Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

appeal.

Soovitatud postitused

tere , oleks siis vaja teada kaua see appeal kestab kui oled bani saanud , ma tegin appeali 30 juuni , ja see appealib siiamaani...

keegi teab kaua see appealib ?


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Appeal vaadatakse Tavalist üle kiiresti . (1-3 Päeva, Selle ajaga peaksid vasutse teada saama )

 

ei tea , mul juba 12 p2eva APPEAL PENDING.

 

kellegil endal ka nii kaua l2inud ? tahaks teada lihtsalt.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõesti, nii see on viimasel ajal, mul pendis ka "Perm Banniga" umbes nädal, aga mõlemad kasutajad sain lahti ja veel on pendimas hunnik "Macrosi" ning samuti "Perm Banne".

Soovitaksin kannatada, see võibki võtta kauem, kahjuks.

 

t2nud :) ma loodan et saan lahti kuna see suht normal acc , att kuskil 70 kandis ei m2leta enam , str 99 , def 42või43 , range ei m2leta , mage oli 94+ jne

ty thevahvel ja ahooii , m6ned p2evad veel siis oodata ainult :)


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan , kohe kui banned saad siis tee appeal ...

Ma sain oma purega ban ja kirjutasin jagexile igast sitta , nt: Ma sõitsin rattaga vastu seina ja ma lõin oma pea ära ning mull oli mälukaotus ( muidugi inglise keeles ) ja nad võtsid mult banni ära ... Mull oli ka prem ban :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan , kohe kui banned saad siis tee appeal ...

Ma sain oma purega ban ja kirjutasin jagexile igast sitta , nt: Ma sõitsin rattaga vastu seina ja ma lõin oma pea ära ning mull oli mälukaotus ( muidugi inglise keeles ) ja nad võtsid mult banni ära ... Mull oli ka prem ban :D

 

Sul lihtsalt vedas, mõtekam on kirjutada just paar aastat hiljem, mul on niimoodi päris palju kasutajaid pääsenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen 95% kindel, et sa ei saa unbanni, jagex ei loe appeale, ning need, kes kunagi macro eest unbanni on saanud, on lihtsalt väga väga väga väga väga väga õnnelikud olnud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen 95% kindel, et sa ei saa unbanni, jagex ei loe appeale, ning need, kes kunagi macro eest unbanni on saanud, on lihtsalt väga väga väga väga väga väga õnnelikud olnud.

 

Ma ei oleks sinuasemel nii kindel, kui saan Macro eest karistatud kasutajad lahti siis kirjutan siia teemasse uuesti. Aga mina olen oodanud paar aastat ja siis kirjutanud, alati on lahti saadud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei oleks sinuasemel nii kindel, kui saan Macro eest karistatud kasutajad lahti siis kirjutan siia teemasse uuesti. Aga mina olen oodanud paar aastat ja siis kirjutanud, alati on lahti saadud.

 

mul on 2 kasutajat veel perm banned... neile tegin kohe appeali , nendega l2ks umbed 1-2 p2eva ja appeal oli denied... siis m6tlesingi et j2tan selle kasutaja seisma veidiks (mida ma appealin hetkel)


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

igatahes jah , mul tõesti jama majas , mul juba 21'st päeva appeal pending... mis sellega läheb 30 päeva vms ?... nagu mis jama on ?


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
2 kuud... appealib juba :D Selle ajaga sain uue bänni peale.

 

on see üldse võimalik et 2 kuud appealib ?... nagu tõsiselt , ma tahaks lihtsalt teada kas ma saan bani maha või ei... :D


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma ei tea tegin ka kohe appeali ära ja nüüd suht mingi kuu aega ootan vastust juba

 

nüüdseks läheb mul 29'as päev mil appealib... kui kuu ajapärast pole mingit vastust , siis rohkem ei viitsi enam vaadata ka.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.