Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto tegemised

Soovitatud postitused

Ei saa aru kas trollid või oled 4 real. Kui troll, siis hf, kui 4real, siis soovitaksin ruumilisi asju ning varjutamist harjutada. Paar pilti mida võiksid teha:

DrawBasics,size.jpg

+ http://www.learning-to-see.co.uk/value-cubes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei meeldi pildid väga, nagu mingi 9 aastane laps oleks joonistanud, soz.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3nergy ära hakka trollima:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti saab ka paremini aga ega neil ka midagi nii hullu viga ei ole, tubli, ootame järgmist pilti siis sinupoolt


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need pokeballid teeks igaüks ära ma arvan, aga seda pokemon tuleks mul elu sitt:( Ma ei oska joonistada :D


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma saaks aru siis kui looksid ise mingit abstraktset kunsti ja räägiksid oma kõveratest joontest, aga kui midagi maha üritad teha siis tee palun korralikult, vaata ringi ka foorumites ja värki vms, mitte ära hakka et oh kuulan praegu red hot chilli peppersit, guugeldaks äkki ja siis joonistad mingi wannabe chilli kauna siia. ja nendele hateritele kes räägivad et kõverad jooned jne ei saa olla stiilijoon siis vaidlen vastu, aga see arto jama küll mingi stiil pole... See joonistamine on sul mingi random hetk, joonistad mingi 15 minti kui black ops üle viskab ja siis tagasi nolama raudselt.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saaks aru siis kui looksid ise mingit abstraktset kunsti ja räägiksid oma kõveratest joontest, aga kui midagi maha üritad teha siis tee palun korralikult, vaata ringi ka foorumites ja värki vms, mitte ära hakka et oh kuulan praegu red hot chilli peppersit, guugeldaks äkki ja siis joonistad mingi wannabe chilli kauna siia. ja nendele hateritele kes räägivad et kõverad jooned jne ei saa olla stiilijoon siis vaidlen vastu, aga see arto jama küll mingi stiil pole... See joonistamine on sul mingi random hetk, joonistad mingi 15 minti kui black ops üle viskab ja siis tagasi nolama raudselt.

 

issand jumal tra. me oleme kõik abstraktsest kunstist kuulnud ja teame et kõverad jooned võivad ilusad olla, aga siin foorumis ei taju kohe kindlalt mitte keegi sellist stiili. see on juba kõrgema taseme kunst.

me räägime siin ikka artost ja tema kõveratest joontest, mitte abstrakt kunstist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelt ka hetkel ROFL irl:D

Hea et Sa ütlesid, et maha tegid, ma poleks muidu aru saanudki

 

Ma arvasin, et ta proovis mingit mõõka joonistada, kuni alla poole kerisin.

 

Arto, sa võiksid nii paljuga vaeva näha, et ühtlaselt ja korralikult värvidagi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvasin, et ta proovis mingit mõõka joonistada, kuni alla poole kerisin.

 

Arto, sa võiksid nii paljuga vaeva näha, et ühtlaselt ja korralikult värvidagi.

 

Ja vaata et üle joonte ei värvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.