Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mobiilne registreerimine

Soovitatud postitused

VIP

Tere kallid foorumlased!

 

Teises teemas jäi mulle silma üks väga mõistlik soovitus nimelt:

 

Telefoniga kasutaja aktiveerimine ei tohiks olla rasket teha vms..

 

See lahendus oleks igati mõistlik ja mõeldav.

 

Miks?

Vähendaks 90% trollide teket.

 

Variandid:

1. Tasuline registreerimine, ehk teha fortumos vahvlile konto ja sealt teha 5EEK maksev dünaamiline pakett ja kui kasutaja on ennast ära registreerinud siis ta saab vahvel.net foorumis ringi vaadata, aga postitada ta ei sa enne, kui ta on enda konto aktiveerinud.

Aga konto aktiveerimine käib nii, et ta saadab sõnumi mingile numbrile ja kirjutab sisse enda foorumi nime ja siis saadetakse talle mingi kood, millega ta saab enda konto aktiveerida ja saab accessi postitamisele jne. + samas peaks ka nii tegema, et 1 telefoni numbriga saaks ainult 1 korra seda koodi tellida.

 

2. Teine võimalus on see, et registreerides ta sisestab enda telefoni numbri ja kui ta on ära registreerinud siis tuleb talle mobiili peale sms, kus on sammuti kirjas mingi kood mille ta peab kusagil kontroll paneeli sisestama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 oleks hea,aga usun ,et paljud jätavad tulematta,kuna ei viitsi maksta selle eest ,et foorumi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Huvitav et mobiilse registreerumise peale varem pole tuldud, tõesti hea idee.

Üks sõnum 0.6€ peale ja täitsa kütab + Lisaks saab foorum raha sõnumite eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas samasugune süsteem juba N-Netis ei ole? Kui on, siis ma olen isegi poolt


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen kah nõus, aga siis kaotab foorum inimesi vast, sest keegi ei viitsi maksta registeerimise eest :D

 

Vaevalt foorum inimesi kaotaks? See 10krooni poleks midagi maksta. Ning ega juba liitunud kasutajatel ju midagi ei muutuks, ega nemad seda ei peaks uuesti maksma!

 

 

Idee on hea, tuleb asi kätte võtta ja lihtsalt ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma oleksin poolt..

 

SMS hind võiks olla kasvõi 5 EEK.

 

// Võiks olla, et kui scammer on teinud telefoni teel kasutaja registreerimist ja saab banned, siis tema telf nr bolkeeritakse ära (vahvlis) ja scammeril on viimane võimalus osta uut kõnekaardi, kui tahab vahvlisse uut kasutaja teha.. :D ( 50 kr mingi ) See oleks üsna hea lahendus.

 

Juhtkond saaks selle raha, millega maksta vBulletini eest kinni vms..


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesi see vaevalt kaotaks, SMSi hind oleks 0.3€, peale saatmist tuleb kood fortumost ja kirjutad selle sisse siia.

Trolle jääb vähemaks + juhtkonnal vähem tööd (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ma olen kah nõus, aga siis kaotab foorum inimesi vast, sest keegi ei viitsi maksta registeerimise eest :D

 

Ei usu ma seda juttu elusees, vaata kui palju rahvast siin foorumis on ja küll neid ka juurde tuleb siis, kui registreerimine on tasuline.

Need inimesed, kes siit koguaeg banni saavad, siis neile läheb see lõbu jah kalliks maksma, aga meid kui foorumi patrioote ei huvita see mitte üks gramm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu sellele. Isiklikult mina küll mingit sõnumit ei saadaks, et siia foorumisse pääseda.

 

Pigem teha nii, et kõik uued kasutajad peavad ootama administraatori aktiveerimist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastu sellele. Isiklikult mina küll mingit sõnumit ei saadaks, et siia foorumisse pääseda.

 

Pigem teha nii, et kõik uued kasutajad peavad ootama administraatori aktiveerimist.

 

Ega sina ei peagi mingit sõnumit saatma. Kui korralikult käitud siis ei juhtu su praeguse kasutajaga midagi ning pole põhjust ka uut teha.

 

(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, seda küll. Aga ma mõtlen selles olukorras, kui ma peaksin siia alles registreerima.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vastu sellele. Isiklikult mina küll mingit sõnumit ei saadaks, et siia foorumisse pääseda.

 

Pigem teha nii, et kõik uued kasutajad peavad ootama administraatori aktiveerimist.

 

Siis ära lase kedagi üle, kui sa ei taha saata sõnumit :) Sul isegi kasutaja alles hetkel.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuarust 0,3E on kuidagi väike summa ja kui ma olen pidev banaanimees, siis maksaks seda summat hea meelega.

Regamistasu võiks olla kuskil 10-15kr ikka.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarust 0,3E on kuidagi väike summa ja kui ma olen pidev banaanimees, siis maksaks seda summat hea meelega.

Regamistasu võiks olla kuskil 10-15kr ikka.

0,3€ sobib, kuid kõnekaart maksab mingi 3€.

 

Kui lased üle/sind bännitakse, bolkeeritakse samuti vahvlis telefoninumbrit ära, siis sa ei saa aktiveerida oma kontot sama telefoninumbri pealt. Peab ostma uut kõnekaarti, kui soovib aktiveerida jälle :D See oleks hea idee, siis ülelaskjad ei viitsi väikese asja pärast uut kõnekaarti ostma.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.