Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Noreason ban

Soovitatud postitused

Ma Pirat ( http://www.vahvel.net/member.php?5641-Pirat ), tulin vahvlisse browsima nagu ikka ja vastu vaatab üllatus:

Sind on eemaldatud Vahvel.Net keskkonnast järgneva põhjuse pärast:

Spam

 

Kuupäev millal aegub: 14-07-11, 10:00

 

Ma ei ole siin kunagi spamminud. Tooge mulle ette see post, mis on spam? Vaatasin oma viimaseid poste, mis ma teinud olen:

Nii palju, kui ma tean, siis see pole esimene kord, kui ITT's turvaauk on leitud ning viimasel korral lekkisid nt SMS scriptid (uued versioonid) enne, kui see turvaauk kõrvaldati. Nähtavasti nad lihtsalt ei suuda oma süsteeme korralikult turvata.
ITT failib kogu aeg minu arust. Pidevalt mingid probleemid. Kõige suurem probleem oli muidugi see, et ise EAC serveril rconi vahetada ei saa. Nah ma siis selle serveriga üldse peale hakkan. Andsin 2 nädalat järjest ITTle erinevaid kanaleid pidi teada, et vahetage pw ja mitte midagi ei toimunud.
Kas tõesti on ITT käsi siin mängus? Vähemalt üks nendest postitustest on lausa ametlikus Counter-Strike 1.6 SPÄMM teemas

 

Leidke mulle postitus, mis on puhas spamm minu poolt. Huvitab lihtsalt, et MIKS?

 

Pirat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle postitusega siin teenisid sa ära hoiatuse ja kuna sul on varem juba hoiatus olemas ning iga hoiatusega kaasneb kindel arv punkte, oled oma 7 punktiga 24-tunnise bänni ära teeninud.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selle postitusega siin teenisid sa ära hoiatuse ja kuna sul on varem juba hoiatus olemas ning iga hoiatusega kaasneb kindel arv punkte, oled oma 7 punktiga 24-tunnise bänni ära teeninud.
Oot. Mille eest ma selle posti eest siin hoiatuse sain praegu? Või nagu. Tooge mulle reason välja. Ma ei saa aru lihtsalt, mille eest ma bani sain.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.