Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ORDI arvutid.

Soovitatud postitused

Mis arvate ordi sülearvutitest ? :)

 

Minu arust saab päris odava raha eest normaalse sülearvuti:)

 

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1699


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
väga sitt, ära osta seal. Need veel hullemad, kui pavilionid...

 

Ja pealegi, seele arvutiga ei saa isegi GTA 4 mängida... Sellepärast ka nii odav hind.

 

Kas ordi arvutitel on ka jahutusega probleeme ?


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ordi arvutitel on ka jahutusega probleeme ?

 

Seda ma kahjuks öelda ei saa, kuna ise pole kunagi omanud Ordi läppakat. Võin öelda ainult seda, et seal on emaplaadiga tavaliselt probleemid. Ja pealegi, kui tahad mängimiseks seda arvutit, siis see Ordi on küll mõttetu. See ASUS on suht hea, ainult protsessor on nõrk. Muidu soovitan koguda veel ~100eur ja siis saaksid juba i5 core koos hea videokaardiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma kahjuks öelda ei saa, kuna ise pole kunagi omanud Ordi läppakat. Võin öelda ainult seda, et seal on emaplaadiga tavaliselt probleemid. Ja pealegi, kui tahad mängimiseks seda arvutit, siis see Ordi on küll mõttetu. See ASUS on suht hea, ainult protsessor on nõrk. Muidu soovitan koguda veel ~100eur ja siis saaksid juba i5 core koos hea videokaardiga.

 

Näita mulle mõni hea läpakas mis maksaks 500 euri piires ja millel on i5 prose ning hea videokaart.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seda ma kahjuks öelda ei saa, kuna ise pole kunagi omanud Ordi läppakat. Võin öelda ainult seda, et seal on emaplaadiga tavaliselt probleemid. Ja pealegi, kui tahad mängimiseks seda arvutit, siis see Ordi on küll mõttetu. See ASUS on suht hea, ainult protsessor on nõrk. Muidu soovitan koguda veel ~100eur ja siis saaksid juba i5 core koos hea videokaardiga.

 

kas üleüldse on kõigil ordi sülearvutitel emaplaadiga probleeme ? kui emaplaat annab otsad on tavaliselt asi jahutuses, emaplaadi sees olev graafikakaart kuumeneb üle. Olen näinud ning katsunud ordi sülearvuteid ning minuarust on neil väga hea jahutus.

Tean üht kel on HP mille graafikakaardi vahel olev tina hakkas sulama ning voolas sealt välja.. :O

 

Mingi noliferi arvutit ma küll taga ei aja.


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ORDI on täielik jura ostsin bottimiseks arvuti gf graph vent ütles kohe ülesse järgmine nuss on emaplaat see raibe sulas lihtsalt kätte ära

võtsin vana arvuti kesta sest ORDI originaal on debiilne isegi fk õhk ei käi läbi.

nüüd pole ühtegi ventilaatorit vaja tuim alumiinium plokk on kõige parem jahutus ventilaatorid on mõtetud.

DELL on kh üsna hea läpakas on ilusti vastu pidanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

issandapüssiristike .. keegi siit üldse teab ka midagi arvutimaailmast ?

oma prakika ajal sain niivõrdpalju targemaks, et low / med klassi arvutites pole mitte suurt karu nokutki vahet, kas neil on peal ORDI, ASUS, SIEMENS või jumal teab mis kuradi logo .. samasugune hiinapask on sees ikkagi, niiet tavakasutamiseks on su ordi valik jumalast okei.

 

Need tüübid, kes vinguvad, et neil kuumenevad ja sulavas asjad üles .. no CMON see, et läptoppi kutsutakse sülearvutiks, ei tähenda, et se su põlvedel võiks asetseda. Loomulikult ei saa masin õhku, kui välisuund on plokeeritud su teksapüste poolt. sama kehtib ka arvuti voodis hoidmisega. ja alati on võimalus osta läpakale lisajahutused alla - aitavad meeletult.

