Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rassism

Soovitatud postitused

VIP

venelased ikka sitasks sõbralikud(naer)

iga kuradi uudis mis tuleb on jälle mingi vladim ja igor kellegile nuga andnud joomingu ajal.

nad lihtsalt liiga kuumaverelised ja väga ülbed.(mitte kõik)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vb sa oled idioot ,kui arvad ,et siin on ainult ülbed ja venemaal elavad inimesed on sõbralikud.

ma arvan ,et seal on mitu korda hullem elu ,kui siin eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen käinud ja mulje ei ole ikka teine,srry

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vb sa oled idioot ,kui arvad ,et siin on ainult ülbed ja venemaal elavad inimesed on sõbralikud.

ma arvan ,et seal on mitu korda hullem elu ,kui siin eestis.

 

Kusjuures on Venemaal palju normaalsemad venelased, kui Eestis. Eestis ei oska nad midagi peale hakata lihtsalt. Eesti keelt ei taha ära õppida, töö kohta ei saa. Hakkavad jooma ja märatsema. Shine'ga nõustun ka mingil määral. Ma ei ütle sellega seda, et Venemaa venelased on normaalsed, ei kaugel sellest. Lihtsalt ütlen, et Eestis on asi eriti käest läinud, Venemaal on lihtsalt jube.

 

Ja keegi ei pea ennast puudutuna tundma, tean väga hästi, et on ka selliseid venelasi, kes on ka eestlastele heaks eeskujuks. Neid on küll 1/10000'ndest, aga siiski, neid eksisteerib. Ja kõik mis kirjutasin, on puhtalt minu arvamus ning arusaam.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma vaidlen siiski Dockiga:D.Kõigist, umbes 10-st venelasest keda nagu ikka tean, on 7 täiesti normaalsed.Kõik nad räägivad puhalt Eesti keelt ja värki.Mõni isegi paremini kui Eestlane ise.Pigem on nn. tiblad need, kes elavad seal Ida-Virumaal ja Tallinnas ja Tartus.Nad arvavad lihtsalt, et naguinii neid ei sallita ja vahet ju ei ole, sest venelasi kellega suhelda on küll ja küll.Siin peaksime näpu suunama meedia poole, kes nagu rängalt räägib, et venelased ei taha sellepärast integreeruda, et Eestlased neid ei salli jne...Venelastele jääbki tihtipeale just telekast selline mulje, et näed fašistid raiped jälle räägivad meie kohta paska.Ja see 10st venelasest 7 on normaalsed kehtib eestlaste kohta ka.Venelane on lihtsalt julgem ja ütleb oma arvamuse kõvasti välja, eestlane on see, kes kannatab kogu pa*sa lihtsalt ära.Temperament ja keel on ainukesed erinevused nendega, muupoolest oleme samasugused, lihtsalt me ei julge seda endale tunnistada.Mis arvavad Soomlased meist?Sama, mis meie arvame venelastest.Ning kas see vastab tõele?Hui vastab!Mul muidu isiklikult plaan kolida ka venekeelsesse´riiki elama tulevikus(arvatavasti Ukraina venekeelsesse piirkonda).Lihtsalt tahan keelt täiesti selgeks saada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tööd teevad nad just rohkem kui need rikkad pärismaalased seal.Lihtsalt nemad teevad seda musta tööd.

Mis sa mees teed nalja?

Võtame näiteks soome,rootsi seal käivad MUSTA tööd tegemas eestlased,poolakad ja muud idaeurooplased, aga ehk Eestlane ongi valgeneeger?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa mees teed nalja?

Võtame näiteks soome,rootsi seal käivad MUSTA tööd tegemas eestlased,poolakad ja muud idaeurooplased, aga ehk Eestlane ongi valgeneeger?

