Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

it-tugi turvaaugud.

Soovitatud postitused

VIP
KEvin ma tean et te Glaza pubides pelate jne aitab teie pubidega .Aga seekord sa puhtalt ei pääse käsi südamele. Ja mingid alakad ei tule üldse siia topicusse sõna võtma selge?

 

Sorry aga sa ise oled ka ju alaealine :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
KEvin ma tean et te Glaza pubides pelate jne aitab teie pubidega .Aga seekord sa puhtalt ei pääse käsi südamele. Ja mingid alakad ei tule üldse siia topicusse sõna võtma selge?

 

Postcounti mõjal , troll.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea, et keegi üldse avastas.. aga oleks võinud siiski öelda firma haldajatele vms mitte niimoodi jagada :S.

 

[spoiler=:D]Muide,

[17:59]  !question Glaza hacker?
[17:59]  [question]: answer: No

 


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea, et keegi üldse avastas.. aga oleks võinud siiski öelda firma haldajatele vms mitte niimoodi jagada :S.

 

[spoiler=:D]Muide,

[17:59]  !question Glaza hacker?
[17:59]  [question]: answer: No

 

Oleks see turvaauk teadmata jäänud , mis siis ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis te vingute ta kallal nüüd, vähemalt andis veast teada, mõni kurjem tegelane oleks vast sitta keeranud nii et keegi poleks arugi saanud

 

+1 , hea et see üles leiti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin tähele , et igas lauses tal , taun vms..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Glaza wtf sa j2lle tegid? :D

 

jamad kaelas tal? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mtx tartus elan btw tule külla. ;) ja politseil pole midagi teha mulle kuna port 22 sisenemine pole kuritegu, kui see on lubatud nagu praegu oligi. + nende andmete avalikustamise eest ei juhtu samuti midagi need nagunii muudetud juba.. ja ei ole raske sinna uuesti sisse minna iga loll saab hakkama sellega lihtsalt minu point oli see, et kui teevad oma "Super mendi supportiga FIRMA" siis võiks turvalisus sa korralik olla nagu gamehostil, mis on tasemel ning kust julgeks isegi rentida.. ITT kahjuks jah ei soovita kuna tunduvad algajad olevat seal. ;)

Parimat Glaza.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.