Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[blog] kaimar

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

tänane päev, õhtul veel uundean vast: mingi 10 ärkasin üles, õde möliseb, et dvj, aja kark alla, lendame pärnusse laivi tra. ärkasin üles, siis vahin, munnist 10cm vasakul pool on mingi värdjas. nokkisin sitta, et wtf see on. siis vaatasin omg, puts liigutab - puugi vitt. läksin alla, mölisesin kered kõigil täis, et nahuj, tulge ise siia, kui mina kutsun, mitte mina ei pea kööki tulema. ema siis läks ketasse, kuna ei leidnud pinsette, naabrimaja penskaritel ka polnud. siis pmst ema helistas naabripoiss uimo emale, et see tõmbaks mult puugi välja. uimo ema on perearst muide. sai siis sita välja tõmmatud ja otse pärnu lennatud. jõudsime pärnu mingi 12.30, läksime randa ja siis mingit pauku hakkas taevast alla nirisema. eino selge, tõmbasime nahuj sealt ostukeskusesse, õgisime persed hesburgerid täis ja ostsime plätud mulle. selleks ajaks oli ilm jälle kenaks läinud. asjad ostetud, lendasime autoga tagasi kodulinna, kus jobi taevast tuli nagu munni otsast. hüppasin opelist välja ja 3 seki, mis ma tuppa olin jooksnud oli mind täiesti märjaks teinud. edasi olin arvutis ja olen praegu ka veel. vaatab, kui õhtul miskit põnevat, siis tuleb lisa.sai täna jälle veidi pikem sissekanne putsi. tra. nagu mingi emo paska toodan siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis homme plaanis teha? teeks ühe väikse prasniku. ma toon barnit. sa too limpsi.

 

mis kuradi prasnik=?!! ma homme vanaema sünnipäevale, ta saab 90 aastaseks. seal prasnik missugune. vb saan isegi õunamahla, mis pärit 60ndatest. tule ka. kingi pead ka tooma, ta läheb kurjaks muidu ja võib kellegile pudeliga pähe lüüa. eelmine sünnipäev taos terve rügemendi kooma putsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nicenice:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis kuradi prasnik=?!! ma homme vanaema sünnipäevale, ta saab 90 aastaseks. seal prasnik missugune. vb saan isegi õunamahla, mis pärit 60ndatest. tule ka. kingi pead ka tooma, ta läheb kurjaks muidu ja võib kellegile pudeliga pähe lüüa. eelmine sünnipäev taos terve rügemendi kooma putsi.

 

mis su vanaemale meeldib. võin talle p2p kinkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ma ei tea. eelmine sünnipäev tahtis bgs, kuid mingi leemur tõi talle mingi pasa ja selle all kannatas terve rügement. aga p2p tundub tgelt täitsa mõistlik

 

selge! kingin siis p2p. kas su vanaemale meeldiv pvmida ka? võin normaalse corp geari kaasa anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.