Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

it-tugi turvaaugud.

Soovitatud postitused

VIP

Yep, vaheta palju tahad aga kui enda kodust seda teed jääd ikka vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahtlen, kui ta nii loll et avaldab asju ja uurib asju oma nime / ip alt :D

 

Tema IP läheb kenasti politseisse, seega tal enam pikka lõbu pole.

Tõsine "Häkker" ikka.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa siis parem "HÄKKER"? Kahtlen veits ._.

 

Olen maininud kuskil, et olen "Häkker"?

Mina ei tee selliseid idiootseid tegusi nagu seltsimees Glaza :)

 

Ultra - Kahju, et ta nii loll on, et kõike asju oma nime alt avaldab :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see, et ta sai kuskilt paar parooli teada ei tähenda, et ta mingi häkker on. Kes teab vb lihtsalt lampi leidis need asjad või kasutas mingit programmi(teiste poolt tehtud).

 

Ja muideks häkker on see, kes uurib asju mitte ei levita neid jms.

Cräkker on see, kes läheb teiste masinatesse ja teeb seal mingit sitta või avaldab neid andmeid nagu Glaza siin tegi.

 

---------- Post added 11-07-11 at 17:41 ----------

 

Ega see, et ta sai kuskilt paar parooli teada ei tähenda, et ta mingi häkker on. Kes teab vb lihtsalt lampi leidis need asjad või kasutas mingit programmi(teiste poolt tehtud).

 

Ja muideks häkker on see, kes uurib asju mitte ei levita neid jms.

Cräkker on see, kes läheb teiste masinatesse ja teeb seal mingit sitta või avaldab neid andmeid nagu Glaza siin tegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik kes ütlevad et ip vahetub oi et mind ei saa kätte jns...

siis väike feil, piisab ainult 1 ip ja kui sellega politsei sinu teenuse pakkuja juurde läheb , käes : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see, et ta sai kuskilt paar parooli teada ei tähenda, et ta mingi häkker on. Kes teab vb lihtsalt lampi leidis need asjad või kasutas mingit programmi(teiste poolt tehtud).

 

Ja muideks häkker on see, kes uurib asju mitte ei levita neid jms.

Cräkker on see, kes läheb teiste masinatesse ja teeb seal mingit sitta või avaldab neid andmeid nagu Glaza siin tegi.

Nimetagem siis teda edaspidi cräkkeriks. :D Aga jah, võibolla ta tõesti juhuslikult sattus selle asja peale, aga loll oli et ta teistele neid andmeid avaldama läks ja sitta keerama kokku hakkas kohe.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega see, et ta sai kuskilt paar parooli teada ei tähenda, et ta mingi häkker on. Kes teab vb lihtsalt lampi leidis need asjad või kasutas mingit programmi(teiste poolt tehtud).

 

Ja muideks häkker on see, kes uurib asju mitte ei levita neid jms.

Cräkker on see, kes läheb teiste masinatesse ja teeb seal mingit sitta või avaldab neid andmeid nagu Glaza siin tegi.

 

No ma toon siis järelduse: Kui ta poleks need paroolid siia pannud siis ta oleks häkker?

Ja nüüd kui ta pani need siia ja siis ta kohe pole ?

Ta sai teada teen paroolid väga ammu ._.


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Häcker on see, kes niisama uurib asju ja vb isegi teatab nö firmale, et turvaauk jne ehk enda lõbuks, vanasti tehti ns sõpradega, et kes suudab kuhu sisse saada jne.

Aga see, et Glaza siin jagas nii ilusti neid andmeid ja kes teab mida enne juba tegi, siis sellepärast on ta cräkker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

22 ja 21 pordi vahe on vaid protokolli turvalisuse vahe


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jajah Glaza taun raske su elukohta teada saada ju. Viljandimaal elad ma aadressi ja nime ei hakka avalikustama. Ja mis mendid teevad we? loe uudiseid siis saad teada mis tehakse häkkreitega taun.Rahulikult mingi 100k trahvi vmt ja mõni aasta tingimisi või siis paar kuud trellidetaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah Glaza taun raske su elukohta teada saada ju. Viljandimaal elad ma aadressi ja nime ei hakka avalikustama. Ja mis mendid teevad we? loe uudiseid siis saad teada mis tehakse häkkreitega taun.Rahulikult mingi 100k trahvi vmt ja mõni aasta tingimisi või siis paar kuud trellidetaga.

Nalja vend !


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jajah Glaza taun raske su elukohta teada saada ju. Viljandimaal elad ma aadressi ja nime ei hakka avalikustama. Ja mis mendid teevad we? loe uudiseid siis saad teada mis tehakse häkkreitega taun.Rahulikult mingi 100k trahvi vmt ja mõni aasta tingimisi või siis paar kuud trellidetaga.

 

Politsei saab ikka kindlasti midagi teha.

Kahjunõude saab ka esitada :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah Glaza taun raske su elukohta teada saada ju. Viljandimaal elad ma aadressi ja nime ei hakka avalikustama. Ja mis mendid teevad we? loe uudiseid siis saad teada mis tehakse häkkreitega taun.Rahulikult mingi 100k trahvi vmt ja mõni aasta tingimisi või siis paar kuud trellidetaga.

mtx, sul veel arenguruumi on. IPd oskab otsida igaüks.

I.T.T = R.I.P

by roheline


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tean ka teda , aga sry bro , ta ei ela viljandis :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõne turvaaugu pärast on kohe host maas? Loota ju võite :D

Hästi paned, Kevin.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.