Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

''diamondsdice'' eestlastele ainult

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Minu meelest on naljakas kui ropendamine on muidu keelatud aint krt ja tra on lubatud. Kuidas need krt ja tra selle lahkuse ära on teeninud?

 

No lihtsalt, väga imelik oleks kui CC oleks täis ainult, munne pedesi litse jms.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ma lihtsalt mõtlen, et võiks need tra ja krt ka ära keelata nagu amuuritiigris.

 

Vaatame, mõtleme.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma vahepeal mõtlesin ise kh et ei tohiks üldse olla roppusi ntx krt tra ja muu jama aga jah vaatab:D

kui inimesed hakkavad palju neid kasutama siis vahetab.

 

Eesti keel on juba ehtiatud aastatega selle tra ja krt peale, seda ei tohi keelata kuna see on keeles sees :D

Aga muidugi need roppused nagu munn, lits jne peab ära keelma.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No lihtsalt, väga imelik oleks kui CC oleks täis ainult, munne pedesi litse jms.

 

nkn on see täis neid karvaseid keda sa nimetasid nii et hellalt pohhuj juu kas öeldakse tra või türa, sama pask kõik ja miks see vend ei oska kirjutada, esimene reegel on : Ropendamine keelatid... (keelatud ei peaks olema) vä?


Kui sul üldse midagi kiiret on siis see on su ajurakkude hävimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Owner lmao quitis nii või naa, ärge koguge siin PC..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

muarust parim reegel oleks ära keelata absoluutne selline kirjastiil : " klete w ml olex waja seda mega swordit :P ett kui keeki saap mlle laenata sis ma olex t2nulik plz " see on haige asi .. väga levinud alaarenenud IQga puberteetide seas ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
muarust parim reegel oleks ära keelata absoluutne selline kirjastiil : " klete w ml olex waja seda mega swordit :P ett kui keeki saap mlle laenata sis ma olex t2nulik plz " see on haige asi .. väga levinud alaarenenud IQga puberteetide seas ..

 

agreed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saage aru CC on maas juba....


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.