Aga ei käi siis eestlased seal soomlaste mõtes MUSTA TÖÖD tegemas we?Mulle tundub, et sa oled ikka väga sassis tüüp.Võib-olla said sa sellest pärismaalase kasutusest valesti aru.Ma mõtlesin pärismaalase all kodaniku, kes elab oma sünnijärgses riigis.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma vaidlen siiski Dockiga:D.Kõigist, umbes 10-st venelasest keda nagu ikka tean, on 7 täiesti normaalsed.Kõik nad räägivad puhalt Eesti keelt ja värki.Mõni isegi paremini kui Eestlane ise.Pigem on nn. tiblad need, kes elavad seal Ida-Virumaal ja Tallinnas ja Tartus.Nad arvavad lihtsalt, et naguinii neid ei sallita ja vahet ju ei ole, sest venelasi kellega suhelda on küll ja küll.Siin peaksime näpu suunama meedia poole, kes nagu rängalt räägib, et venelased ei taha sellepärast integreeruda, et Eestlased neid ei salli jne...Venelastele jääbki tihtipeale just telekast selline mulje, et näed fašistid raiped jälle räägivad meie kohta paska.Ja see 10st venelasest 7 on normaalsed kehtib eestlaste kohta ka.Venelane on lihtsalt julgem ja ütleb oma arvamuse kõvasti välja, eestlane on see, kes kannatab kogu pa*sa lihtsalt ära.Temperament ja keel on ainukesed erinevused nendega, muupoolest oleme samasugused, lihtsalt me ei julge seda endale tunnistada.Mis arvavad Soomlased meist?Sama, mis meie arvame venelastest.Ning kas see vastab tõele?Hui vastab!Mul muidu isiklikult plaan kolida ka venekeelsesse´riiki elama tulevikus(arvatavasti Ukraina venekeelsesse piirkonda).Lihtsalt tahan keelt täiesti selgeks saada.

 

Ei noo muidugi oleneb piirkonnast, vanematest ja vanemate vanematest. Saad ikka aru küll, kui üks venelane on Põhja-Tallinnast ja teine kusagilt maalt. Minu arvamus muutus venelastest, siis kui ma umbes 11-12 olin. Ma tegin kuidagi haiget(kogemata) venelaste sõbrale, kes oli minust pisut suurem. Selle asemel, et 1 vs 1 teha, läks ta minema ja tuli kambaga tagasi. 15 inimest vähemalt olid ringis minu ümber, enamus 15-16. Mul ei olnud midagi teha ka, ei osanud absoluutselt kakelda ka siis. Vend astus minu kaitseks välja ja ütles mulle, et ma koju jookseksin. Nii ma tegingi, jooksin koju ja haarasin telefoni, selleks ajaks kui mingi mõttetu russ venelane oma mendi autoga kohale tuli, oli mu vend pikali maas teadvuseta. Ma veel ütlesin, et ta võib kõvasti peksa saada ja ikka saadeti enne ment ja siis kiirabi. Ja mõlemad mendid olid russid, lasid kamba hoiatusega minema. Sellest ajast saati vihkan ma väga tugevalt venelasi ja mente. Aga nagu ka venelastega on ka mentidega, ma ei vihka kõiki, vaid neid, kes on oma vihkamise välja teeninud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, meil siin on ka üks küla, kus elavad venelased, ei saa ka nendega vapsjee läbi, aga üks parimatest sõpradest on ka sealt pärit(ta on poolvenelane) ja ta on jumala normaalne.Aga külavenelased vihkasid mind juba enne seda, kui nad mind näinud olid.Lihtsalt noorem vend keeras paska mulle ja nüüd ei saa siiamaani nendega kuidagi läbi(olen seal elanud juba 3.aastat)Külavenelased on veel hullemad kui need Ida-Viru ja suurlinnavenkud.Aga üldiselt on 70% venelastest ikka sõbralikud.Venemaal annavad külaelanikud sulle kasvõi oma püksid ära, et sind aidata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, venelastel ongi komme kokku hoida.Eestlane vaatab kõigpealt, et ise ei saaks ja siis kui näeb, et võimalus on ise anda, siis alles läheb.Venelane läheb igaljuhu,l isegi kui teab, et ta tappa saab.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ei käi siis eestlased seal soomlaste mõtes MUSTA TÖÖD tegemas we?Mulle tundub, et sa oled ikka väga sassis tüüp.Võib-olla said sa sellest pärismaalase kasutusest valesti aru.Ma mõtlesin pärismaalase all kodaniku, kes elab oma sünnijärgses riigis.

 

Nad ei tee seal mingit "just rohkem tööd kui pärismaalased" mõtlen siinkohal immigrante kellest räägiti,et teile tuleb odav oskustööjõud aga tuli vaid p*rsetäis inimkõntsa kes elab sotsrahadest ja oma uue kodumaa keelt ega kultuuri omaks ei võta.

Ja sain aru küll mis pärismaalane tähendab.

Uuri riikide statistikat veits.

