Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rassism

Soovitatud postitused

VIP

Hei.

 

Mõtlesin, et uurin siis vahvli inimeste arvamust kah.

Olete te rassist? Vihkate Jaapanlasi?Mustanahalisi?

 

Mina igatahes mitte.Vahet pole kas oled sa jaapanlane,eestlane,venelane inimene oled sa ikka:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole rassist, olgu mis tahes nahavärvusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vihkan neegreid ja rassiste


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole midagi nende vastu, ei näe miskit erilist kah. Inimene on nagu inimene ikka


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

N2pster pane teema nimi õigeks - rassism plss


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

venelased ei lähe peale eriti ja ei ütle ,et kõik venelased sellised lontrused,aga suurem osa nendest on küll:D

400x100.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
venelased ei lähe peale eriti ja ei ütle ,et kõik venelased sellised lontrused,aga suurem osa nendest on küll:D

Täpselt nii ongi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kurat, keegi jõudis naljaga ettte. Tõbras.

 

Ise pole rassist, ei vihka mingit kindlat rassi. Aga rassisminaljad on naljakad sellegipoolest.

 

great success


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI tea kuidas niii:D.Ise ei sallinud ka kunagi venelasi üldse.Põhjus oli lihtsalt see, et ei olnud endal venelastest sõpru ja ei teadnud veel, et ise ka polovernik:D.Ma vihkasin neid ikka täiega siis.Nüüd tunduvad just lahedamad vennad kui Eestlased ise.Muidu endal üks parimaid sõpru on mustanahaline ja suht mõistetav, et ei saaks rassist olla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga miks keegi venelastele otse näkku siis midagi ei ütle?:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega need rassistid normaalsed ka ei ole.

Meil oleks rannus suht võimatu elada kui venelasi vihkaks vist:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eestlased ja venelased on samat rassi muide ja see pole rassismiga kuidagi seotud

 

just sayin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaapanlane on rahvus. Mitte rass asiaadid moodustavad rassi.

Rassist ma ei ole aga ma ei salli seda nagu toimub paljudes riikides kus mustanahalised,asiaadid ja muu moslemi päritolu kõnts on immigrandid .Nad elavad sotsiaalabirahadest, nad ei õpi selle riigi keelt ära kuhu nemad immigreerurunud on.Nõuavad ainult õigusi aga kohustusi neil oma uue kodumaa ees pole. Vähesed neist teevad tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaapanlane on rahvus. Mitte rass asiaadid moodustavad rassi.

Rassist ma ei ole aga ma ei salli seda nagu toimub paljudes riikides kus mustanahalised,asiaadid ja muu moslemi päritolu kõnts on immigrandid .Nad elavad sotsiaalabirahadest, nad ei õpi selle riigi keelt ära kuhu nemad immigreerurunud on.Nõuavad ainult õigusi aga kohustusi neil oma uue kodumaa ees pole. Vähesed neist teevad tööd.

Tööd teevad nad just rohkem kui need rikkad pärismaalased seal.Lihtsalt nemad teevad seda musta tööd.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra ma ei saa aru te räägite venelastest v noh mõned :D te arvate , et nad on idikad , palun väga mine venemaale näete nad on väga sõbralik rahvus aga tõesti siin eestis elavad venelased on lihtsalt selliseks kasvatatud toon näite kõnnin koju ning mingi tatid räägivad tee peal pronksõduri teisaldamisest vms (kõva häälega) eestis on asi kasvatuses = )).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra ma ei saa aru te räägite venelastest v noh mõned :D te arvate , et nad on idikad , palun väga mine venemaale näete nad on väga sõbralik rahvus aga tõesti siin eestis elavad venelased on lihtsalt selliseks kasvatatud toon näite kõnnin koju ning mingi tatid räägivad tee peal pronksõduri teisaldamisest vms (kõva häälega) eestis on asi kasvatuses = )).

 

Mnja ükspäev jõukas mingi vend vedas oma kaks venelasest tatikat kaasa (2-4 aastased lol) küll need lõugasid ja tõmblesid ringi vittu, üks peitis mu joogi vist ära, isa isegi ei noomitanud neid, selline kasvatus ajab tigedaks, kuradi vabakasvatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mustanahalisi ega japse ei vihka, aga venelasi vihkan küll meeletult. Mitte kõiki, nii, et foorumi venelased, ärge tundke end puudutuna.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.