Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

High Pulse Poker

Soovitatud postitused

VIP

Tegu peaks olema suhteliselt uue pokeriga, igastahes mina täna tõmbasin ja minu arusaamistmööda keegi jagab tasuta raha siin:D Või no, on mingi 10$, 25$ turnad jms... Iga päev kell 21:00 on 250$ turna.

Et siis kellel igav võib downloadida ja ära regada.

idk kas see on ebaseaduslik (selle link levitamine) aga minuarust olid mingid muud asjad ebaseaduslikud ja ma ei tea kas mina saan mingit kasu ka sellest aga ikkagi.

http://highpulsepoker.com/cgi-bin/sc.pl?hpaffcode=jobuud

 

Kui regate siis tuleb kõige all panna referral code vms, oleks tore kui paneksite minu oma, milleks

on : jobuud

 

Niiet pelage!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegu peaks olema suhteliselt uue pokeriga, igastahes mina täna tõmbasin ja minu arusaamistmööda keegi jagab tasuta raha siin:D Või no, on mingi 10$, 25$ turnad jms... Iga päev kell 21:00 on 250$ turna.

Et siis kellel igav võib downloadida ja ära regada.

idk kas see on ebaseaduslik (selle link levitamine) aga minuarust olid mingid muud asjad ebaseaduslikud ja ma ei tea kas mina saan mingit kasu ka sellest aga ikkagi.

http://highpulsepoker.com/cgi-bin/sc.pl?hpaffcode=jobuud

 

Kui regate siis tuleb kõige all panna referral code vms, oleks tore kui paneksite minu oma, milleks

on : jobuud

 

Niiet pelage!

endale tõmbasin ära selle mängu,aga kas on võimalik midagi võita kah ?

päriselt ma ma mõtlen :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Peaks nagu olema.

The beta winnings you acquire in the freerolls is our 'bonus' to you for helping us test our software. They will automatically be converted into real dollars when we launch!

 

Aga ma ei tea jah, vaatab mis teeb, minuarust norm pela:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peaks nagu olema.

The beta winnings you acquire in the freerolls is our 'bonus' to you for helping us test our software. They will automatically be converted into real dollars when we launch!

 

Aga ma ei tea jah, vaatab mis teeb, minuarust norm pela:D

 

eks näis mis saama hakkab, endal mingi ühemänguga teeninud 4000 zetooni :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks näis mis saama hakkab, endal mingi ühemänguga teeninud 4000 zetooni :D

arvan, et tegemist siis mingi playmoney variandiga sinu puhul. muidu jah, freerollide võidud saab enamasti igast pokkerisaidist välja võtta, aga gl nende mängimisega. mõnes turnas istud 5-6h ja siis ka ei cashi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Päris nii pikad ka pole, mingi 10-25sed kestavad max 1:30.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris putsis keiss... Jäin mingi 10 sekki hiljaks 250$ turnale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris nii pikad ka pole, mingi 10-25sed kestavad max 1:30.

 

nojaa, pole konkreetse pokkeritoaga kokku puutunud ja need uued on alati kahtlased mingist nurgast. tõin võrdluseks ftp freerollid mida sai 16 aastaselt toksitud ja vahepeal 4-5h pärast mängimist ka cashini ei jõudnud :D

lihtsam oleks ise depoda mingi $50-$100 alustuseks kuhugi tuntumasse tuppa ja alustada mängimist selles asemel, et üritada freerollil hittida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegu peaks olema suhteliselt uue pokeriga,.....

Ega ikka ei ole kyll mul endal acc juba u 1,5-2 aastat lihtsalt seisab papp on peal aga BETA ikka veel ei ole l6ppenud ja ei usu kh et see muutub.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.