Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

probleem.

Soovitatud postitused

pmst panin win7 peale mõned kuud tagasi, aga pärast seda on 1,6 lagginud, ennem oli XP, mil oli pmst 99 fps koguaeg, aga kui win7 peale, siis pärast seda 70-50 on fps olnud, vahepeal isegi 40 või 30, ainult software saab, kui opengl või d3d siis on menus mingi 10fps ainult, et nagu mis probleem on? mul jookseb cs source ka kiiremini vahepeal, kuigi see võtab rohkem resursse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige viimased video driverid peale ja nipet-näpet ning ongi ok


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
win7 võtab kõvasti rohkem resursse kui winXP

 

http://www.hardwareheaven.com/articles.php?articleid=137&pageid=3

Endal oli sellel pc'l xp peal. Sai salvestatud fps ja kui palju resursse võeti.

Windows 7 võttis kas sama palju parema graafikaga, või tiba rohkem parema graafikaga.

Parema graafika all mõtlen ma DirectXi, sest XP ei supporti DX10.

 

pmst panin win7 peale mõned kuud tagasi, aga pärast seda on 1,6 lagginud, ennem oli XP, mil oli pmst 99 fps koguaeg, aga kui win7 peale, siis pärast seda 70-50 on fps olnud, vahepeal isegi 40 või 30, ainult software saab, kui opengl või d3d siis on menus mingi 10fps ainult, et nagu mis probleem on? mul jookseb cs source ka kiiremini vahepeal, kuigi see võtab rohkem resursse.

 

Kas sa oled sellist asja kinni pannud nagu "Windows Event Log". Kui ma sain windows 7 peale arvutile, oli mul see sees, ning GTA 4 laggas väga hullult. Panin event logi kinni, polnud viga enam midagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://www.hardwareheaven.com/articles.php?articleid=137&pageid=3

Endal oli sellel pc'l xp peal. Sai salvestatud fps ja kui palju resursse võeti.

Windows 7 võttis kas sama palju parema graafikaga, või tiba rohkem parema graafikaga.

Parema graafika all mõtlen ma DirectXi, sest XP ei supporti DX10.

 

 

 

Kas sa oled sellist asja kinni pannud nagu "Windows Event Log". Kui ma sain windows 7 peale arvutile, oli mul see sees, ning GTA 4 laggas väga hullult. Panin event logi kinni, polnud viga enam midagi..

 

pole tööl olnudki event log vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.