Näiteks Norras on 90% vägistajatest mustanahalised immigrandid ja Rootsis jääb see protsent umbes 70-80% kanti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

---------- Post added 19-07-11 at 18:59 ----------

 

[/color]

Nad ei tee seal mingit "just rohkem tööd kui pärismaalased" mõtlen siinkohal immigrante kellest räägiti,et teile tuleb odav oskustööjõud aga tuli vaid p*rsetäis inimkõntsa kes elab sotsrahadest ja oma uue kodumaa keelt ega kultuuri omaks ei võta.

Ja sain aru küll mis pärismaalane tähendab.

Uuri riikide statistikat veits.

Näiteks Norras on 90% vägistajatest mustanahalised immigrandid ja Rootsis jääb see protsent umbes 70-80% kanti.

 

No sa tood ainult äärmuslikud näited ju!Võtame või Soome, kus eestlased käivad ehitamas ja värki.Tahad öelda, et soomlane hakkab sul ise ehitama või?Ja kas eestlased elavad seal abirahadest ja ei suuda keelt ära õppida we?Selline probleem on jah olemas suurtes riikides, aga sina liialdad küll natuke liiga üle...Ainult abirahadega ei ela nad sul elusees ära.Immigrandid teevad ära lihttööd, mida kohalikud ise ei viitsi elusees teha(koristamine, ehitamine ja siis bussijuhid jne...).Muidugi kui immigrant kolib sinna 30.aastaselt ei õpi ta enam elusees seda keelt seal ära, aga kui ta lapsed kaasa võtab siis on suhteliselt kindel, et laps õpib keele ära ja integreerub ühiskonda nagu tavaline kodanik lõpuks.Räägitakse ainult seda paska mida immigrandid teevad aga head ei räägi keegi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vihkan neegreid ja rassiste.

 

Aga OT. 1 asi hakkab küll silma. Enamus "neegreid" kasutavad oma muusikavideodes valgeid naisi. Enda omad ei kõlba v?

MTV-st ka enam muud ei tule kui mustade räppi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
---------- Post added 19-07-11 at 18:59 ----------

 

[/color]

 

No sa tood ainult äärmuslikud näited ju!Võtame või Soome, kus eestlased käivad ehitamas ja värki.Tahad öelda, et soomlane hakkab sul ise ehitama või?Ja kas eestlased elavad seal abirahadest ja ei suuda keelt ära õppida we?Selline probleem on jah olemas suurtes riikides, aga sina liialdad küll natuke liiga üle...Ainult abirahadega ei ela nad sul elusees ära.Immigrandid teevad ära lihttööd, mida kohalikud ise ei viitsi elusees teha(koristamine, ehitamine ja siis bussijuhid jne...).Muidugi kui immigrant kolib sinna 30.aastaselt ei õpi ta enam elusees seda keelt seal ära, aga kui ta lapsed kaasa võtab siis on suhteliselt kindel, et laps õpib keele ära ja integreerub ühiskonda nagu tavaline kodanik lõpuks.Räägitakse ainult seda paska mida immigrandid teevad aga head ei räägi keegi...

No tõesti on võibolla liiga äärmuslikud näited aga ole mees ja ütle kuidas sa ei ela ära 500€ kuus kui riik annab sulle korteri ja maksab kommunaal arveid? 500€ on seega sul toidu,riiete ja muu vajaliku tarvis. Bussijuhid on soomes enamuses idaeurooplased ja sekka ka soomlasi aga eksootilistest maadest pärit inimesi pole küll kohanud .Siin on rassismi teema Eestlane,Venelane,Soomlane jne kuuluvad valgesse rassi. Mine käi korra soomes ära ja siis näed kui palju noori immigrante seal reaalselt soome keelt oskavad . Head ei räägita sellepärast ,et nende kohta pole midagi head rääkida. On erandeid ma ei eita seda aga kõik see halb kaalub nende väheste teotahteliste head pooled üle.

Tõsiselt uuri pisut internetist statistikat kui palju neist reaalselt tööd teeb ja kui palju kuritegevusest nende arvele langeb.

 

Prantsusmaal mässavad immigrandid ainult. Vaata postimehe arhiivi piltidelt ja videokaadritelt mitut valget mässajat sa näed ja mitut "musta" politseinikut.

 

 

 

Esitan teile väikese viktoriini siis.

Saksa kirjastus Kopp-Verlag korraldas viktoriini (küsimused on võetud Udo Ulffkodti raamatust " SOS Lääs - hiiliv islamiseerumine Euroopas", kus on ligi 800 sellist küsimust, mis põhinevad tõestel faktidel):

 

 

1)Millises riigis võrdsustati rahvuslipu demonstreerimine muslimitest immigrantide solvamisega ja kus selle eest võib saada rahatrahvi?

