Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti

Soovitatud postitused

Nimelt sai siis aasta algul ostetud omale uus arvuti komplekt ~1000€ eest. (Arvutikast, monitor, klaviatuur ja hiir) Tol ajal ma eriti ei olnud uurinud arvutitest midagi jne, aga nüüd kui ma olen rohkem uurinud ja vanematelt mängudelt uuematele liikunud, siis hakkab tunduma juba, et ei rahulda minu vajadusi see ära. (Ennem mängisin ainult cs1.6)

Pilt infost:

info.png

 

Niiet ongi nüüd küsimus, et mis komponente välja vahetada arvutil? Ja võite mõne komponendi müügiaadressi ka postitada siia, mis ühilduks.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegelikult olgem ausad, mis sellel arvutil viga on ? tee see sitast puhtaks nii tark kui riistvaraliselt ja usu mind .. sa jääd rahule. ATI HD 1MB on nagu ülepeakaela . mida oleks paremat soovitada ? Jeap, 5k seeria 2Mbsed HD kaardid aga milleks sul neid vaja ? on sul plaan 6 monitori taha panna ja kõigil jooksutada erinevat HD elementi ? ma ei usu. See kaart on ikka täiesti okei. no jah, 2x2.5 pole just parim aga mina hetkel oma kokkuvusserdatud 2x2.4ga ajan absoluutselt kõik oma asjad ära, renderdan lugusi ( võtab CPU ikka kümneid kordi rohkem, kui mängimine ) , mängin vahest ajaviiteks ja teen muud toredat .. ausalt, kaalu lihtsalt selle arvuti taastamist selle tasemele ja kõik on okei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal sama graafikakaart veab kõik mängud mida mängin ilusti välja.

aga kui soovid ikkagi paremaks siis:

Toitekas - Hind: 20.65 €

Graafika - Hind: 55.20 €


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelikult olgem ausad, mis sellel arvutil viga on ? tee see sitast puhtaks nii tark kui riistvaraliselt ja usu mind .. sa jääd rahule. ATI HD 1MB on nagu ülepeakaela . mida oleks paremat soovitada ? Jeap, 5k seeria 2Mbsed HD kaardid aga milleks sul neid vaja ? on sul plaan 6 monitori taha panna ja kõigil jooksutada erinevat HD elementi ? ma ei usu. See kaart on ikka täiesti okei. no jah, 2x2.5 pole just parim aga mina hetkel oma kokkuvusserdatud 2x2.4ga ajan absoluutselt kõik oma asjad ära, renderdan lugusi ( võtab CPU ikka kümneid kordi rohkem, kui mängimine ) , mängin vahest ajaviiteks ja teen muud toredat .. ausalt, kaalu lihtsalt selle arvuti taastamist selle tasemele ja kõik on okei.

kulla hardstyle master, quadid on 4 tuumalised.

Ja toide ei saa kindlasti 300w olla, sest kogu see kupatus ei jookseks 300w-ga välja


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel tal graafikakaart see: LINK

Millel on juba: 400 Watt Power Supply is required.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaevalt tal 300W toide, olge normaalsed, ma ostsin 6aastat tagasi arvuti, millel oli stoch 350W juba. tänapäeval on stock teema pigem 400/450 .. ausalt, ma ei usu deps mitte, et 300w on.

 

---------- Post added 26-07-11 at 21:46 ----------

 

sKz.. mida perset sa ajad ? kes siin kuskil teemas üldse midagi quadidest või neljast tuumast rääkis ? ;ooo

pese silmi arvutimängudest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No mina lugesin toiteploki kohal oli kirjas "300W"... Ma võin homme uuesti vaadata ja kui vaja ka pilti teha. :O Või siis tõesti vaatasin nii valesti.

Täpsustan ka veel, et mul peaks siiski Ati Radeon HD 4600 Series videokaart olema, mitte 4650.

 

EDIT// Süda ei andnud ikkagi rahu ja võtsin kohe arvuti lahti ja toiteka juures MAX. OUTPUT POWER: 300W. Niiet järelikult jäi mulje, et oleks vaja paremat toitekat? Võite lennutada kvaliteet tootjate toitekate müügiaadresse siia siis.

 

EDIT2// Mingi kuradi garantii kleebis oli ilusasti selle toiteka hoidla avade juurest üle tõmmatud?! Lisaks on mul veel garantii pikendus, mis maksis ~100€. Niiet ei tohigi näppida seda?! "GUARANTEE VOID IF REMOVED" -.- See kuradi HP ka ikka tore firma, paneb päris priske hinna arvutile, mingid kesised komponendid, mida ei tohi vahetada tavagarantii jooksul, ehk siis kaks aastat + ONOFF enda lisagarantii, mis annab veel ühe aasta... Põhimõtteliselt võin kõik oma uue komponendi ostu plaanid maha matta, sest enamus asju jookseb toitekasse ju?!


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kvaliteetset toidekat? Fortron otsi hv.ee ja leiad odavama müüja, t6in n2ite lihtsalt.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht kalli raha eest ostsid selle arvuti... aga ma soovitaks uued asjad peale pana ja kui mõni originaal osa katki läheb paned originaal osad tagasi ja lähed garantiise.

Garantiikleebis on selle toiteka hoidla vms avamise kohast ilusasti üle tõmmatud ja kui see hoidla vms lahti teha, siis tuleks see kleeps pooleks lõigata ja garantii katkeb. Sellepärast ongi nõu vaja, kuidas see kleebis kahjustamata sealt ära saada ja pärast tagasi panna.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaevalt tal 300W toide, olge normaalsed, ma ostsin 6aastat tagasi arvuti, millel oli stoch 350W juba. tänapäeval on stock teema pigem 400/450 .. ausalt, ma ei usu deps mitte, et 300w on.

 

---------- Post added 26-07-11 at 21:46 ----------

 

sKz.. mida perset sa ajad ? kes siin kuskil teemas üldse midagi quadidest või neljast tuumast rääkis ? ;ooo

pese silmi arvutimängudest.

mina lugesin välja et rääkisid CPU-dest, et sul 2 tuumaline 2,4ghz vms ja ütlesid et tal 2 tuumaline 2.5ghz vms, aga tal hoopis 4 tuumaline.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Garantiikleebis on selle toiteka hoidla vms avamise kohast ilusasti üle tõmmatud ja kui see hoidla vms lahti teha, siis tuleks see kleeps pooleks lõigata ja garantii katkeb. Sellepärast ongi nõu vaja, kuidas see kleebis kahjustamata sealt ära saada ja pärast tagasi panna.

 

žilettiga nt..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ideeliselt on nii, et kui sa oled juba arvuti kastile kruvikeeraja vastu pannud, siis garantii ei kehti, niiet kui kruvidel on pisemadki jäljed, ei pruugi asi enam läbi minna.. minuga on nii juhtunud :/ aga jah, võta mingi suvaline 450W toide .. ausalt, firmal pole vahet ja siis peaks asi ammendatud olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.