Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 220m 0.3ea. Kasutan meelsasti Mm

Soovitatud postitused

VIP

Added. Tuled sisse ka?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahtlane vennike:) Usaldab aind amichiet foorumi peale Lol ja siis räägib , et tema usaldamisega ei tohiks probleeme olnud , et 40feedback ja lol....miks peaksin mina usaldama teda kui tema aind amichiet usaldab lol. Eks vennike arvas ,et mul kiire asjaga ja hakkas peale suruma ise tead ,et ootame siis. Nüüd vaatan kutt juba offline pannud peale seda kui ütlesin ,et mul rahaga kiiret pole võime vabalt oodata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jutt oli asi läheb öösesse, nii et ära soigu siin midagi.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uppp:) Üks inimene siis üritas scammida väitis ,et on keegi 57tehinguga Aga võtsin ikkagi mm yep siis mmis andsin endapoolt gp ära...Vend hakkas trollima lisas convi rahvast täis ja pani minema. [email:3soa2igo]ricozzo-@hotmail.com[/email:3soa2igo] Temale midagi ette ei soovita anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ossin 40,very good:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega kõik , kes Krediidipanka kasutavad, pole kohe petturid :)

Ise ka varem müünud mille tüübile, kellel oli Krediidipank. Ütlesin, et ootame ära kuni raha kohal ja siis saab millid. No, ja järgmise päeva hommikul oligi raha ilusti kohal ;)

 

Sorry offtopicu pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.