Vastusevariandid: 1) Rootsi 2) Šveits 3) Taani 4) Inglismaa

 

2)Mis riigis palkab kristlik kirik alates 2008. a suvest muslimitest turvamehi, et kaitsta oma koguduse liikmeid võõrkultuurse noorsoo rünnete eest?

Vastusevariandid: 1) Rootsi 2) Taani 3) Saksamaa 4) Poola

 

3)Kui mitme aasta pärast muutub belgia ülikooli uuringute järgi Brüssel islamilinnaks?

Vastusevariandid: 1) 15 2) 20 3) 25 4) 30 aasta pärast

 

4)Millal moodustavad muslimid enamuse Rootsi elanikkonnast ?

Vastusevariandid: 1) 2030 2) 2035 3) 2040 4) 2045 aastal

 

5)Missugustes linnades on kõikidel inimestel restoranides suitsetamine keelatud, välja arvatud vesipiipe (kaljan) suitsetavad muslimid?

Vastusevariandid: 1)Vancouver 2)Pariis 3)Rooma 4)Berliin

 

6)Missuguses riigis põhjendatakse muslimitest immigrantide poolt sooritatud vägistamiste arvu tõusu kliima muutumisega?

Vastusevariandid: 1)Rootsi 2)Norra 3)Taani 4)Island

 

7)Missuguses riigis selgitatakse muslimitest immigrantidele araabia keeles, et kohalik elanikkond pole sugugi teisejärguline ja ka neil on inimõigused? Samas riigis finantseerib riik kohaliku elanikkonna ümberasustamist piirkondadesse, kus neid ei ohusta muslimitest "kaaskodanike" rünnakud.

Vastusevariandid: 1)Belgia 2)Taani 3)Itaalia 4)Prantsusmaa

 

8 )Missuguses riigis andis valitsuse poolt korraldatud küsitlus teada, et 25 % muslimitest immigrantidest peab legaalseks vägivalda oma uute teist usku kaaskodanike vastu?

Vastusevariandid: 1)Saksamaa 2)Hispaania 3)Šveits 4)Belgia

 

9)Missuguses Euroopa riigis saavad muslimid (ja ainult nemad) riiklikke toetusi oma teiste ja kolmandate naiste (ehkki need on seadusega keelatud) ülalpidamiseks?

Vastusevariandid: 1)Rootsi 2)Poola 3)Saksamaa 4)Inglismaa

 

10)Missuguses riigis ehitatakse vanglates tualetid ümber, kuna muslimid ei tohtivat istuda tualetis näoga ja seljaga Mekka poole?

Vastusevariandid: 1)Luksemburg 2)Prantsusmaa 3)Saksamaa 4)Inglismaa

 

11)Millises linnas avati 2008 aastal esimene vanadekodu, kus kõik voodid ja tualetid paiknevad vastavuses islamiseadustega?

Vastusevariandid: 1)Baden-Baden 2)Brügge 3)Bristol 4)Barcelona

 

12)Missuguses Euroopa riigis keelati politseil sekkumine, kui muslimitest demonstrandid nõudsid avalikult kõigi juutide gaasikambrisse saatmist?

Vastusevariandid: 1)Saksamaa 2)Belgia 3)Holland 4)Itaalia

 

13)Millises riigis on vanglates 70% kurjategijatest muslimid?

Vastusevariandid: 1)Hispaania 2)Taani 3)Itaalia 4)Prantsusmaa

 

14)Millises riigis lasti kolm muslimist kurjategijat, kes tulistasid politseinikke, kohtus ilma süütegu praktiliselt uurimata kohe vabadusse, kartes rahutusi muslimite poolt?

Vastusevariandid: 1)Holland 2)Hispaania 3)Austria 4)Belgia

 

15)Millises riigis esinesid saadikukandidaadid ainult mošeedes, ei rääkinud kohalikku keelt ja keeldusid intervjuudest?

Vastusevariandid: 1)Holland 2)Prantsusmaa 3)Belgia 4)Norra

 

16)Millises Euroopa pealinnas tuli politseil multikultuursetes linnaosades kaitsta ujumisbasseinide külastajaid muslimitest "kaaskodanike" rünnakute eest?

Vastusevariandid: 1)Berliin 2)London 3)Pariis 4)Kopenhaagen

 

17)Millises Euroopa riigis esines 2006 aasta jõulude ajal televisoonis parandžaaga musliminaine ja luges ette omapoolse "jõulutervituse"? Ta nimetas kohalikku elanikkonda "rottideks", nõudis restoranide ümberehitamist mošeedeks ja avalikes kohtades musitseerimise keelustamist?

