsiooniga või lahkub selle ridadest. Hoolimata manipuleerimiste ja valeprohveteeringutega määritud ajaloost, väidab Vahitorni ühing endiselt, et on ainus, kes tõde õpetab.

 

 

 

http://www.hosianna.ee/valeopetus/jehoova-tunnistajad/

http://www.elu24.ee/264651/15-aastane-jehoova-tunnistaja-ei-lasknud-vereulekannet-teha-ja-suri/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idioodid.. Elagu oma elu ja jätku teised rahule. Käivad ukselt uksele nagu tarakanid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kursa kaaslane oli jehoovakas ja eks ta elu oli küll piiratud.

Ja kõige haigem oli see, et kui oli lõpetamine, siis ta pidi kusagil jehhoovakate päeval olema..

Et nagu tõsiselt, kas jehoovaka pask on tähtsam kui kooli lõpetamine?

Teiseks jehoovakate töö on enda usku 24/7 jagada ja see ongi nende maine nii alla viinud, et nad päevast päeva nussivad inimesi enda fking lolli tekstiga..

 

Meie linnas on isegi jehoovade kuningriik olemas ja ainuke asi mis seal mulle meeldib, et seal hoovis passivad alati mingid luksus autod..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvas on ka neil oma kuningriik:D.Mormonid ja jehoova tunnistajaid mõlemad jumala äbris ju:D.Mormonitega saab veel teksi panna, aga jehoovoad on jumala ....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ühing rõhutab prohvetikuulutusi lõpuaegade kohta ning on korduvalt valesti ennustanud maailma lõppu.

Eelmine nädal käidi uksetaga, öeldi, et maailma lõpp on 2012, piiblis on kõik kirjas, väljavalitu korjab jälle igast liigist 2 laevale.

 

Umm sorry, the fuq?

2 totaalset valet. JT-d ei ole mitte kunagi ennustanud kuupäeva või aega millal tuleb "maailma lõpp". Nad lihtsalt ütlevad et see on lähedal, kuid mitte mingit kuupäeva ei ole öeldud. Ning "väljavalitu"? Laevale? Sulle räägiti Noa laevast?

 

Et nagu tõsiselt, kas jehoovaka pask on tähtsam kui kooli lõpetamine?

Teiseks jehoovakate töö on enda usku 24/7 jagada ja see ongi nende maine nii alla viinud, et nad päevast päeva nussivad inimesi enda fking lolli tekstiga..

 

Pean tõdema et te ei tea ikka midagi neist, vaid lihtsalt aimate, ning loete netist suhteliselt 70% valet. Just sayin. Keegi ei sunni minema sind "jehoovaka päevale". Vaba tahe - tahad, siis lähed, kui ei taha, siis ei lähe. Keegi ei hakka kurikaga või piibliga peksma kui keegi ei käinud kohal.

Ning samuti ka "usu jagamine" - vabatahtlik, tahad, siis jagad, kui ei taha siis ei jaga.

Ning põhjus miks nad seda teevad on see, et nad usuvad Piiblit, ning Piiblis on kirjas et seda tuleks teha.

 

Vabandan, aga pidin lihtsalt siia kirjutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ning põhjus miks nad seda teevad on see, et nad usuvad Piiblit, ning Piiblis on kirjas et seda tuleks teha.

 

 

Mina olen Satanist ja mina ei pea propageerima seda lihtsalt sellepärast, et enamus nkn. ei usuks mind ja see võib tulla sinule halvalt tagasi ( Nagu need inimesed võivad olla väga agresiivsed sinu poole ). Ainuke aeg kui pean seda teistele propageerima on siis kui see on minu osa kokkuleppest mida pean täitma. Suht pikk teema ja jätan info lühikeseks.

 

Jehovalaased on liiga pealetükkivad nagu kristlased ja mormonid , ning sellepärast ainukesed kes liituvad nendega on nõrga enesekindluse ja teadmistega inimesed. Inimesed nagu mina LEIDSID Spirituaalse Satanismi vabast tahtest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen Satanist ja mina ei pea propageerima seda lihtsalt sellepärast, et enamus nkn. ei usuks mind ja see võib tulla sinule halvalt tagasi ( Nagu need inimesed võivad olla väga agresiivsed sinu poole ). Ainuke aeg kui pean seda teistele propageerima on siis kui see on minu osa kokkuleppest mida pean täitma. Suht pikk teema ja jätan info lühikeseks.