 

Firmamärgid hakkavad lugema tõesti alles 1k maksvatest pillidest, seal on juba vahe, kas i3 prose on sinna sisse pannud ASUSe vennad või DELLI tegelased - sedapuhku on dell kõige mõistlikum nii kvaliteedi kui hinna suhtes .. " Ma pole nii rikas, et odavaid asju osta " peab paika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
issandapüssiristike .. keegi siit üldse teab ka midagi arvutimaailmast ?

oma prakika ajal sain niivõrdpalju targemaks, et low / med klassi arvutites pole mitte suurt karu nokutki vahet, kas neil on peal ORDI, ASUS, SIEMENS või jumal teab mis kuradi logo .. samasugune hiinapask on sees ikkagi, niiet tavakasutamiseks on su ordi valik jumalast okei.

 

Need tüübid, kes vinguvad, et neil kuumenevad ja sulavas asjad üles .. no CMON see, et läptoppi kutsutakse sülearvutiks, ei tähenda, et se su põlvedel võiks asetseda. Loomulikult ei saa masin õhku, kui välisuund on plokeeritud su teksapüste poolt. sama kehtib ka arvuti voodis hoidmisega. ja alati on võimalus osta läpakale lisajahutused alla - aitavad meeletult.

 

Firmamärgid hakkavad lugema tõesti alles 1k maksvatest pillidest, seal on juba vahe, kas i3 prose on sinna sisse pannud ASUSe vennad või DELLI tegelased - sedapuhku on dell kõige mõistlikum nii kvaliteedi kui hinna suhtes .. " Ma pole nii rikas, et odavaid asju osta " peab paika.

 

Hahaha sina oled ikka lohh :D Idikas, ORDI on EESTI firma ja neid arvuteid pandakse kokku EESTIS. Aga Eestlased ei saa sittagi normaalselt teha ja seega arvutid on hujnjaad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha sina oled ikka lohh :D Idikas, ORDI on EESTI firma ja neid arvuteid pandakse kokku EESTIS. Aga Eestlased ei saa sittagi normaalselt teha ja seega arvutid on hujnjaad...

 

oeh .. ma pole veel kuulnud, et mõni eesti firma toodaks protsessoreid / emaplaate jne ..

ega kruvi oskavad kinnikeerata nii eestlased, ameeriklased kui ka hiinlased ühtemoodi .

ja pealegi, ORDI tellib ka meeletult komplekte sisse, mis ei ole kohe teps mitte neil endil kokku pandud vaid ostetud kokkupandud krempel odavfirmadelt jaeostuna :) Isegi tehakse trikki, et kruvitakse neid lahti ning pannakse nendest juppidest nö " omatoodang " kokku ..

 

aga teemasse sisse lastes, siis ma ei tea, kui sul niisama hängimiseks asja vaja, siis go for it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal Ordi sülearvuti.

Mina ise eriti ei soovitaks sulle seda :)

Mul viskab enda omal "Blue screeni" ette ja jahutusega on väikesed probleemid (pole viitsinud garantiise viia veel)

Ma arvan et mul on arvuti seest tolmu täis, aga ma ei tohi ise puhastada muidu on garantii ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul endal Ordi sülearvuti.

Mina ise eriti ei soovitaks sulle seda :)

Mul viskab enda omal "Blue screeni" ette ja jahutusega on väikesed probleemid (pole viitsinud garantiise viia veel)

Ma arvan et mul on arvuti seest tolmu täis, aga ma ei tohi ise puhastada muidu on garantii ...

 

piisab ka, kui lased kompressoriga kõik korpuse sees olevad vahed läbi :) Seda täitsa tohib teha ja aitab ka ikka normaalselt palju. ainult pead vaatama, et liiga suure survega liialt lähedalt ei lase .. ja vatitikud on ka sõbralikud asjad sellise teema puhul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ordi on hea.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.