Vastusevariandid: 1)Itaalia 2)Prantsusmaa 3)Inglismaa 4)Rootsi

 

18)Millises Euroopa riigis loodi esimestena šariaadiseadustele vastavad riigilaenud?

Vastusevariandid: 1)Saksamaa 2)Inglismaa 3)Norra 4)Itaalia

 

19)Missuguses riigis anti muslimikogukonnale kasutamiseks osa kristlikust kalmistust, aga muslimid nõudsid maa tasuta ümbervahetamist, kuna see olevat kristlaste poolt "rüvetatud"?

Vastusevariandid: 1)Läti 2)Iirimaa 3)Šveits 4)Saksamaa

 

20)Millises riigis on politseinikel alates 2008.aastast kohustuslik koraani õppimine?

Vastusevariandid: 1)Taani 2)Portugal 3)Inglismaa 4)Itaalia

 

21)Millistes Euroopa linnades jäeti 2007.aastal ära uusaasta ilutulestik, kuna kardeti muslimite pogromme?

Vastusevariandid: 1)Pariis 2)Brüssel 3)Berliin 4)London

 

22)Missuguses riigis kutsus peapiiskop avalikus esinemises üles viima seadustikku sisse šariaadielemente, et vähendada pingeid erinevate elanikkonna gruppide vahel?

Vastusevariandid: 1)Holland 2)Inglismaa 3)Prantsusmaa 4)Hispaania

 

23)Millises linnas planeerib ülikoolikiinik luua verepanka ainult muslimite jaoks?

Vastusevariandid: 1)Utrecht 2)Bremen 3)Liverpool 4)Lion

 

24)Millises riigis loobus tuntud pangadusgrupp kauaaegsest sümbolist põrsa-kogumiskarbi näol, kuna see olevat multikultuurses ühiskonnas sobimatu ja solvavat muslimite tundeid?

Vastusevariandid: 1)Šveits 2)Norra 3)Holland 4)Saksamaa

25)Milline riik nägi immigrantides, kes ei soovinud integreeruda, ohtu oma kultuurile ja otsustas saata kõik välismaalased pärast 6-aastast riigisviibimist koju?

Vastusevariandid: 1)Island 2)Šveits 3)Bahrein 4)Poola

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No Prantsusmaal on need immigrandid valdavalt ise ka pransuskeelsetest riikidest, noh tulnud vanadelt prantuse koloniaalmaadelt.Kõik pask mida need suured majandusriigid kunagi teinud on tuleb nüüd tagasi...:D.Ja võtame siis näitkeks veel asiaadid, kes kolivad siia elama.Õpivad keele ära 2-3 kuuga ja vsjoo:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No Prantsusmaal on need immigrandid valdavalt ise ka pransuskeelsetest riikidest, noh tulnud vanadelt prantuse koloniaalmaadelt.Kõik pask mida need suured majandusriigid kunagi teinud on tuleb nüüd tagasi...:D.

Suuri kolooniaid omanud riikide kohta võib nii öelda.

Näiteks prantusmaal on ligi 750 rajooni mis on nö getod kuhu politseinikud lähevad ainult "operatsioonide" ajal.

 

Vaata mis on Inglismaa populaarseim poisi nimi "Mohhamed"

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1324194/Mohammed-popular-baby-boys-ahead-Jack-Harry.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

algusest peale ütlesin,et kõik venelased pole sellised,aga enda linnas mul ka väga palju sõpru kes venelased ja oskavad eesti keelt.

aga olen ikka tähele pannud siis on venelased alati need kes on suuremad tülinorijad ja väga ülbed ,kui nad kambakesi koos on.

 

olen näinud ka videosi venemaa skinnidest ,kes annavad tappa sulle tänaval ainult selle eest ,et sa oled välismaalane ja võtad nende tööd endale

seda nägin dok. filmist ,mis rääkis venemaa skinnide elust ,kuna seal pidi olema maailma suurim skinheadide kogu(ligi 50 tuhat kiiget).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No venelased on minumeelest igatinormaalsed inimesed ma ei salli neid vene "dima bilane"' ehk siis vene osse kes mõttetud ülbikud ja käituvad nagu metslased. See pole normaalne kui sa urineerid autosid täis konsumi parkla ees päise päeva ajal autode vahel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.