 

Jehovalaased on liiga pealetükkivad nagu kristlased ja mormonid , ning sellepärast ainukesed kes liituvad nendega on nõrga enesekindluse ja teadmistega inimesed. Inimesed nagu mina LEIDSID Spirituaalse Satanismi vabast tahtest.

 

Mina ei tea satanistidest eraldi, ning eriti ei kisu ka uurima mida satanistid usuvad, see on minu arvamus.

Nii, bolded kohaga vaidleksin vastu. Üks põhjus miks JT käivad ukse taga ongi see et pakkuda inimestele teadmisi piiblist. Ehk kui inimesel on küsimus, siis JT vastavad piibli seisukohalt, ehk siis seda, mida õpetab piibel. Ehk kui inimesel on küsimusi, ning ta saab vastuseid JT kaudu, siis on loogiline et ta liitub või siis hakkab JT-ks.

Ning see et inimesed ei salli JT, või siis noh, usklikke, see peaks minuteada isegi piiblis kirjas olema.

 

 

Ning kui teid ei huvita ning te ei taha et nad käiksid uksetaha, siis öelge otse välja, ei soovi, ei pea mingit douchebagi mängima, või siis viisakas olema ja igakord kuulama mida räägitakse - lihtsalt sellepärast et viisakas olla. Öelge otse välja, hoiate enda ning ka nende aega kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ei tea satanistidest eraldi, ning eriti ei kisu ka uurima mida satanistid usuvad, see on minu arvamus.

Nii, bolded kohaga vaidleksin vastu. Üks põhjus miks JT käivad ukse taga ongi see et pakkuda inimestele teadmisi piiblist. Ehk kui inimesel on küsimus, siis JT vastavad piibli seisukohalt, ehk siis seda, mida õpetab piibel. Ehk kui inimesel on küsimusi, ning ta saab vastuseid JT kaudu, siis on loogiline et ta liitub või siis hakkab JT-ks.

Ning see et inimesed ei salli JT, või siis noh, usklikke, see peaks minuteada isegi piiblis kirjas olema.

 

 

Ning kui teid ei huvita ning te ei taha et nad käiksid uksetaha, siis öelge otse välja, ei soovi, ei pea mingit douchebagi mängima, või siis viisakas olema ja igakord kuulama mida räägitakse - lihtsalt sellepärast et viisakas olla. Öelge otse välja, hoiate enda ning ka nende aega kokku.

 

Aga nüüd tulebgi see halb koht. Olen nt. viisakas ja ütlen "Ei ,ma olen Satanist ja jään selleks.Pole huvitatud" siis 75% hakkavad nad sind "veendma" et ikka nn õigele teele minna jne. Need on nagu telefonimüüjad , proovivad veenda sind kuni 100% kindel et sa ei taha isegi kui ütled kohe et pole huvitatud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda nad teevad tõesti, kuid ka selleks on põhjus. Suurem osa inimesi ütleb Ei lihtsalt sellepärast, et neil on eelarvamused või on kuulnud kuskilt mingit jama JT kohta, või siis lihtsalt sellepärast et tuttavad ütlevad ei, kuidas siis mina teistmoodi saan vastata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidugi ollaks liiga pealetykkivad jne. Vähemalt meile see tundub nii.

 

Aga ma saan täielikult neist aru ka.

 

Estiteks , kui sina usuksid, et sa leidsid mooduse kuidas terve maailm muuta heaks. EI haigusi, ei röövimisi jne jne.

 

Kui sa seda usuksid, kas sa ei üritaks seda moodust levitada?

 

Või ytleme et su sõbral on vähk. Ja sa usud et sul on ravim. Kas sa ei üritaks seda ravimit talle anda. Isegi kui ta ei tahaks, sa ikka üritaks uuesti ja uuesti.

 

See on nende mõtlemine ja sellest ma saan täitsa aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.