Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumi moderaatorid.

Soovitatud postitused

Lugupeetud foorumi Moderaatorid.

 

Ma olen pidevalt jälginud teie online's olekut. Silma on paistnud tõsiselt Supra ja Chill(H), aga üldiselt teised moded on suht nähtamatud.

Nt. kell on praegu üksteist läbi ning foorumis pole ühtegi moderaatorit? Nokuule, isegi mina olen modedest rohkem foorumis(rofl).

Mitte, et ml midagi halba oleks öelda vaid moderaatorid peaksid arvesse võtma seda, et keegi peab mingiaeg ka foorumis sees olema. Jagage kasvõi omavahel ära, kes millal korda peab, et alati keegi olemas oleks.

 

Mu jutt võib teid panna kas mõtlema või te arvate, et ma ajan puhast s**ta suust välja.

Mina olen oma arvamuse avaldanud.

 

Tänud lugemise eest.

Vanquish.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moderaatoritel ei ole mingit kellaaega, mil nad peavad olema nn "Tööpostil". Arvesta ikka seda, et nad teevad seda kõike oma vabast ajast ja tahtest. Mingit sundeisu pole ju vaja, et nagu - vot kell on nii ja nii.. pean nüüd foorumis olema. See on lollus, unusta ära.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Moderaatoritel ei ole mingit kellaaega, mil nad peavad olema nn "Tööpostil". Arvesta ikka seda, et nad teevad seda kõike oma vabast ajast ja tahtest. Mingit sundeisu pole ju vaja, et nagu - vot kell on nii ja nii.. pean nüüd foorumis olema. See on lollus, unusta ära.

 

Ja kui tavakasutajal on abi vaja ja mitte kedagi antud momendil pole? Moderaatorid on ju siiski valituid aktiivsed, kuid nagu näha pole nad kõik kokku piisavalt aktiivsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis nad peavad terve päeva ja öö foorumis passima siis või? Nagu KenTi ütles, teevad nad seda omast vabast ajast ning tahtest. Päeval olen ma tavaliselt kogu aeg mõnda modet sees näinud, aga terve öö kuskil foorumis passida on suht absurd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis nad peavad terve päeva ja öö foorumis passima siis või? Nagu KenTi ütles, teevad nad seda omast vabast ajast ning tahtest. Päeval olen ma tavaliselt kogu aeg mõnda modet sees näinud, aga terve öö kuskil foorumis passida on suht absurd.

 

Ega ma ei ütlegi, et peab olema. Lihtsalt võiks olla, kuigi tõesti oleks see absurd niipaljut tahta.

// Soovitan tegelikult teema lukku panna(kui hommikupaiku mõni mode/admin) sisse logib. Sain suht aru, et oma vabast ajast teevad moded tööd, mitte sunniviisiliselt nagu robotid.

Special thanks to KenTi & Sauland.

 

---------- Post added 26-07-11 at 23:44 ----------

 

juhtpaneel > minu privaatsed seaded > muuda valikuid > invisible mode on.

Mis sa sellepeale ütled? Su jutt ei pane absoluutselt mõtlema.

 

You just owned me 1:0.

Aga kui mul just antud hetkel abi vaja, kust ma tean, et sa SEES oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tavakasutajal on abi vaja ja moderaatoreid sees ei ole, siis on tavakasutaja tublisti kannatlik ja ootab, kuni mõni moderaator sisse tuleb. Normaalsed inimesed magavad sellisel kella ajal. Kas moderaatorid peavad, siis oma elu kõrvale viskama, et foorumit korras hoida? Mõtled ka mida räägid? Mulle jääb lihtsalt selline mulje, et sa üritad ise moderaatoriks saada. "Olen sees, siis kui ühtki moderaatorit ei ole". Vot ma olen ka, teised on ka, aga nad ei tule seda foorumile nina alla hõõruma. Iga asjaga kannatab, sul ei saa olla ju nii kiire, et peaks uusi moderaatoreid otsima hakkama. Ma usun, et moderaatoreid valitakse ikka käitumise järgi, mitte selle järgi kas on 24/7 foorumis või mitte.

 

Ei teagi, Paraku need asjad päris nii ka ei käi, et nagu midagi vaja on siis kohe ka selle saate.

 

Igati õige.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siinkohal pole rohkem öelda, kui eelpool mainitud nö "varjatud olek" foorumis.

Ise varjatud pole, üritan võimalikult palju aidata kõiki :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui tavakasutajal on abi vaja ja moderaatoreid sees ei ole, siis on tavakasutaja tublisti kannatlik ja ootab, kuni mõni moderaator sisse tuleb. Normaalsed inimesed magavad sellisel kella ajal. Kas moderaatorid peavad, siis oma elu kõrvale viskama, et foorumit korras hoida? Mõtled ka mida räägid? Mulle jääb lihtsalt selline mulje, et sa üritad ise moderaatoriks saada. "Olen sees, siis kui ühtki moderaatorit ei ole". Vot ma olen ka, teised on ka, aga nad ei tule seda foorumile nina alla hõõruma. Iga asjaga kannatab, sul ei saa olla ju nii kiire, et peaks uusi moderaatoreid otsima hakkama. Ma usun, et moderaatoreid valitakse ikka käitumise järgi, mitte selle järgi kas on 24/7 foorumis või mitte.

Ma sain juba asjale pihta.

Ja sellekohta, et ma ise siin moderaatoriks üritan saada sa eksid rängalt. Vahvel on üldiselt ainuke foorum, kus ma vabal ajal oma aega veedan ning mina ei tea, kas ma ajan siin mingi mdea mis paska, aga ma lihtsalt tahan, et see foorum oleks ideaalne.

Aga eks ss kõike tahta oleks palju, case closed.

 

---------- Post added 26-07-11 at 23:51 ----------

 

Siinkohal pole rohkem öelda, kui eelpool mainitud nö "varjatud olek" foorumis.

Ise varjatud pole, üritan võimalikult palju aidata kõiki :D

 

That's the attitude i like.

 

---------- Post added 26-07-11 at 23:52 ----------

 

Igastahes, tänud teile kõigile et lahendasite need küsimused minujaoks, eks igaüks ei saagi perfektne olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
juhtpaneel > minu privaatsed seaded > muuda valikuid > invisible mode on.

Mis sa sellepeale ütled? Su jutt ei pane absoluutselt mõtlema.

 

Mul on täpselt nii süsteem.

Ja kuna moderaatoritel on eraelud(tööd,naised,peod jne.) siis tõesti ei saa ikka väga väga palju aega pühendada foorumile aga nagu näha, siis annavad kõik endast parima.

Ja sina teema algataja, oled raudselt mingi 13/14 aastane, suvevaheajaga koolipoiss, kellel ei ole muud teha kui ainult arvutis olla siis on kindel värk, et sa oled moderaatoritest rohkem online.

 

päikest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.