Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Miks sa Trisk aktivisti koha ??

Küsimus

Nii mul tekkis küsimus miks sai kasutja Trisk endale aktivisti embleemi ? eisteks nagu eile näha oli oli ta ka banned 1 päevaks (ma usun , et spämmi eest kuid pole kindel ) ? Teiseks tal on 1 tehing mdea kas see väga loeb , aga noh ... ja kõige suurem põhjus siis ? aktivsiti embleemi on ära teeninud need kes on teinud vähemalt 5 aktviiset teemat v 5 korraliku õpetust , aga trisk pole teinud neist kumbagi ja kui nüüd siin foorumis ringi vaadata siis on siin hulga aktiivsemaid hulga targema teksti ning ka rohkemate õpetusetega inimiesi ... mis teie arvate sellest kas see ebaaus pole :P ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

minuarust on ta päris mitu õpetust teinud ja mis sa oled nüüd kade ,et tema sai w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

aga kui sa vaatad tema teemasi mis teinud siis seal on ju õpetused ja ma ei sa aru milles probleem

ja kui keegi pole saanud seda embleemi siis ta pole kindlasti avaldust teinud ja seda väga soovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.